Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Számítástechnika fórum

Számítástechnika (beszélgetős fórum)


2009. nov. 4. 06:53

sziasztok.Tegnap váltottam jelszót a gmailes levelező rendszeremben,mert más hozzáfért a leveleimhez,viszont a jelszó túl hosszú lett és amikor elmentettem a módosításokat,már nem fogadja el az új jelszót.

Nincs alternatív email címem.


Hogyan juthatnék a fiókomhozhoz?

Segítséget kérek ezügyben

2009. szept. 4. 13:54
Sajnos ez sem segített:(
11. badonyimariaeva (válaszként erre: 10. - NataliaWeiss)
2009. szept. 3. 21:57
Próbáld meg kihúzni, majd újra dugni.
2009. szept. 3. 21:41
azért köszi:) - amúgy a számítógépszerelő is lesett rám, jó pár éves gyakorlata ellenére nem értette:( .. ez is csak velem történhet meg:(((
9. SF (válaszként erre: 8. - NataliaWeiss)
2009. szept. 3. 21:39

Pont, ahol kellene. Hát... ilyen hibával még nem találkoztam.

Gondolom, újraindítani már próbáltad a gépet. Sajnos... Talán a start/beállítások/vezérlőpulton megnézheted még az egér beállításait, és ugyanitt a rendszer/eszközkezelő lapon, hogy le van-e tiltva az egér.

Habár akkor egyáltalán nem működne.

Remélem, jön egy nálam okosabb, aki tudja a megoldást.

2009. szept. 3. 21:31
na annyira rájöttem, hogy csak a weblapokon és az asztalon nem működik a jobb egér gomb, word-ben működik.
2009. szept. 3. 21:10
teljes winchester csere volt, új szívet kapott:))) persze előtte vírusom volt. Antispeiwar 2010 (lehet, hogy nem írtam jól:) de megölt mindent.
6. SF
2009. szept. 3. 20:44
Még egy kérdés, volt mélyformázás az újratelepítés előtt? Mert esetleg előfordulhat az is, hogy valami vírus blokkol, ami sima törlésnél nem tűnik el.
5. SF (válaszként erre: 4. - NataliaWeiss)
2009. szept. 3. 20:42
Próbáld ki, hogy kicseréled az egeret. Egy rossz alkatrész néha nagyon különös hibajelenségeket tud okozni. Nálam pl. egy rossz monitor miatt nem volt hang. Ne kérdezd, hogy függ össze a kettő, a szerelő se tudta megmondani!
2009. szept. 3. 20:39
Rendesen működik, újra lett telepítve a gép, a bal gomb működik, a jobb nem, sőt a "Kedvencek" sem elérhető, azt írja ki, hogy a "számítógépen érvényben lévő korlátozások miatt nem lehetséges" és a legördítő sávban a nézegetett lapok sem maradnak meg. Mindig üres.
2009. szept. 3. 20:38

1. meghalt az egered gombja, vagy

2. start menü - vezérlőpult - egér menü és ezen belül a gombok - nézd meg hogy nincs e kipipálva a felcserélés.

2. SF (válaszként erre: 1. - NataliaWeiss)
2009. szept. 3. 20:36
Első tippem, hogy bedöglött az egér.
2009. szept. 3. 20:34
Segítsetek! Miért nem működik a számítógépem egerén a jobb egér gomb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook