Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi vs. 90 napos fórum

Norbi vs. 90 napos (beszélgetős fórum)


2008. aug. 30. 10:52

sziasztok

nekem ez az 5-dik napm és le ment 1,5 kg

sztem nekem be fog válni,és ment le h bünöztem is!!!!

11. Sirga (válaszként erre: 9. - Godozoli)
2008. jan. 4. 10:43

Norbinál is vannak szénhidrátok. Gondolj csak az Update1-es kenyérre, vagy a "Csodalisztre"! És, ha 1-est még nem is láttam, a Norbi tészták 2-es kódúak. Szóval, szerintem megoldható, ráadásul tényleg jobb eredmény várható a kettő ötvözésétől, mint bármelyiktől külön-külön! Sok sikert!

(Mindkettőt próbáltam: a 90 napos nekem nem vált be, Norbival viszont - amikor csak 1-est ettem - szépen mentek le a kilók.)

2008. jan. 3. 18:40

Én a 90 naposat megcsináltam. 11 kg-ot fogytam vele. Közben hasizomerősítőket csináltam, szobabicikliztem, ugrálóköteleztem.

Nehéz és hosszú volt a 90 nap, de megérte. Lassan két hónapja, hogy vége lett. Most a nagy kajálásokkal 2 kg visszajött azóta, de rajta vagyok a témán. Nem engedem, hogy mégegyszer elinduljon fölfelé a súlyom.

2008. jan. 3. 18:29

Sziasztok,



valaki árulja már el nekem, hogy hogyan lehet egyszerre Norbizni meg 90 naposozni?? Korábban páran írtátok.......szénhidrátnapon mit csináltok?

Nem probléma, hogy a kettő üti egymást? A Norbi rendszerezi a kajákat, a 90 napos pedig szétválasztja, az a lényege.


GZoli

8. Vica44 (válaszként erre: 6. - 3510818237)
2007. okt. 20. 09:27

Szia Kagota!


olvasom, hogy van Leg magic-ed. Hatásos? Tényleg annyira formál?


Éva

2007. okt. 20. 08:52
Szia Kagota. Én is 2 hete Norbizok,de semmi pedig én is 1-eket eszem,futni is járok. Nem értem miért van ez.
2007. okt. 19. 11:41

Én 2 hete kezdtem el a Norbi diétát. Csak Udpate1-es kajcsikat eszek és sok sok zöldség és gyümölcs meg sok folyadék.

Nekem csak 10 kg-ot kellene leadnom. A biztos 3 kg már megvan.

Naponta mozgok olyan 30 percet. Leg Magic és futás, de lassan a szobabiciklinek is nekifekszem.

Én még soha nem fogyókúráztam, de elhatároztam magam, hogy addig nem hagyom abba, amíg nem érem el a megfelelő súlyt. Kitartó vagyok.

Szóval Én a Norbi mellett döntök.

Á

2007. júl. 18. 11:22
Norbiztam 3 hònapig, keveset fogytam, rosszul voltam, fel ment a koleszterin s a trigli. is, azonnal abba hagytam, most fogom a 90 naposat kezdeni
2007. márc. 9. 20:53
pont egy éve kezdtem bele a 90 naposba, és 16 kg-ot fogytam, bár a mozgást kihagytam. Pár kiló visszajött, most újrakezdem mozgással együtt. Norbi? nekem nem jött be. Marad a mozgás és a 90 napos
2007. febr. 15. 19:52

Szaabina

Az tuti, ha úgy 90 naposozol, és közben Norbis update-es módszerrel étkezel akkor tuti leszel! Szerintem meg lehet csinálni csak akarat erő kell hozzá, és tényleg mozogj mellette..!!! Én norbiztam egy ideig és tényleg jóóó!

2007. febr. 15. 18:15
Szia én nem norbiztam csak a 90 napos diétát csináltam 2005tavaszán, le is ment 10kg 3honap alatt.Meg mindennap futógépeztem/gyorsgyaloglást/30 percet.Ezeket abbahagyva vissza is jött a 10kg.Fogytál a Norbival?Szerintem ha betartod a diétát és még Norbizol is biztos a siker.
2007. febr. 14. 13:35

Sziasztok.


Eddig én aktívan Norbiztam, most tláltam meg a 90 napos diétát.

Szeretném csinálni, mert kiprobáltam, de szerintetek valhogy összeegyezthető? Valaki már probálta a kettőt együtt? Valami véleménye valakinek erről? Előre is köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook