Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Réka vagy Szandra? Az érdekelne, hogy kinek a programjaira tornázol szívesebben és miért?Olyat légyszíves ne írjatok, hogy xy a hangja miatt fórum

Réka vagy Szandra? Az érdekelne, hogy kinek a programjaira tornázol szívesebben és miért?Olyat légyszíves ne írjatok, hogy xy a hangja miatt (beszélgetős fórum)


14. Tidike (válaszként erre: 13. - Sáraanna)
2009. szept. 15. 07:34

Szia!

Nekem a sok kitörés az ami nem tetszett anno a térdemnek. Érdekes, mert mostanában a Béres Alexandra gyakorlataira tornázom és azoktól nem fáj. Nem tudom mi lehet az oka. A popsi gyakorlatoknál vigyázni kell, nem szabad nagyon rátámaszkodni. Nem egyszerű, de megoldható. Próbáld meg!

13. sáraanna (válaszként erre: 12. - Tidike)
2009. szept. 14. 16:57
Szia! Nekem is fáj a térdem a popsi gyakorlatoknál,az amelyiken támaszkodom. Meg a sztepperes kitöréseknél. neked?
12. Tidike
2009. szept. 9. 11:54

Sziasztok!

Nekem a Béres Alexandra jobban bevált, mint a Réka. Nagyon jól követhetők a gyakorlatai, erős, de nagyon hatékony. Mostanában a Vitalitás c. DVD-re tornázom, nagyon tuti. Anno tornáztam a Réka gyakorlataira is, de egy idő után fájt a térdem.

11. zsuzso100 (válaszként erre: 6. - Vaczila)
2009. szept. 5. 09:39
Így van, ha rendszeresen csinálod, mindegyik mozgás jó!
10. zsuzso100 (válaszként erre: 7. - 417e3721e3)
2009. szept. 5. 09:39
Melyiket vetted meg?
9. 417e3721e3 (válaszként erre: 8. - 035bae3aff)
2009. szept. 4. 09:24
Igen szeretem Én is Norbi tornáit,az Aerobzóna a kedvencem Tőle,de ezek inkább zsírégető tornák Én meg már nem akarok kilóban fogyni,,inkább csak feszesedni.Az alkformálás a célom:)
2009. szept. 4. 08:46
szerintem meg mind a kettőnek marha nehéz a dvd-je!!! A norbié sokkal jobb és egyszerűbb mint a két csajé!
2009. szept. 4. 07:07

Köszönöm szépen a válaszokat,mondjuk az,hogy "segghülye" az számomra nem tekinthető válasznak,de azért köszönöm neki is.

Megmondom Őszintén,eddig Rékára tornáztam és a változás,nem csekély amit elértem vele.A régi ruháim már a múlt ,teljesen fel kellet újítanom a ruhatáramat,sőt 15 éves rucijaim is rámjönnek.

De mindig csak Rékára tornázni uncsi,ezért vettem egy Alexandra dvd-t,nagy izgalommal próbáltam ki,és megmondom őszintén csalódás lett a vége.

Sokat olvastam itt a hoxán,hogy Alexandra végigcsinálja velünk a gyakorlatokat és Réka megáll ,és közben magyaráz.

De most rájöttem miért is áll meg torna közben,hogy motiváljon,mikor már nagyon -nagyon fáj és úgy érzi az ember most le kell tennem akkor szokott megállni,és biztatni,hogy "ne Ted le"stb.

Ez nagyon felpörgeti az embert,Alexandra viszont a monoton magyarázásával...Önkínzásnak tűnik az egész,nincs feldobottság érzete az embernek.

Hangsúlyozom nem a koreografákkal van a bajom

A topik kérdést azért tettem fel,mert kíváncsi voltam a centiben történő változásokról,mert azért tornázni szeretnék rá,nem azért vettem meg a dvd-ét,hogy a sarokba álljon. Vártam volna néhány hozzászólást,hogy igen rengeteg centi ment le rólam Szandrától,ez így engem is jobban motiválna.

Mégegyszer köszönöm a hozzászólásokat mindenkinek:)

2009. szept. 4. 04:57
Szerintem mindkettőjüknek van jó és kevésbé jó dvd-jük. Én váltogatni szoktam. R Rékának pl a 2009-es dvd-je nemcsak mozgásanyagában de hangulatában is jobban tetszik a korábbiaknál. Szandrától pedig a Vitaliást szeretem a legjobban. Szerintem nem a lényeg hogy melyikre tornázunk, hanem az, ha tornázunk. Mindegyikre lehet fogyni ha rendszeresen csináljuk.
2009. szept. 3. 20:41
Én egyikre se!!! Nálam a Norbi fitness kickbox a nyerő
2009. szept. 3. 18:38
Szandrának kétségtelenül kellemesebb a hangja, mint Rékáé:-), én ettől függetlenül Rékára szoktam, amikor nekidurálom magam. Szandrával nem tudok lépést tartani, hamar elfáradok, nehéz, Rékával viszont ugyan jól megizzadok, de nagyon jól érzem magam tőle és sikerélményem van, ha nem is teljesen, de nagyrészt tudom követni.
2009. szept. 3. 18:38

Mert Szandra még kb ért is hozzá, Réka segghülye (már elnézést), és kevésbé hatékonyak a tornái

Szandra követhetően csinál mindent, kissé belezavarodik néha a mondókájába, de mindig mutatja mi a kövi lépés.

És nem szeretem Norbiékat cakkumpakk

2009. szept. 3. 18:37

Centik érdekelnek,lilók és a dvd-ék közötti hangulat.

Előre is köszönöm a hozzászólásokat!

2009. szept. 3. 18:36
Réka vagy Szandra? Az érdekelne, hogy kinek a programjaira tornázól szívesebben, és miért?Olyat légyszíves ne írjatok, hogy xy a hangja miatt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook