Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség korai szakasza fórum

Terhesség korai szakasza (beszélgetős fórum)


1 2 3
81. bettiletti (válaszként erre: 38. - Elfelejtett jelszó)
2010. ápr. 1. 18:14

Te jó Ég...senkinek nincs joga beleszólni és ítélkezni felettük, a döntésük felett, nyilván ők is tervezgették egy ideje az életüket, ne haragudj, de én rendkívül illemtelennek, ízléstelennek és jogtalannak tartom a hozzászólásaidat a dologhoz, és hidd el, hogy nem a házon, autón, stb-n fog múlni és a baba a legnagyobb motiváció arra, hogy az ember mindent előteremtsen, és egy biztos hátteret alakítson maga, maguk körül.

Nyilván van kivétel, de én tévedésnek érzem, hogy alapból azt feltételezzük, hogy ők is azok...

80. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 78. - 91659176d7)
2009. okt. 18. 17:45
Gratulálok hozzá! Minden jót Nektek! :)
2009. okt. 18. 17:10
Hát nem tudom mi ez a barnázgatás!!
78. 91659176d7 (válaszként erre: 75. - Elfelejtett jelszó)
2009. okt. 18. 14:04

Tényleg nagy szerencs kell hozzá.

Én az vagyok nagyon. Jó apa, jó társ, jó mindenben.

77. meli85 (válaszként erre: 76. - 332b1969c4)
2009. okt. 18. 12:54
Szia!Erre én is szeretnék választ kapni,mert nekem is ez volt a gondom.Csináltam egy tesztet,neg. lett.Mióta elmúlt nem próbáltam újat csinálni! Már nem reménykedek!
2009. okt. 18. 11:59
VAlaki tudna nekem segiteni h miért van ez a barnás enyhén véreses a menszesz helyet??
2009. okt. 17. 11:12
Hát szerencsétek van! Mit lehet erre mondani?
2009. okt. 17. 11:09
A pasik nem ilyenek, 30 éves korikig egy se komolyodik meg. Az én párom 27 évesen is egy nagy gyerek és esze ágában nincs gyereket vállalni, sőt nem is jön ki a gyerekkel valami jól. Lehet, hogy sosem akar majd. A környezetemben is még 39 évesen is látni pasit aki irtózik a családtól és a gyerektől. Nem tudom hol találjátok ti a fiatal pasikat, a holdon mert itt ebben a megyében még én ilyet nem láttam.
73. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 72. - 91659176d7)
2009. okt. 17. 11:06
Nem
72. 91659176d7 (válaszként erre: 11. - Elfelejtett jelszó)
2009. okt. 17. 10:23

hA NEM TALÁLKOZTÁL MÉG ILYEN PASIVAL AKI KORÁN VÁLAT VOLNA VELED KÖZÖS BABÁT, AKKOR LEHET VELED VAN A BAJ NEM?


Én 22 évesen vállatam a babámat a párom jobban akarta, mint én. A párom 26 éves volt akkor.

Itt nem a kor számít, hogy ki hány évesen vállal babát. Hanem az, hogy elis tudja tartani a születendő babát és a nővekedő csemetét.

Nem kell drága ajándékot, játékot venni, hogy ki mutatjuk a gyerekünk felé a szeretetünket.

2009. okt. 15. 16:19

Sziasztok most is a segitségeteket szeretném kérni!!

miért van az h menstruáció helyett barnás enyhén véres folyásom van! Lehet baba??

70. c5eaed24b9 (válaszként erre: 57. - Elfelejtett jelszó)
2009. szept. 25. 09:12
Úr isten,nem veszed észre hogy azért vannak ellened ennyien mert hülyeségeket beszélsz,nem mindegy neked ki mikor szül gyereket.Szegény lány kérdezett valamit a segitséget kérte te meg irod neki hogy jobb ha nem 19 évesen.Mi jógod van hozzá hogy ilyet mondj.Foglalkozz magaddal,ö csak kérdezett ha meg nem tudod a választ rá nem is kellet volna irnod!
2009. szept. 16. 13:42
Hmm látom ment a veszekedés rendesen. De!! Vegyétek már észre, hogy ez a topic nem arról szól, hanem egy fiatal lány indította aki tanácsot szeretett volna kapni. Úgyhogy ha nem a témához szóltok hozzá akkor szerintem ezt máshol kellene megbeszélni!
2009. szept. 16. 12:55

Sziasztok!

Szeretnék én is hozzászólni!

Elöször is szólnék Elfelejtett jelszó-hoz!Ahogy látom,te sem vagy a 21 éveddel egy tapasztalt ember,de azért nemkéne egyszerre lehurrogni a másikat,mert tudod ha belegondol az ember,lehet hogy még fiatal,de tudja mit akar!Én azt mondom,tegye amit akar,és sikerüljön neki a baba 19évesen!Én is sajnos a kétszer elvetéltek klubbját erősítem és tudom miről beszélek!Én 25 évesen kezdtem el a babaprojektet,és 27leszek nemsokára,és még ki tudja mire sikerül a baba!És ha tudnám,hogy 19 évesen sikerült volna,akkor belevágtam volna annyi idősen!

Tudod én is hasonlóan gondolkodtam annó mint te,addig ameddig el nem vesztettem a babáimat,és ezt az érzést nem kívánom senkinek!És átértékelődött bennem minden,és nem az a lényeg hogy mire megszülöm az első gyerekem mindent megtudjak neki adni,amit csak lehet,hanem az hogy feltudjuk úgy nevelni,hogy ne kelljen neki nélkülözni!De ne adj isten hogy te neked majd átkelljen élned ezt amit itt sokunknak!De majd kiváncsi leszek ha majd pár év múlva nemfogsz esetleg teherbe esni,és küzdened kell a babáért akkor mit fogsz mondani!

Előszőr gondolkodj,és utánna írj véleményt!!!

67. eda001 (válaszként erre: 59. - Emelint)
2009. szept. 9. 22:11
Koszonom a drukkot. Nem adjuk fel:)
66. eda001 (válaszként erre: 53. - Elfelejtett jelszó)
2009. szept. 9. 22:10
Szia! Eloszor is, nem ijeszgetek senkit, elmondtam, hogy velem mi tortent. Ketto: nem tudod, hogy kulfoldon milyen munkat vegeztem es mennyit (nem a labamat logattam, hanem kemeny fizikai munkat vegeztem napi 16 oraban). Nem tartozom neked magyarazattal, csak szeretnem rendbe rakni a dolgokat a szamodra a mihez tartast vegett. A lenyeg nem az volt, hogy most kulfoldon lettem-e meddo, vagy itthon (egyebkent nem velem van a gond, hanem a ferjemmel. Az o munkaja odakint tett ra arra, hogy nem lehet csak lombikkal gyerekunk). Ha figyelmesen olvastad volna a lenyege az elozo hozzaszolasomnak az lett volna, hogy ha Te ugy erzed megtalaltad eleted parjat, akivel el tudod kepzelni az eleted, es ugy erzed, hogy megerett a kapcsolatotok arra, hogy megajandekozd magatokat a vilag legcsodalatosabb erzesevel, hogy szulok legyetek, akkor nem szamit, hogy 19 eves vagy 39. A reszemrol csak ennyit szerettem volna.
65. eda001 (válaszként erre: 64. - 332b1969c4)
2009. szept. 9. 21:58
Szia! Nagyon sajnalom, ami veled tortent, ne buslakodj!
2009. szept. 9. 15:17
szaisztok sajnos a cysta miatt nem sikerült a baba!!:(
63. emelint (válaszként erre: 61. - 332b1969c4)
2009. szept. 9. 15:16
sajnálom
62. 332b1969c4 (válaszként erre: 52. - Eda001)
2009. szept. 9. 15:15
szia nagyon sajnálak! köszi h drukolsz!
61. 332b1969c4 (válaszként erre: 50. - C06c587f53)
2009. szept. 9. 15:14

szia negativ lett a teszt!:(

szomoru vagyok

60. fa3d5b4d84 (válaszként erre: 57. - Elfelejtett jelszó)
2009. szept. 9. 14:57

A fórum éppen miattad nem arról szól, ami miatt kiírták. Szarnak talán ezért lehetne nevezni. Egyébként a téma nem az! Sokakat érdekel(ne), ha nem lenne itt valaki, aki ilyen szinten szól bele a másik életébe. Már írtam lejjebb, hogy nem az a kérdés, hogy ki hány évesen szül! Ha te nem akarsz még, meg nem is olyan a párkapcsolatod, attól még a másik akarhat, mert éppen 18 évesen találta meg azt az embert.


Tanulj, dolgozz, csinálj, amit akarsz, de a másik döntését meg tartsd tiszteletben!

59. emelint (válaszként erre: 52. - Eda001)
2009. szept. 9. 11:40
Szia, nagyon sajnálom hogy így alakultak a dolgok. De azért drukkolok neked!
58. emelint (válaszként erre: 57. - Elfelejtett jelszó)
2009. szept. 9. 11:40
Nha ez nem lenne gond, ha nem írnál többet,bár szerintem már úgy sincs semmi ebből a fórumból! Csak tudnám mért vagy ilyen... Mért kell másokat lehúznod...?
2009. szept. 9. 11:04
Látom itt már meg se szabad szólalni, mindenki csak kötözködni tud ezért lett ekkora sz*r ez a fórum. Úgyhogy legnagyobb örömötökre és persze az enyémre ide többet nem írok.
56. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 55. - C06c587f53)
2009. szept. 9. 11:01
Csak mert neki nem jött össze később, még nem kell mindenkinek gyerekként szülni! Sajnálom, tényleg szomorú ami vele történt, de nem lehet általánosítani és szerintem ebből nem lehet okulni!
55. c06c587f53 (válaszként erre: 53. - Elfelejtett jelszó)
2009. szept. 9. 10:51

Te tényleg ennyire érzéketlen vagy,vagy csak szórakozol itt?

Szerintem elég nagy trauma volt a hozzászólónak, hogy nem jött össze a baba és mégis leírja, hogy okulhassanak a példájából, te meg osztod az észt,hogy ismersz 30 feletti nőket,akiknek egyből összejött a baba és ne ijesztgessen itt senkit..

Ez egy fórum és szerencsére különböző emberek vagyunk, különböző álláspontokkal. Ha mindenképp kötözködni akarsz,megvannak arra a megfelelő fórumok..

2009. szept. 9. 10:44
És a kor nem jelent semmit. Nincs garancia, hogy 18 évesen tutira összejön, 45 felett meg biztosan nem. Mindkettőre van ellenpélda!!
53. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 52. - Eda001)
2009. szept. 9. 10:40
Jó de nem biztos, hogy mindenki úgy járna ahogy Te. Ismerek 30 feletti nőket, végigdolgozták az életüket (nem is akárhogy!!) és amikor akarták mégis elsőre összejött a baba. Ilyennel ne ijesztegess senkit. Mindenkinek más a szervezete. Nem tudhatod, hogy ha itthon maradsz nem ugyanez történik! De ennek nem a munka az oka. A szervezet itthon is és külföldön is ugyanolyan. Se a külföldtől se a munkától nem lesz meddő senki. Remélem érted mire akarok kilyukadni. Nem biztos, hogy másnál is így lesz!
52. eda001
2009. szept. 8. 22:43
Sziasztok! Szia s700! Mikor megismerkedtem a ferjemmel 19 evesen en mar akkor ereztem, hogy nekem gyerek kell, es ez az erzes nem mult el azota. Az elet ugy hozta, hogy mikor osszejottunk, nekunk is fontos volt, hogy anyagilag ugy alljuk,hogy ne legyen semmire gondunk, es ezert tobb evre kimentunk kulfoldre dolgozni. Majd mikor mar haza telepultunk es azt mondtuk, hogy most mar johet a baba, akkor nem jott. Es kiderult, hogy nem lehet, csak lombikkal, nekem nem adatott meg az az erzes, hogy szerelmunk gyumolcse termeszetes uton foganjon meg (es ezt feldolgozni eleg nehez egy no szamara). Es sajnos most a masodik babaval is elveteltem. Es mostanaban sokat gondolkozom, hogy tenyleg megerte-e a tobb evi munka, hogy legyen penzunk, vagy inkabb probaltuk volna meg akkor, hogy teherbe tudok-e esni. Es lehet, hogy penzunk van, de gyerekunk meg minding nincs. En 28 eves leszek a ferjem pedig 35. Szoval ezt mindenkinek maganak kell eldonteni, hogy melyik a fontosabb a penz vagy, hogy boldog legyel a csaladoddal. Mert sajna nekunk nagyon hianyzik mar ez a fajta boldogsag az eletunkbol, azonkivul, hogy tokeletes a kapcsolatunk. En eltudom kepzelni, hogy valaki 19 evesen akar gyereket es megtalalta az igazit. Nagyon drukkolok neked.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook