Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dobhártya korrekciós műtét fórum

Dobhártya korrekciós műtét (beszélgetős fórum)


3. Hoverla (válaszként erre: 2. - Platty666)
2009. szept. 4. 13:01

Szia!


Köszi, hogy írtál! Én Baja mellett lakom, és Pécsett végeznek csak legközelebb ilyen műtétet. viszont én egy szegedi doktort néztem ki magamnak, levelezünk is, és szerintem ő a legjobb a közelben. Ha lesz egy kis pénzem akkor hozzá megyek majd el, mert magánrendelője van, de nagy a tudása, és nem hagyom ezt másnak, főleg a bajaiaknak.


Nekem az orrsövényemmel is baj van, ezért előbb azt kellene megműteni, de azt Baján is végzik, de nem fogom hagyni, akkor azt is Szegeden a doktornál a jövőben.


Nem tudom nekem milyen műtét lesz a dobhártyán, de nem ilyenre emlékszem amit írtál.


Akkor kibírható, köszönöm a biztatást!

2009. szept. 3. 13:57
Nekem húszévesen csináltak iylen műtétet, csontkorrekcióval egybekötve. A dobhártyát máshonnan levett szövettel pótolták. Három hónapig nagyon érzékeny volt, de szép lassan behálózáka az erek és utána visszatért a hallásom is. Nem könnyű műtét, de elviselhető. Nálam nem altatásban végezték, hogy az agyi funkciók ellenőrizhetők legyenek műtét közben. De két nap múlva vidáman röhögcséltünk és kártyáztunk éjjelente a társalgóban. Ne félj, de legyél türelmes! Hol fogják csinálni?
2009. szept. 3. 13:45

Szeretnék érdeklődni, hogy volt-e valakinek dobhártya korrekciós műtéte, lyukas dobhártyát varrtak be, vagy kezeltek? Akinek volt, kérem írjon, mert nekem is erre lenne szükségem és érdekel minden ebben a témában, milyen volt a műtét, mennyi a lábadozás, stb.


Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook