Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mennyi idős kortól használhat a gyerek párnát? fórum

Mennyi idős kortól használhat a gyerek párnát? (tudásbázis kérdés)


2009. szept. 3. 10:14

úgy látom a gyerkőcök döntik el alszanak-e párnán.

az enyém kapott egy lapos kispárnát most, de csak játékból fekszik rá.:D

2009. szept. 3. 08:12
Az É lányom 2 és fél éves,de még mindig nem alszik párnán.A mi ágyunkba el sem tud aludni a párna miatt,az Ő kiságyában ahol nincs párna 2 perc alatt elalszik.
2009. szept. 2. 21:44
Nekem a nagyobbik fiam 4 éves, és még mindig párna nélkül alszik. Próbáltunk párnát tenni a feje alá, de rossz volt nézni ahogy a kis nyaka szinte kibicsaklik tőle.
2009. szept. 2. 21:34
Felesleges a párna. Én soha nem aludtam párnán, és most felnőtt fejjel is csak csak olvasáshoz használom, utána elhajítom. Ne szoktasd rá, sokkal egészségesebb marad a gerince és a nyakcsigolyái.
2009. szept. 2. 21:31
az enyém 3 éves-és nem használja őket.most kapott lepedőt és kispárnát-de az is lapos.szerintem még nem fogja használni.én 1-2 évesen nem is tettem a kiságyba, se párnát se nagyobb takarót-féltem hogy alá kerül stb. egyszer be is csavarodott egy nagyobb takaróba és alig kapott levegőt :( úgy nézett ki mint egy palacsinta!
2009. szept. 2. 21:31
Jobb ha egyaltalán nem alszik párnán.
2009. szept. 2. 21:30
Az én kisfiam 7 hónapos és jobbat alszik ha a szoptatóspárnába alszik.Nem mindíg fekszik rajta csak ha már nagyon nem bírok vele éjszakánként.
2009. szept. 2. 21:22
Ha nem szükséges, akkor ne szoktasd rá. A gerincnek jobb anélkül.
2009. szept. 2. 21:14
szerintem 2 körül
2009. szept. 2. 21:13
Az én kislányomnak már 1 éves korától ott volt a párna, de sosem feküdt rá. Amolyan ágydísz volt. :-)) Mióta ovis lett, azóta "használja rendeltetésszerűen"...
2009. szept. 2. 21:10
Mennyi idős kortól használhat a gyerek párnát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook