Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Virtuális világ fórum

Virtuális világ (beszélgetős fórum)


21. Aszpázia (válaszként erre: 19. - 5464505f6a)
2007. febr. 27. 01:28

Ahha ,most hogy mondod..ez nálunk mindennapos.

1 mesélő:A 3 gyerekem közül éppen az aki nem vesz részt a bunyóban

2 játékos ,akik testi erővel mérik össze pl. ki az okosabb:)

és én..aki nem tud dönteni,a mesélő mesél,és a 2 játékost megkérem játszák el hogy volt.De szó szerint..))

A mesélő elkezdi..és akkor Zita kihúzta linda alól a széket

Én:ülj le Linda

Zita:az nem is úúúgy volt,hanem Linda direkkt nekemjött

Linda:Nem is voltaaam a te szobádban

Mesélő:HAZUDIK!!

Én:Akkor kezdjük előről:)))

Remek játék:))

20. Rika1 (válaszként erre: 16. - Aszpázia)
2007. febr. 24. 19:11
Oksi majd megnézem,köszi:))utána jövök és elmondom.
19. 5464505f6a (válaszként erre: 18. - Aszpázia)
2007. febr. 24. 10:27
Nem,nem arra gondotlam.Vannak az IGAZI szerepjátékok-ráadásul elég sokan művelik ezt a tevékenységet-amikor összegyűlnek páran és van egy mesélő,a többiek a játékosok....Innen jöttek ezek szgépes játékok is.
18. Aszpázia (válaszként erre: 17. - 5464505f6a)
2007. febr. 23. 02:03
Sejtem mire gondolsz,de akkor nem a Virtuális világ névre keresztelem,hanem ..Játszunk orvososdit,vagy kerSM:))
2007. febr. 22. 14:37
Amikor ide írtam,még nem ezen a néven futott a topik,azt hiszem..??? Mert én nem a szgépes szerepjátékokra gondoltam,hanem az igaziakra.Na mind1.
16. Aszpázia (válaszként erre: 12. - Rika1)
2007. febr. 21. 10:46

Írd be a böngészőbe szerepjátékok,és megtalálod:)

Itt nem szabad reklámozni,no meg nem is az volt a célom..csak érdekelt mások véleménye.

De ha megnézed,kíváncsi vagyok milyennek találod:))

15. Aszpázia (válaszként erre: 13. - Cecil)
2007. febr. 21. 10:39

szivesen!))

Nem is rossz az ötlet,képzeld mennyi munkanélkülinek lenne állása:))De szerintem inkább fizetnének a valós melójukért,azt végezze valaki,ők pedig mennének a csatába..vagy ami a sláger a Sims...ott pedig egy család életét kell irányítani.Potom 13 ft ez a PC játék..

14. Aszpázia (válaszként erre: 11. - 1a50c86bb0)
2007. febr. 21. 10:35

Nem olyan,mert ezek nem szívják a véredet.Ott sms-t kell küldeni ha pl.szupertevét akarsz..annyira nem ismerem miért mennyit kell fizetni,de az egyik gyerekem azért utálta meg,mert ahogy mondta,lassan azért is pénzt kérnek ha belép a tevetulaj.


És amig a Teveklubban többnyire gyerekek araszolnak a karavánokban,az említett helyen több a felnőtt ,mint a gyerek,erre az írásokból hamar rájöhetsz:)

Egy gyerek nem úgy fogalmaz,és a szókincse sem elég nagy egynémely mese pedig túl szövevényes..na szóval felnöttek játszadoznak:))

13. Cecil (válaszként erre: 6. - Aszpázia)
2007. febr. 21. 09:52
Koszonom Aszpazia a kedves es szellemes ismertetot.Nagyon jokat mosolyogtam,bar jobban belegondolva ez a dolog nem is olyan vidam.....beugrott az is hogy nemreg,talan a spektrumon? lattam errol egy elkepeszto kisfilmet,hogy sokan megalkotjak a virtualis eletuket, de mivel nincs eleg idejuk alkalmaznak valakit aki csinalja helyettuk.pl. Tavol-keleti orszagokban sokak elnek abbol,hogy napi 10-12 oraban masok virtualis eletet "gondozzak".
12. Rika1 (válaszként erre: 8. - Aszpázia)
2007. febr. 21. 03:07
Ez milyen játék,hol található?
11. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 8. - Aszpázia)
2007. febr. 21. 02:47
Hat ez tisztara olyan, mint a teveclub :) meg arvahaz is van benne :D
2007. febr. 21. 02:28
Hatha jo hatassal lesz a ferjemre, ha lehet gy virtualis felesege :D
9. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 8. - Aszpázia)
2007. febr. 21. 02:27
Koszi! Utana nezek.
8. Aszpázia (válaszként erre: 7. - 1a50c86bb0)
2007. febr. 21. 02:13
Keresd az üzeneteidnél:)
7. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 6. - Aszpázia)
2007. febr. 21. 01:06

Mi ennek a jateknak a neve?

A szerenad aranyos :))))

2007. febr. 21. 01:04

Kedves Cecil!


Igen olyasmi,játék..de vannak akik annyira beleélik magukat,hogy szinte az adott szerepben élik valós életüket is.

Van olyan,ahol fel kell nevelni egy emberkét,gondoskodni róla,majd megtanítani sok-sok dologra,és különböző küldetéseket kell vele teljesítettni.

ha elsőre nem jár sikerrel,próbálkozhat újra,na de nem a végtelenségig,csak összesen 5x.:)

Ha eljön az ideje,választhat magának arát,meg kell hódítania szíve hölgyét,és ha ez sikerül,fényes lakodalmat ülnek..


Idáig még ok a dolog:)

De mikor a játékbeli feleség fontosabb lesz mint a valós,akkor van gáz..

Azt nem is írtam,a frigy létrjötte után összeköltöznek,és közös szalmazsákon osztoznak:))

Mindent megbeszélnek,kinek mi a dolga,a férj vadászik,az asszonyka vadast készít,ha eljő az este,összejárnak más házaspárokkal :)


Persze ezt mind a net segítségével,mert soha nem találkoznak,de a becéző szavak nem maradnak el.Most jut eszembe..lehet hogy addig addig,hogy tényleg találkoznak:)


Van egy közvetlen munkatársam,aki mesélt erről a dologról..könyörgött engedjem a gépemhez csak 2 percre,mert ma még nem küldött szerenádot a feleségének:)


Mikor látta,hogy agyamon átfutott a mentőt kéne hívni gondolat,akkor mesélt erről az egész "házasságról"


Igyekezett megnyugtatni ez csak egy játék,de van egy olyan érzésem,neki ez sokkal többet jelent.


Ez csak 1 szerepjáték,van egy csomó..


Nevezett munkatársam nem alulvezérelt,igen magas beosztásban 2 diplomával "házasodott",és zengi virtuális nejének a szerenádokat,és írja a szerelmetes leveleket .

2007. febr. 20. 12:29
Most vagy tul oreg,vagy tul buta,vagy tan mindketto vagyok,de en nem tudom mi az a szerepjatek:( Ez valami szamitogepes akarmi? megkoszonnem ha vki kicsit beavatna:)
4. szimre (válaszként erre: 1. - Aszpázia)
2007. febr. 20. 12:01
Ha profi színészek, klasszikus darabban játsszák: nos ez az igazi varázs!
2007. febr. 20. 09:22

Ez aztán a mindenkit "megmozgató"téma:))

Pedig ezrek álomvilágban élnek,arra gondoltam elárulják a titkot..milyen mikor pl.Ő a hősnője ,vagy hőse egy játéknak,teljesen azonosul,vagy egyszerűen csak játszik?

2007. febr. 15. 14:07
Én nem nagyon szeretem a szerepjátékokat,de rengeteg ismerősöm "bele van őrülve".persze nem rossz értelemben:)
2007. febr. 14. 02:51
Mi a varázsa a szerepjátékoknak,a felnöttek körében?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook