Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A gyakori ultrahangozás árt a babának? Vannak esetek, amikor igen? fórum

A gyakori ultrahangozás árt a babának? Vannak esetek, amikor igen? (tudásbázis kérdés)


1 2
2006. júl. 27. 11:44
Szerintem nem árt. De ha lehet mellőzni kell a sok ultrahangozáat. Csak annyi legyen,amennyit a vizsgálatok megkívánnak. Amúgy én is azt hallottam,h. a gyakori ultrahangozás miatt több a balkezes baba.
2006. júl. 25. 22:29
Szerintem ezt sajnos csak 10-20 év múlva tudjuk meg. Szerintem nem lehet kifejezetten ártalmatlan.De ez csak egy laikus gondolatai.
3. Eve20 (válaszként erre: 2. - Hoxa)
2006. jún. 1. 09:07
Ez nagyon érdekes! Mi sokat voltunk 3d-s ultrahangon (4*) és úgy néz ki balkezes lesz a fiam!:) Lehet benne valami..
2. Hoxa
2006. jan. 13. 12:07
Én azt olvastam, hogy a mai tudásunk szerint nem árt. A vizsgálatok szerint egyetlen különbség volt kimutatható a nem ultrahangozott és az ultrahangozott babák között, hogy az ultrahangozottak között később több volt a balkezes. Mást nem találtak.
2006. jan. 11. 20:49
A gyakori ultrahangozás árt a babának? Vannak esetek, amikor igen?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook