Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha felajánlanák neked, hogy a nyilvánosságon keresztül megoldást találsz a régóta húzódó családi problémára elvállalnád? fórum

Ha felajánlanák neked, hogy a nyilvánosságon keresztül megoldást találsz a régóta húzódó családi problémára elvállalnád? (beszélgetős fórum)


1 2
58. globus
2010. júl. 7. 19:03
Képtelen vagyok megérteni, hogy a családi szennyest miért jó ország-világ előtt kiteregetni?
57. Dorkinc (válaszként erre: 56. - Ronka)
2010. júl. 7. 19:02
detto, csak nem mónika v josi showra gondolsz, jesszus,,,
56. ronka
2010. júl. 7. 01:02
Nem, semmi szín alatt nem tartozik a nyilvánoságra!
55. H.Ancsi (válaszként erre: 54. - Kandi)
2009. szept. 3. 21:36

de pontosan értettem amit irtál, két megjegyzésem lenne. egy: tudja miért kapta, komoly kárt okozott? és? nem hiszem,hogy a hisztikezelés módszere az agresszió,ki huzza meg a vonalat, ezért még nem, na de ezért már megérdemli?

kettő: természetesen sokszor a pasi is megérdemelné, sőt valószinüleg tudná is miért kapja, mégis ritka, hogy az erőszak áldozata a pasi, gondolom nem kell magyarázni miért.

nem tudsz meggyőzni, sajnálom

54. kandi (válaszként erre: 50. - H.Ancsi)
2009. szept. 3. 15:55
Nem érted miről írtam. Természetesen semmire sem megoldás a pofon. Én itt konkrétan olyasmire gondoltam amikor aki kapta a pofont tudja miért kapta. Egyik hozzászólásomban írtam egy nőről aki valami hülyeség miatt hisztirohamot kapott és ezért komoly anyagi kárt okozott. Hát kapott egyett a férjétől, de kiprovokálta és még csak nem is szégyenli a hölgy ugyanis meglehetősen csekély ismerettség után "dicsekedett" el vele. Ergo: úgy gondolja, hogy megérdemelte. Azt is írtam, hogy én nem kapok ilyen pofont mert nem provokálom ki. És természetesen ilyen szempontból vizsgálva nagyon sok férfi is kaphatna pofont, hisz ők is csinálnak finoman szólva balgaságot.
2009. szept. 2. 18:17
nem
2009. szept. 2. 16:57
NEM!!!
51. winny
2009. szept. 2. 16:10
Nem!
2009. szept. 2. 14:40
és ha a pasi provokálja ki, akkor neki ki ad pofont??? mi az hogy megérdemelte, ezt ki dönti el? jézus, miről beszéltek, soha senkinek semmilyen körülmények között nincs joga megütni a másikat, ha nem tetszik valami ott lehet hagyni, de pofozkodni?
49. kandi (válaszként erre: 48. - E988488e87)
2009. szept. 2. 14:07
Köszi :)
48. e988488e87 (válaszként erre: 46. - Kandi)
2009. szept. 2. 13:57
Bizti hogy kiprovokálta a csaj!!!Tök cuki a gyerekeid most néztem meg Őket!!!
47. e988488e87 (válaszként erre: 45. - Kandi)
2009. szept. 2. 13:48
Fura emberek vannak az biztos.Én néha csinálok számárságokat de szép lenne már a dá-dá.
46. kandi
2009. szept. 2. 13:43
Van egy ismerősöm akinek még nem volt olyan pasija akitől ne kapott volna. Egész egyszerűen mindenkiből kihozza az állatot. Én is mindig igyekeztem távol tartani magam tőle (az elviselhetetlensége miatt), de az élet többször is egyfelé sodort minket.
45. kandi (válaszként erre: 43. - E988488e87)
2009. szept. 2. 13:40
Természetesen egyetértek veled! Én pl. ilyen pofont biztosan nem kapnék mert egész egyszerűen nem adok rá okot, de azért vannak nők akik kiprovokálják, sőt vannak nők akik azt hiszik ez a szeretet jele szerintem. Háááát mindenki másképp csinálja.
44. kandi
2009. szept. 2. 13:37
Hát hallottam már pl. olyat, hogy a csaj amiért nem kapott meg valamit nekiállt hisztizni és mérgében kirúgta a kocsijuk szélvédőjét. Persze nem azt mondom, hogy ezért feltétlenül pofont érdemelt, de úgy gondolom nem csoda, hogy kapott...
43. e988488e87 (válaszként erre: 42. - Kandi)
2009. szept. 2. 13:30
Naaaaa neeee Mi az hogy megérdemelt pofon???????Nincs ilyen!!!Ki lehet kényszeríteni azt elhiszem!De megérdemelni szerintem nem !!Mindenki hibázik de ha mindenki kikapna érte.Pfffúúú egy épkézláb ember nem lenne!
42. kandi (válaszként erre: 40. - Littlered)
2009. szept. 2. 13:16
Na jó kicsit árnyaltabb a dolog. Nemi erőszak: azonnal. Verés: 1. egy pofon a, megérdemelten - tehát valami bődületes marhaságért mert lássuk be ilyen is van akkor inkább meghúznám magam. De minden ok nélkül kapott pofon illetve verés esetén szintén azonnal
41. kandi
2009. szept. 2. 13:13
Gyerekkel anyaotthon - ebben a gyermekjóléti szolgálatok tudnak segíteni. Viszont egyedül... ha van pénze az illetőnek albérlet, esetleg megkeresni egy olyan egyesületet akik a bántalmazott nőkkel foglalkoznak pl. nane talán ők tudnának ilyesmiben is segíteni, hisz nem egyedülálló problémával állunk szemben. Valószínűleg nem érné váratlanul őket ez a probléma.
2009. szept. 2. 13:07
és ha nincs hova menned?bár tudom hasonló helyzetben én is úgy gondolom hogy inkább az utcán mint egy ilyennel, de hála az égnek nem voltam még ilyen helyzetben ezért nem merem kijelenteni azt, hogy egyből lelépnék...
39. kandi
2009. szept. 2. 12:48
Szerintem ha a bántalmazó a férj, akkor az első eset után a színemet sem látná többé. Mert ugye kisgyereknél ez sajnos nem működik.
2009. szept. 2. 12:46
családon belül"belül" azaz a legtöbb esetben meg sem tudják, hogy az a nő, akit nap mint nap látunk éjszakánként, vagy a négy fal között mit él át...
2009. szept. 2. 12:45

Ahha a gyámügy olyan gyors... a látlelet: feltehetőleg így kezdődik, nem konkrét bizonyíték


és bármennyire hihetetlen tipikus családi probléma:( ezért kell módosítani a törvényt a családon belüli erőszakok esetén, hogy minél előbb távoltartást kérhessenek

36. kandi
2009. szept. 2. 12:43
Ha én ilyen helyzetbe kerülnék az első dolgom lenne látleletet vetetni. Aztán rendőrség, családsegítő, gyermekjóléti szolgálat (már ha gyerek is van). A családgondozóknak az a dolguk, hogy a hozzájuk fordulóknak minden lehetséges segítséget megadjanak.
35. kandi
2009. szept. 2. 12:39
Szomorú, hogy az erőszakot "tipikus családi problémának" gondolod, de sajnos tényleg elég gyakori lehet.
34. 1eb84e4bad (válaszként erre: 32. - Littlered)
2009. szept. 2. 12:34
ez nem igazán tipikus családi probléma, egyik sem.
33. kandi
2009. szept. 2. 12:29
Szerintem az általad példának hozott esetek más jellegűek. Az pl. szerintem tök jó volt, hogy sokat hallhattunk a szívátültetéses kislányról. Ha nem tudott volna róla az ország talán már nem is élne.
2009. szept. 2. 12:24
és akkor szerintetek, miért mennek be egyesek és vállalják az arcukat nevüket is akár?és miért van az, hogy sok esetben ezek közül az esetek közül születik megoldás, pl amikor egy fiatal édesanya a naplóhoz fordult, mert orvosi műhiba miatt elvesztette a gyerekét is és már soha többé nem lehet biológiai édesanya, de sikerült neki örökbefogadni és azóta boldogok?Vagy az a négy gyermekeds édesapa akinek gyűjtést szerveztek egy adásban,csak azért, mert egyedül neveli gyermekeit és nem akarja őket elveszíteni?
31. kandi
2009. szept. 2. 12:22
Húúh! Azért az kicsit megnyugtató, hogy nem csak én kapok hányingert ezektől a showműsoroktól. Megdöbbent, hogy vannak akik ezeket nézik és élvezik.
2009. szept. 2. 12:21
semmiképp.
2009. szept. 2. 12:17
Biztos, hogy nem!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook