Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudtok nekem ajánlani olyan manikűröst Nyíregyházán, aki zselés műkörmöket csinál és nagyon szép munkája van? fórum

Tudtok nekem ajánlani olyan manikűröst Nyíregyházán, aki zselés műkörmöket csinál és nagyon szép munkája van? (tudásbázis kérdés)


9. mkjudit (válaszként erre: 8. - Cyntia)
2009. szept. 2. 21:07
Igen, azt megköszönném, írd meg priviben, ha megtudtad.
2009. szept. 2. 19:43
Én is ismerek. Kérdezzem meg hogy mennyiért csinálja?
7. Angika89 (válaszként erre: 1. - Mkjudit)
2009. szept. 2. 17:47
Labbancz Anikó a Körte utcán az Aranykörte kozmetikába ha kell a száma írj privit nekem ő csinálja a körmöm és mindig szép
6. mayluszka (válaszként erre: 5. - Mkjudit)
2009. szept. 2. 13:10
Sajnos nem tudom. Én csak a neten láttam, hogy szépen dolgozik, ezért mertem ajánlani. Ha felhívod szerintem biztos megmondja.
5. mkjudit (válaszként erre: 3. - Mayluszka)
2009. szept. 2. 11:14

Szia!

Ő zselést is csinál, mert a honlapján az árjegyzékben csak porcelán van.Ha zselével is dolgozik azt mennyiért csinálja?

2009. szept. 2. 10:57

Szia!

Sajnos én is csak Debrecenben tudnék aki nekem csinálja, Ő nagyon szépet csinál, szép vékony és tartós. Egyáltalán nem látszik, hogy műkörmöd van.

2009. szept. 2. 10:57

A nails.hu oldalon találsz műkörmösöket.

Gulyás Edina 70/3333-689

2009. szept. 2. 10:54
Budapesten tudnék, de sajnos Nyíregyházán nem. Ha Budán jársz, a Gellért hotel közelében tudok ajánlani valakit, aki TÉNYLEG gyönyörűen dolgozik, a szakma királynője! Írj privit ha érdekel!
2009. szept. 2. 10:43

Sziasztok!

Tudtok nekem ajánlani olyan manikűröst Nyíregyházán,aki zselés műkörmöket csinál és nagyon szép munkája van?

Előre is köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook