Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 5 és fél hónapos kisfiam már be tudja kapni a lábujját a szájába, de csak a bal lábán. Jelenthet az valamit, hogy csak azon a lábán? fórum

5 és fél hónapos kisfiam már be tudja kapni a lábujját a szájába, de csak a bal lábán. Jelenthet az valamit, hogy csak azon a lábán? (tudásbázis kérdés)


2009. szept. 2. 11:35

Ez az izimtonussal kapcsolatban állhat.

A laza izomtónusú gyerekeknek könnyebb a szájukhoz húzni a lábukat.

6. Ekka
2009. szept. 2. 08:52

Semmit... :)))))))

Én lányom pl. egyik lábán sem kapta be!:D

5. 97e35043a4 (válaszként erre: 4. - Roni24)
2009. szept. 2. 08:47

Igazad lehet :DDDDD

Köszi a választ!!!! :)))))


Olyan ducika az aranyom, s azt hittük, ő majd biztos nem tudja bekapni a lábujját. De napokig gyakorolt rendületlenül (magától, mi meg figyeltük), és egyszer csak sikerült. :DDD

4. Roni24 (válaszként erre: 2. - 97e35043a4)
2009. szept. 2. 08:41
Szerintem pont azt jelenti, hogy jobb kezes lesz. Próbáld ki úgy mint ő, vagy próbáld elképzelni. HA jobb kezes vagy a bal lábad esik kézre, ha bal kezes lennél valószínű a jobb lábad esne jobban kézre/lábra! :)
2009. szept. 2. 08:40

:DD

Tündéri lehet! :DD

Szerintem semmi rosszat nem jelent, hogy csak a bal lába ujját kapja be. Az esik neki kézre...

...vagyis lábra :P :)))

2009. szept. 2. 08:39
3 napja bekapja a bal nagyujját, és szopogatja, rágcsálja. A jobb lábát nem is igen akarja odahúzni, mindig elengedi, s csak a bal a favorit. Jelenthet ez valamit? Pl. balkezes lesz?
2009. szept. 2. 08:37
5 és fél hónapos kisfiam már be tudja kapni a lábujját a szájába, de csak a bal lábán. Jelenthet az valamit, hogy csak azon a lábán?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook