Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dísztávirat fórum

Dísztávirat (beszélgetős fórum)

9. s700
2009. szept. 2. 09:50

Én mindig azt csinálom, hogy olvasgatok, kiválasztom, ami tetszik és utána abból az 5-10 db-ból már sokkal könnyebb választani.

Ez is ilyenből maradt egyszer....

Használd egészséggel!

8. varga.nora (válaszként erre: 6. - S700)
2009. szept. 2. 08:42
Hú, ezek nagyon jók! Köszi
7. varga.nora (válaszként erre: 4. - S700)
2009. szept. 2. 08:41
:-)
6. s700
2009. szept. 2. 08:34

Akit párodul melléd rendelt az ég, Becsüld meg, szorítsd meg kezét, És ha minden álmod valósággá válik, Akkor se feledd el, Légy hű mindhalálig. (Madách)


A boldogságot nem lehet ajándékba kapni, Egyetlen titka: adni, mindig csak adni, Jó szót, bátorítást, mosolyt, hitet, És sok, sok önzetlen, tiszta szerelmet. (Goethe


„Az élet egy angolkeringő, mit eltáncolsz a sírig. Sorsod csupán attól függ, hogy kivel táncolod végig.”



„Az öröm ott kezdődik, amikor abbahagyod saját boldogságod keresését azért, hogy megkísérelj másokat boldoggá tenni.” (Michel Quoist)


„A szerelemben nincsenek évek A szerelemben csókok vannak. A szerelemben jaj a fösvénynek! A szerelemben csak azok élnek, Kik szerelemből mindent odaadnak.” (Gyónyi Géza)


“Talán semmi sincs szebb a világon, mint találniegy embert, akinek lelkébe nyugodtan letehetjük szívünk titkait, akiben megbízunk,akinek kedves az arca, elűzi lelkünk bánatát, akinek egyszerű jelenléte elég, hogy vidámak és nagyon boldogok legyünk.” (Hemingway)


A jó házasságban nincs egyenlőtlen és egyenlő. Mindkét fél hiányt tölt be a másikban, mindkettő gondolatot ad a gondolatnak, célt a célnak, akaratot az akaratnak, s így gazdagodnak ők. Egy lélek és egy test. Együtt dobbanó szív: egy élet. Alfred Tennyson


Bizony, valóra válhatnak a tündérmesék, ha elfogadjuk gyarlóságainkat, ha bátorsággal, erővel, állhatatossággal és fenntartás nélkül kitartunk mellettük, és talán ránk mosolyog a szerencse. Jane Green


"Bármerre vezessen sorsod légy mindig szerencsés és boldog."


"Azt kívánjuk mindnyájan e szép napon, Ragyogjon rád napfény, legyél boldog nagyon. Szíved sose féljen, bánat sose érjen, Minden utadon szerencse kísérjen."

5. hihi (válaszként erre: 4. - S700)
2009. szept. 2. 08:32
Tényleg sokkal jobb,és személyesebb is,ha feladod inkább a képeslapot:)
4. s700 (válaszként erre: 1. - Varga.nora)
2009. szept. 2. 08:30

Szia!

Szerintem ne táviratot adj fel, a gatyádat ráfizeted!

Vegyél inkább valami szép lapot a papírboltban és add fel levélben. Elsőbbségivel előtte 1-2 nappal biztosan odaér és még sokkal szebbek is, mint a távirat.

A szövegre meg annyit tudnék javasolni, hogy a lapokban is van, de neten is rákereshetsz "esküvői idézetek címszóval"

Én azt szoktam csinálni, hogy olvasgatom őket és ismereteim szerint ami legjobban rájuk illik, azt választom.

Legutóbb pl.: sorsjegyet is tettünk az ajándék pénz mellé, ezért olyan jókívánságot írtunk, ami a szerencséről szól.

Remélem segítettem!

3. varga.nora (válaszként erre: 2. - Hihi)
2009. szept. 2. 08:29
Tudom, én is nézegetek ott is, de gondoltam hátha írt már valaki ilyet!
2. hihi
2009. szept. 2. 08:27

Google a megoldás kulcsa!

Esküvői jókívánság:)PL:

Az élet véges - végig együtt kell leélni


Úgy válik el, mit ér a nő, és mit ér a férfi.

Jót és rosszat megosztani

Kacagni és sírni,

A szerelem dal,

Mit együtt kell megírni.

2009. szept. 2. 08:22

Esküvő alkalmából kell feladnunk egy dísztáviratot, ilyenkor szerintetek mit írjunk rá?

Nincs valakinek szép idézete? Vagy valami jókivánságot?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook