Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit érdemes megnézni Szilvásvárad, és 30km-es körzetében szerintetek, ami gyönyörű fórum

Mit érdemes megnézni Szilvásvárad, és 30km-es körzetében szerintetek, ami gyönyörű (beszélgetős fórum)


16. 1fb0dcbfc6 (válaszként erre: 1. - 17dfdcec7d)
2009. szept. 2. 14:40
Szia!Mi aug.14-17 között jártunk arra,a naplómban leírtam sz összes helyet,ahol voltunk,ha gondolod kukkants be:))
15. princes47 (válaszként erre: 14. - Manna30)
2009. szept. 2. 11:19
Szerintem igen, azt halottam hogy nagyon drága.
14. manna30 (válaszként erre: 13. - Princes47)
2009. szept. 2. 10:27
Egerszalókra gondolsz? Igazad van, az sincs messze. :) És szép, bár kicsit húzós (szerintem). :)
2009. szept. 2. 10:01

Szia ! Eger környékén hallottam hogy van valamilyen gyógyfürdő is és strand is. Nem tudom a helyet megjelölni. A Hevesiek biztosan tudják.

Jó pihenést kívánok és látni kell Magyarország legszebb helyeit is. Igy van, jól gondoltátok.

Lillafüreden a Palota szálló. M. Tapolca győnyörű

strandja és parkja. A stand egy kicsit drága.

Azért Miskolc is szép. Nekem legalábbis.

2009. szept. 2. 09:38
senkire sem kell irigynek lenni,nem rám :) köszönöm nagyon szépen aki írt nekem ötleteket,kellemes napot kívánok minden kedves fórumozónak!!!!!üdv
11. Encsy75 (válaszként erre: 7. - 17dfdcec7d)
2009. szept. 2. 08:24

Nézd vissza mit írtál és rájössz.

Rád nem lehet írigy az ember!

2009. szept. 2. 08:10

Hello! Nos, én Szilvásváradtól pár km-re lakom... érdekes lehet (ha szeretitek az ilyesmit) Bélapátfalván az Apátság és a tó (ha megéheztek, enni is tudtok, két étterem is van), de ha épp kirándulni támad kedvetek van egy tanösvény is, ami az Apátságnál kezdődik és felvisz egészen a Bélkő-hegy tetejére. Onnan csodálatos kilátás nyílik az egész környékre, kb. 7-8 települést is lehet látni.

Egert ajánlanám még: vár, minaret, Marcipánia múzeum (itt minden marcipánból van, Kopcsik Lajos mestercukrász művei), de gyönyörű Eger főtere, a Dobó tér is meg egyáltalán az egész város, egy kirándulást megér.

Hát, nem éppen 30 km-es körzetben, de nem messze van Miskolc-Tapolcán a barlangfürdő, esetleg Aggtelek, Lilafüred, Diósgyőr. Ezek mind szép helyek, noha kicsit messzebb vannak, mint 30 km.

De amit evangelika ajánlott azt én is ajánlanám még pluszban. Szilvásváradon van egy kilátó is... esetleg ott jártatok már? :)

Szóval rengeteg hely van. De én is ajánlom a keresőt neked emellett, mert ott esetleg olyan dolgok is vannak, ami most nem jutott eszembe. :)

Gondolok itt tájházakra pl. Ja, és még nem túl messze van Balaton község, ahol van egy lovastanya, ha éppen sportolásra vágytok. :)

Amúgy ez tök normál kérdés volt, nem tudom miért kell gúnyolódni rajta.

Kellemes nézelődést, szép napot! :)

2009. szept. 2. 08:00
Szalajka-völgy, Horotna-völgy, Leány-völgy, Gerenna-vár, Bánkút és környéke.........
2009. szept. 2. 07:54
Eger a megyeszékhely is nagyon közel van. De miért nem írod be a gugliba, hogy mik az érdekességek???
2009. szept. 2. 07:43
gúnyolódásra nem vok kíváncsi,és az irigykedésre se,
2009. szept. 2. 07:41
Ha így haladtok lassan a Pireneusokhoz is eljuttok!
2009. szept. 2. 07:36
2x nem megyünk ugyanoda
2009. szept. 2. 07:31
Akkor miért nem oda mentél idén is.A kettőt nem lehet összehasonlítani!
3. 17dfdcec7d (válaszként erre: 2. - E80d733f80)
2009. szept. 2. 07:30
köszi azt láttuk tegnap,szép volt valóban,de engem a Plitvicei tó tavaly Horvátba az jobban megfogott
2009. szept. 2. 07:27
a fátyolvízesést mindenképpen nekem az nagyon tetszett
2009. szept. 2. 07:24
szerintetek???????????????ötleteket kérek,itt nyaralunk épp

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook