Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ez most rosszat jelenthet szerintetek? Volt már így valaki, de minden oké volt ennek ellenére? fórum

Ez most rosszat jelenthet szerintetek? Volt már így valaki, de minden oké volt ennek ellenére? (beszélgetős fórum)


19. nikletty (válaszként erre: 17. - E3e5c810b9)
2009. szept. 3. 09:31

Köszönöm a válaszokat, megnyugtattatok.

Most már csak morci vagyok miatta, hogy ennyit kell bénázni ezen, de üzeletben lévő hölgyre haragszom kicsit, mert annyira okos volt, hogy nekem mekkora kell, aztán most kicsit lett.

Lényeg a lényeg, menni kell vissza, hogy túlbevették.


Köszke

18. nikletty (válaszként erre: 17. - E3e5c810b9)
2009. szept. 2. 19:40

Kedves Málna!


Egyet értek veled, és így is igyekszem

Köszönöm a válaszokat, egyszerűen kíváncsi voltam az általános véleményre, s köszönöm ti is megnyugtattatok.

Akarjuk, hogy jól sikerüljön és babát is tervezzünk, csak volt/van ez a kis bosszúság...

Köszönet

2009. szept. 2. 14:17
Ez csak akkor jelent rosszat, ha elhiszed, hogy rosszat jelent!:) Elég rossz érzés lehet, az biztos, de azért nehogy ráalapozd a jövőtöket!:) Tényleg igaz, hogy amitől félsz, azt bevonzod. Épp eszerint próbálok élni mostanság. Nem akarok parázni mindenen és kész! Sztem te se tedd!
16. Manilu
2009. szept. 2. 14:03

Szia!

Én 2006 karácsonyán lettem eljegyezve,februárban elmentünk a párommal síelni,ahol kb térdig érő hóban sétáltunk ,ökörködtünk,és ahogy elestem néztem a kezemet,hogy milyen gyönyörűen csillog a gyűrű az ujjamon,rá egy fél órára,ahogy rápillantottam a kezemre már nem volt meg,de már az autóban ültünk,és hazafele tartottunk.Mondanom sem kell,szörnyen rossz érzés fogott el,sírtam,hogy ez egy jel...stb,egyből babonás lettem.Mondom mind1,egy életem egy halálom menjünk vissza megkeresni,és a mai napig hihetetlen számomra,hogy TÉRDIG ÉRŐ HÓBAN,a mostmár férejem megtalálta.Ezt egy jelnek vettem,hogy az isten is egymásnak teremtett minket,nagyon kicsi volt az esély,hogy megtaláljuk...

2009. szept. 2. 12:25
Visszajön az ujjamra, csak a gyerek mellett annyit takarítok, vagy épp kertészkedek, hogy sajnálom, nehogy koszos legyen, így csak akkor veszem fel ha megyek valahová.
2009. szept. 2. 12:23
ez nem jelent rosszat, scak szimpla hülyeség. Elhagyni egy dolog, és még utána túl kicsire is bevetetni! :-9 Inkább mosolyogj egy jót magatokon, és n para!
13. Vigyorex6 (válaszként erre: 11. - 274c9996b8)
2009. szept. 2. 11:51
Ebben viszont hiszek!!! Ha az ember fejben eldönti, hogy baj lesz, akkor bukott ügy! Csak pozitívan! Azt gondolom, hogy a negatív gondolkozással betudjuk vonzani.
2009. szept. 2. 11:50

Ez olyan, mint hogy láthatja-e a vőlegény a menyasszonyt az esküvő előtt. Szerintem nem ezektől függ, hogy mi lesz a hzasság végkimenetele.

Ne izgulj! Nagyon sok boldogságot kívánok Nektek!!!

11. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Nikletty)
2009. szept. 2. 11:37
Ha aztakarod hogy , rosszat jelentsen akkor azt fog jelenteni ! Tudod amitöl legjobban felunk az be IS fog következni ! A gyuru csak szimbolum , szerintem.Valahol mashol kell keresned azt hogy , miert es mitöl felsz ?
10. nikletty (válaszként erre: 9. - Szankuviki)
2009. szept. 2. 11:32

szia

és most már visszajön? vagy nem is próbáltad?

2009. szept. 2. 09:04
Szerintem se függ a gyűrűtől egy kapcsolat.Én sem hordom már több mint egy éve, mert amikor terhes voltam nem jött fel az ujjamra, de ettől ugyanolyan jól elvagyunk.Nem a gyűrű számít.
8. nikletty (válaszként erre: 7. - Rinike)
2009. szept. 2. 08:53

igen, azt szerintem sem ide akartál küldeni

hát bízom, benne, köszike!

Nem foglalkozom vele, úgyis gondolom ha babánk lesz utána megint állítani kell, akkor majd tutire megyek.

S jobb is lesz ilyen butaságra nem gondolnom.

Inkább csak jóra gondolok, és az is lesz!

7. rinike (válaszként erre: 5. - 17dfdcec7d)
2009. szept. 2. 07:37
:-) Ez rossz ablakba ment, nem?
6. rinike (válaszként erre: 1. - Nikletty)
2009. szept. 2. 07:36
Szerintem ez miatt biztosan nem lesz baj! És ha mégis tartanál tőle, hogy gondot jelezhet, emlékeztetlek arra, hogy milyen sok házasság végződik válással, ahol bizonyára gyönyörű és problémamentes gyűrűje volt a feleségnek, vagy mindkettőjüknek. Szóval szerintem egészen biztosan nem függ ettől a kapcsolatotok kimenetele. Ha rosszul végződne mégis, tuti, hogy nem ettől, és nem is ez jelezte, se nem okozta. Akiknek jó a kapcsolatuk a házastársukkal és boldog a házasságuk, azoknak sem attól jó, hogy a megfelelő gyűrűt vették. Sok boldogságot!
2009. szept. 2. 07:34
szerintem van benne valami,képzeld,én megálmodtam a fiamat,és pont őt,így történt.nagyba vasalok otthon kb egy hónapja,és a pihenőszékbe volt a fiam,ránéztem,és beugrott te jó ég én 15 évesen megálmodtam ezt a képet,h néz rám egy kisfiú,azzal az arcal,és akkor esett le,h én már láttam a kisfiamat álmomba kamasz koromba,csak nem esett le mit keres velem szembe egy kisfiú,és tessék én szültem december 26.án és imádom az életem értelme.
2009. szept. 2. 07:23
Én eddig csak rosszat hallottam erről.
2009. szept. 2. 07:22
Hülyeség szerintem is.Nem a gyűrűtöl függ a kapcsolatotok.Én az enyémet kb.egy éve nem hordom egyáltalán pont ilyen okok miatt hogy bevettettük és aztán meg elég szűk lett,visszanagyitani nem akartam ujból igy most nem hordom egyenlőre.Férjemen mindig rajta van.És ettől a kapcsolatunkban nem változott semmi.Hagyd a babonás badarságokat nem kell ilyesmire adni.
2009. szept. 2. 07:16
Ne parázz már! Hülyeség!
2009. szept. 2. 06:54

Nem vagyok babonás egyáltalán, de most megfordul a fejemben...

Szóval a jegygyűrű, nagy kavalkád: az első eredetit elvesztettem, nagy volt tényleg, de hordani akartam. (Diplomaosztomón veszett el, ahol rosszul is lettem, mindennek végén a kocsiban vettük észre...)

Aztán együtt vettünk újat, már mindkettőnknek, aztán úgy ítéltük meg, hogy kicsit nagyon, ugye már bennünk lett a félsz, hogy kicsit csúszlák, nehogy elvesztjük...

Így hát bevetettük, most meg úgy érzem túl bevették, most tuti nem esik le rólam, de kicsit nehezen is megy fel és jön is le.


Már az első elvesztésénél nagyon rossz volt, de most ez rosszat jelent????? Hülyeség ugye???

(Pedig már 6,5 éve vagyunk együtt, átmentünk már sok mindenen, de ezt most bánt, miért ilyen problémás ez.... Pedig páromtól 18. szülinapra anno kaptam egy gyűrűt a mai napig tökéletes szerintem, pont a jegygyűrű mért ilyen problémás?)


Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook