Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Honnan tudjátok hogy a párotok az igazi? fórum

Honnan tudjátok hogy a párotok az igazi? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2009. máj. 25. 18:27

A kérdés igazából nem is abból áll, hogy én akarom-e majd, hanem hogy Ti, honnan tudtátok?

Persze hogy megijed az ember, hisz örökre... De szerintem is gyönyörű a házasság intézménye! Akarom is. De meglepődni, megijedni szabad nem? :)

2009. máj. 20. 13:20

Állítólag onnan lehet tudni, hogy eszedbe sem jut megkérdezni.

Szerintem is így van.

147. pemete (válaszként erre: 145. - Dzsenett)
2009. máj. 20. 13:00
Te szerintem nem ettől félsz, hanem magától attól a szótól, hogy házasság. Hiszen mostanában dúl a feminizmus, és fiatal lányok azt hajtogatják, hogy nem megyek férjhez, minek mennék, stb. Pedig a házasság nagyon szép, és jó dolog! Egy szerződés, egy szövetség két ember között. Az esküvő pedig egy romantikus megünneplése ennek a szerődésnek. A házastársad nem csak a szerelmed, hanem a társad, partnered, szövetségesed, rá támaszkodhatsz, tudod, jóban, rosszban, ő mindig ott van, és támogat, és fordítva. Az én szememben a házasság egy véd- és dacszövetség a világgal szemben! Ha úgy érzed, hogy a férfi akivel együtt vagy a szövetségesed, és te is ki tudsz állni mellette bármiben, akkor nem kell aggódnod. Persze az hogy egymást közt van néha vita, az egy dolog, de bármivel, vagy barkivel szemben meg kell védeni egymást, hiszen ezért házas az ember:)
146. f32049905f (válaszként erre: 141. - Gine)
2009. máj. 20. 12:48
én is ezt akartam mondani.
145. Dzsenett (válaszként erre: 141. - Gine)
2009. máj. 20. 12:47
Ezt a mondatot a saját nagymamámtól idéztem! :) Nem én gondolom így, ő mondta nekem, és nem akarom, hogy egyszer ezt mondjam! Ezért akarom a legjobb döntést hozni!
2009. máj. 20. 12:46

Szia én hamar mentem férjhez 18 évesen fél év ismeretség után. De ezt nem mondhatnám annak, hogy szerelem első látásra, vagy az, hogy szerelem. Azt nem bántam meg hogy férjhez mentem csak azt, hogy kihez. Most viszont, hogy uj párom van, aki ha hangyás és időnként idegesítő is nagyon szeretem, és mindenben mellette vagyok még akkor is, ha nem igazán értek vele egyet. És nem is vagyunk összeházasodva, de nem is lehet minket szétrobbantani, pedig már páran megpróbálták.

Azt ki az igazi, azt ugyis megérzed.

143. Gine (válaszként erre: 141. - Gine)
2009. máj. 20. 12:46
jav.:egyszer
142. Dzsenett (válaszként erre: 139. - Pemete)
2009. máj. 20. 12:46

Még ilyen történeteket akarok hallani...

Nagyon jó kedvre derítettél... :)

Gratulálok nektek!!!

141. Gine
2009. máj. 20. 12:45

Szia!:)


7 év korkülönbség semmi!

csak egy mondatodra reagálnék,ami elég árulkodó:"Nem akarom,hogy egyszerr azt meséljem az unokáimnak,hogy választhattam volna jobban is..."Ha Neked ez már most megfordul a fejedben,akkor,tényleg gondolkozz el azon,hogy kell-e ez az egész Neked

140. Dzsenett (válaszként erre: 137. - Eddit)
2009. máj. 20. 12:45

24...

És igen, hallottam a válásról, és írtam is róla az első kommentemben... :)

139. pemete
2009. máj. 20. 12:44
Én nem voltam biztos a dologban, sőt eszembe sem jutott gondolkodni rajta, hogy biztos, vagy nem biztos. Egyszerűen akartam és kész. Aztán egy délután a tévé előtt fekve odabökte nekem a Drága, hogy: Akkor hozzámjössz? Én meg mondtam, hogy igen. Aztán időközben teherbe estem, és előrehoztuk az esküvőt, akkor már nem volt min agyalni, hiszen jött a baba. Ha ő a tökéletes társ, ha nem, hozzámentem, és boldogok vagyunk. Majd ha nem lesünk azok, akkor változtatunk. Idén leszünk együtt 5 éve, és nem bánom a dolgot:)
2009. máj. 20. 12:43
szia! először is megkérdezhetem, hány éves vagy?
137. eddit (válaszként erre: 136. - Dzsenett)
2009. máj. 20. 12:42
Először is hány évesek vagytok? Másodszor: válásról nem hallottál még? :)
2009. máj. 20. 12:41

Sziasztok!


Mostanában párom elég sokat beszél az eljegyzésről, esküvőről...

Ő már benne van a korban, de én még nem(legalábbis úgy érzem, hogy nem). 7 év van köztünk.

NAGYON SZERETEM! Mindent megadnék érte, de mindig bepánikolok, amikor belegondolok, hogy örökre egy ember mellett? Nem azért, mert az ő lenne, hanem mert ÖRÖKRE...

Nem akarom, hogy egyszer azt meséljem az unokáimnak, hogy választhattam volna jobban is...

Tökéletes döntést akarok hozni, ha egyszer elém áll a kérdéssel, a megfelelő választ tudjam adni.

Logikusan is gondolkodnom kell, és nem csak az érzéseimre hagyatkozva...

Olyan kérdések kavarognak bennem, hogy mi lesz ha elválunk? Én nem akarok elvált nő lenni!

Közületek vált már el valaki?

Kérlek! Meséljetek nekem történeteket! Ti hogy jártatok? Hogy kérték meg a kezeteket, és honnan voltatok biztos a dolgotokban?

Köszönöm!

135. Myrthil
2009. márc. 8. 20:38

Ő, aki a legjobban hiányzik, ha nincs velem.

Nélküle fél embernek érzem magam.

2009. márc. 7. 14:44
tudom-)))
133. Alexa77
2009. márc. 7. 14:44
Ráírva nem volt, szóval reménykedem.:-)
2009. febr. 12. 17:10
Nem tudom, de remélem:) Az Idő mondja majd meg.
2008. dec. 28. 14:09
Minden ember azzal tölti az idejét,hogy az igazit keresi.Az éppen aktuális párjára mindig azt gondolják igen ő az.Aztán késöbb kiderül még sem ő volt az.Keresnek tovább ez a körforgás igy megy tovább csak az idő változik ameddig ezt érezzük ez lehet 1hét 1év vagy akár 20év múlva is kiderülhet ,hogy még sem ő az.Valaki megtalálja ,de elengedi és csak késöbb jön rá,hogy ö volt az ,de akkor már késö.Van aki tényleg megtalálja ők a ritkább esetek.És van aki soha nem találja meg ők pedig ,azok akik olyan emberrel élik le az életüket akikröl tudják,hogy nem ő az igazi de mellette maradnak mert azt gondoljak jobb a biztos mint a bizonytalan és biztosak benne ők már soha nem találják meg.Bár sovárognak utána,maradnak a párjuk mellett.Na ilyen vagyok én is.
130. hjaniko
2008. dec. 27. 20:43
Mivel még együtt vagyunk és szeretem, úgy gondolom, Ő az:) ja, amúgy 1981-ben házasodtunk össze.
129. sariya
2008. nov. 28. 17:24
Állítólag az az igazi,aki mellett leginkább önmagad lehetsz..
2008. nov. 28. 17:19
Azt mondják, hogy az az igazi, akivel vannak közös témátok, vagyis amiről bárhol és bármikor el tudtok beszélgetni, mert miután elmúlt a nagy tűz nem marad más mint a beszélgetés!
2008. júl. 22. 19:46
sokan mondjátok hogy érzed nem igazán értem
2008. júl. 3. 14:44
Ezt megérzi az ember.
2008. júl. 3. 14:27
Ő mondta, én elhittem neki, és azóta élünk nagy boldogan :))))))))))
2008. júl. 3. 14:20
Nem a párom az igazi. De már késő.
2008. jún. 25. 19:54

Én onnan tudom hogy ő az igazi, hogy van hogy sokszor ugyanarra gondolunk, ugyanazt érezzük, ugyanazt csináljuk ( nem félreérteni :) )


Szóval olyan mintha eggyek lennénk :)

2008. jún. 25. 19:52
Érzed!
2008. jún. 25. 19:51
Csak egyszerűen tudom.Ő az!
120. o.andi
2008. jún. 22. 21:27

jobb esetben ezt az ember megérzi...én sem gondoltam ezt sokáig...de igy van!!

1oo %

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook