Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mivel lehet bevenni az Aloe Vera gélt? fórum

Mivel lehet bevenni az Aloe Vera gélt? (tudásbázis kérdés)

1 2
47. e80d733f80 (válaszként erre: 46. - Lehoagi)
2009. szept. 3. 07:25
mindkét válaszoddal egyetértek teljes mértékben.jó munkát kívánok neked is és a többieknek is,hisz szerintem az egészségnél nincs fontosabb dolog a világon.
46. lehoagi (válaszként erre: 41. - Olgi1977)
2009. szept. 2. 22:16
Nézd meg a dobozát, hogy milyen minősitések szerepelnek rajta. Csak az FLP kapta meg a teljeskörú tiszta minősitást. Nem okoskodás, tényleg nézd meg!!! Egyébként az FLP birotkában van a teljes ültetvények 90 %a, a többiek a maradékon osztoznak. Talán ezért van a DM pocain lévőkben, 0,12 % aloe maradvány!!!! És sokan ennek is bedőlnek!
2009. szept. 2. 22:13
Munkatársak védelmében irnám, hogy nem mindenkinek való ez a munka. Ha valóban csak a pontokat számolják, akkor nem értették meg a lényeget! Az őszinte segitség, amennyiben elfogadják az ismerősök. Egyébként én erre vagyok a legbüszkébb...nem vesztem össze senkivel, szeretnek, ők keresnek, nem nekem kell tukmálni. Tudják, hogy nem fogok többet rájuk beszélni, mint amennyi valóbn szükségszerű, de azt is elmondom, hogyha nem úgy eszi, issza, keni, fújja, kidobta azt a pénzt, amit rászánt. Csak igy lehet tisztességgel csinálni. Hansúlyozom, valóban nem kell mindenkinek ezt csinálni!!! szép álmokat!!!
44. szimba
2009. szept. 2. 17:57
Végigolvastam a fórumot, mert most tervezem kipróbálni ezeket a termékeket. Viszont a 4-es és a 7-es hsz.-ban van némi ellentmondás. Akkor végül is hogyan kell inni a gélt?
43. klarika5 (válaszként erre: 40. - Evangelika)
2009. szept. 2. 16:21
Mondjuk a lestrapálás az igaz, van mit cipelniük. És csak halkan mondom, hogy az időben kezdtem RYN cipőben járni, s az is gyötörhetett rajtam. Most félre tettem mindent, se aloe, se RYN, aztán biz. pihenőidő után kezdem a visszaszoktatást.
2009. szept. 2. 10:15
szomorú ha a forgalmazó nem tájékoztatja a fogyasztót hogy mit hogyan kell szedni és csak a pontokért csinálja az üzletet.én is forgalmazó vagyok de nem tudnám ráerőltetni senkire sem a termékeket és mégis visszajönnek a fogyasztók minden hónapban.mi a natúr gélt és a berry nectárt isszuk nem kell hozzá semmit inni.
2009. szept. 2. 09:45
Mi a Nahrin Vivi Aloe-jét isszuk. Kifejezetten finom. Nekünk a dokinénink javasolta, hogy tisztább, mint bármely más aloe gél.
40. evangelika (válaszként erre: 22. - Klarika5)
2009. szept. 2. 08:07

Azért hízik tőle az ember, mert kitisztítja a tápcsatornát, és a salakanyagok kiürülésével jobbá válik a táplálékfelszívó képesség, ami értelemszerűen hízást eredményezhet - de ezt szervezet válogatja! Én nem híztam tőle, de kitakarított.

A térdfájdalom: mivel valószínűleg - triviálisan fogalmazva - le voltak strapálva a térdízületeid, porcaid, a gél hatására elkezdett újra épülni, működni, ami ugyanúgy fájdalommal jár, mint a kopás. Szóval ilyenkor nem szabad abbahagyni a freedomot, főleg azzal, hogy ettől fáj! Ha már újra "tökéletes" nem fog fájni.

39. klarika5 (válaszként erre: 38. - 39f5f6877d)
2009. szept. 1. 22:21
Én is úgy veszem észre, mint amikor a pók les rád, hogy behálózzon. Nem nyíltan mond dolgokat, csak célozgat,példálózik.
38. 39f5f6877d (válaszként erre: 36. - Klarika5)
2009. szept. 1. 22:17
Ismerős a szitu. Minket be is akart szervezni a csapatba. Voltunk mindenféle Start találkozón, meg Jonathan napon. Elmentünk két előadásra is de csak mert nem akartuk megbántani, aztán a férjem jobbnak látta ha határozottan nemet mondunk minden hasonló invitálásra.
37. klarika5 (válaszként erre: 35. - 39f5f6877d)
2009. szept. 1. 22:10
Ő valami tablettát ajánlott. Magán teszteli, fogyott is v. 6 kilót, de közben nem eszik szinte egész nap, mert nem kívánja a kaját. Hát én az élvezetért eszek, úgy könnyű, hogy nem is kívánja:((
36. klarika5 (válaszként erre: 31. - 39f5f6877d)
2009. szept. 1. 22:06
Nekem is az a bajom, hogy annyira kedves ismerős kezdte ezt nekem hordani,hogy nem volt képem megszakítani a folyamatot. De most már tehernek érzem, mert az égvilágon semmivel nem lehet róla beszélni, csak az FLP-ről. Legalább 15 féle dolgot talál "ktűnőnek, nélkülözhetetlennek"Erre keressek? De közben sértésnek veszi a kétkedésemet, meg akadálynak, hogy nem szerezheti a pontokat.
35. 39f5f6877d (válaszként erre: 30. - Klarika5)
2009. szept. 1. 22:05
Ja, nekem is ajánlotta és ittam is a Life Ultra Chocolate shaket és a Natúr Varázs teát, ettől volt az a minimális fogyás is ami a fogyókúra alatt lement rólam.
34. era741211 (válaszként erre: 33. - Klarika5)
2009. szept. 1. 22:03
Igen!Ekcámás,száraz érzékeny bőrre ajánlott!
33. klarika5 (válaszként erre: 32. - Era741211)
2009. szept. 1. 22:01
Erről nem is hallottam: kék krém. Bőrproblémákra?
32. era741211 (válaszként erre: 29. - Klarika5)
2009. szept. 1. 22:00

A first-öt mi is sokat használjuk!Égésre is kiváló!

Én szeretem az összes terméket....egy bajom van velük....hogy baromi drágák!:(

Én picinek a "kék" krémet használom!Nagyon jó az is!

31. 39f5f6877d (válaszként erre: 22. - Klarika5)
2009. szept. 1. 21:59
Mi kb. öt éve kezdtük el inni, igaz elég sokat járt a nyakunkra egy kedves ismerősünk. Csak azért vettük meg az elsőt mert nem akartuk megbántani, de mivel érezhető változást hozott a szervezetünkbe ezért a férjemmel rendszeresen ittuk. Közben elég sokszor kezdtem fogyókúrába kisebb-nagyobb sikerrel, de inkább kisebb. Most, hogy nem iszom elindult a testsúlyom szépen lefelé és ez biztosan annak köszönhető, hogy nem kapja a szervezet a vitaminbombát.
30. klarika5 (válaszként erre: 28. - Lehoagi)
2009. szept. 1. 21:59

Én írtam a térdfájást.Ezt nem mondta a terjesztőm. Ő javasolta, hogy térjek át a freedomra. Megittam 2 litert,s annyira fájtak a térdeim, arra a piros krémet ajánlotta-végül orvoshoz kellett mennem, hogy helyrejöjjek. Azóta visszaálltam a gélre, megszűntek a fájdalmak.

Én már nem hiszek a terjesztőmnek, mert mindenre rá akar beszélni, a fizetésem csak erre menne, és úgy vagyok, mint Szombathy Gyula a kabarétréfában az antivakareszkuval. Merthogy most fogyasztó tablettát ajánl, ha meghíztam.:))

29. klarika5 (válaszként erre: 25. - Era741211)
2009. szept. 1. 21:53
Most megvettem egy gélt, de kihagyom a hónapot.A first viszont nagyon bejött. A macska sebe 2 nap alatt begyógyult, a baba foltjai, kiütései megszünnek.Hasonló az zöld krém is.
2009. szept. 1. 21:52
4 éve iszom, mindegyiket kipróbáltam. Ettől tuti nem hiztam! Vki irta, hogy a Freedomtól fáj a térde. Neki: nem attól fáj, hanem kezd tisztulni és dolgozni a szerveztben. Igen, valóban 2 után felerősödik a fájdalom, de utána elmúlik. Anyósom gerincműtétet úszott meg vele 3 éve!!!! Az ize!??! bizarr, különösen a colához szokott gyerekeknek, felnőtteknek! Fogmosás után próbáljátok meg!!! Bármit ihattok utána! Bármibe keverhetitek, akkor is használ!!!! Cukrosok, gyomorbántalmakra: csak natúr gél!!!!
27. era741211 (válaszként erre: 26. - Megryan)
2009. szept. 1. 21:43
Légy türelemmel,próbálj meg a fokozatosságra törekedni!Meg fogja inni.....:)
26. megryan (válaszként erre: 21. - 39f5f6877d)
2009. szept. 1. 21:40
Én annak is örülnék ha hízna, mert csak 16 kiló körül van.
25. era741211 (válaszként erre: 22. - Klarika5)
2009. szept. 1. 21:32

Akkor próbáld meg azt,hogy elhagyod a gélt,és csak a teát iszod!

Télre meg kiegészíted vitaminnal.

24. tücsimücsi (válaszként erre: 22. - Klarika5)
2009. szept. 1. 21:31

Én eddig nem híztam. Mondjuk figyelek is rá, hogy ne vigyem túlzásba az evést.

Tudom, hogy ez egy vitaminbomba, ezért résen vagyok:):)

2009. szept. 1. 21:30
Megpróbálok rákeresni itt a Hoxán, van-e ilyen fórumtéma. Talán ott olvasható tapasztalat.
22. klarika5 (válaszként erre: 21. - 39f5f6877d)
2009. szept. 1. 21:28
Komolyan mondod?Sejtettem én. Már iszom egy fél éve rendszeresen. Azelőtt ki-kihagytam egy hónapot. De a terjesztő szinte megsértődött, mikor mondtam, hogy tesztelem: ha fogyni kezdek, akkor ez a bűnös. Valóban semmi bajom, kop-kop, de megéri-e, ha hízok, és majd azért leszek beteg:(((
21. 39f5f6877d (válaszként erre: 14. - Klarika5)
2009. szept. 1. 21:25

Szia.


Mi a barackosat ittuk, én is híztam tőle. Már lassan egy hónapja nem iszom és végre elindult a fogyásom. Nekem azt mondták elvileg nincs összefüggés és nem hizlal, de a tapasztalat mást mutat.

2009. szept. 1. 21:22

Sziasztok!


Én magam is fogyasztottam az Aloe gélt,mindegyik ízesítést kipróbáltam!

Valóban elég rossz íze van....de én azt tapasztaltam,hogy amint kezdett javulni a szervezetem állapota,már egyáltalán nem éreztem rossz ízűnek!

Próbáld meg apránként hozzászoktatni!Szerintem nagyon jó!:)

19. tücsimücsi (válaszként erre: 16. - Megryan)
2009. szept. 1. 21:15

Egy evőkanálnyi bőven elég, de szerintem inkább a natur gélt kellene neki adnod.

Ugyanis a Berry nectar inkább nőknek való, medencetáji és nőgyógyászati problémákra és kismamáknak...

A natur gélt szívesebben is meginná a gyermeked.

18. klarika5 (válaszként erre: 16. - Megryan)
2009. szept. 1. 21:08
Melyiket issza? Ha a gélt hideg teába teszed, talán észre sem venné. Pláne, ha citromos a tea.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook