Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 9 tipp fogyókúrázóknak fórum

9 tipp fogyókúrázóknak (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 9 tipp fogyókúrázóknak

2010. jún. 18. 19:02
2010. jún. 2. 11:22

Mi ez a negatív hozzáállás egy segítséghez?:)

Az az igazság, hogy nagyon sokan próbálkoznak ilyen-olyan fogyókúrával, és elfelejtik azt, hogy enni KELL! Ez nem feltétlenül azoknak szólt, aki már ezt tudja, inkább azoknak, akik izmot veszítenek egy-egy fogyókúra alkalmával zsír helyett.

A belső megtisztulás viszont tényleg nagyon fontos, (ha nem is az említett módszer, mert tényleg sérti a bélflórát), de könnyebb egy tiszta bélrendszerrel kezdeni, hogy a salakanyag ne akadályozza a fogyást, és könnyebben menjen az emésztés. Például a Colonix, vagy annak olcsóbb megoldása a rost, nagyon sokat segíthet a bélflóra megóvása mellett a tisztításban..

Az említett korpa is jó, ha valamilyen formában ízesítjük.

Ne legyünk telhetetlenek.. Azért fórum, hogy vonzza a hasonló beállítottságú embereket, és osszunk meg minél több receptet, tapasztalatot egymással..:)

Mindenkinek kitartó fogyást..!

2009. szept. 8. 13:21
Hát ez tényleg nem sok segítség...
2009. szept. 7. 14:28

Korpát kétféleképpen szoktam. Vagy joghurtba beleteszem és várok amig kicsit megdagad. Vagy 1 tojás, 1 natur joghut, annyi korpa amennyit felvesz, kicsi szódabikarbóna. Egy kivizezett tálkába teszem és a mikroba megsütöm. Lehet a tetejére tenni lekvárt, vagy joghurtot öntetnek...

Viszont én nem írom le a keserűsós tisztítást sem, mert hirtelen meg tud tőle könnyebbülni az ember, és fogyókúrához nagyon jó kezdet. Én Hunyadi vizet szoktam ilyenkor inni, vagy a diéta alatt Mira vizet az anyagcsere javítására.

6. ec33c24929 (válaszként erre: 4. - Krisztinke)
2009. szept. 4. 08:41
a korpát milyen formában gondolod? hogy érjen is valamit,,
2009. szept. 2. 13:35
Köszönjük, de ezek csak tények. Valami recept hozzá?
2009. szept. 2. 10:13

Nem vagyok híve a mossuk ki a bélrendszerünket, mert az fogyaszt jellegű fogyási módszereknek. Helyette inkább a sok ballasztanyag fogyasztását javaslom, pl. korpa evése. Ez nem bántja a bélflórát, míg a colon-hidroterápia, keserűsós oldat igen.

Ráadásul a keserűsós oldat nem is szabadít meg attól a salakanyagtól, ami a bélbolyhokra feltapadt.

2009. szept. 2. 08:31
megnéztem a lapodat. A kis Luca gyönyörű. Gratulálok hozzá.
2009. szept. 2. 08:30
nahát ebből aztán jól kiokosodtam. Ennyit mindenki tud, ha fogyni akar. Használhatóbb információ nincs? Konkrét dolgok, nevek.
1. Hoxa
2009. szept. 1. 16:03
Néhány tanács a sikeres fogyókúrához.

Ugrás a teljes írásra: 9 tipp fogyókúrázóknak

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook