Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kötényhas ellen mit tegyek? fórum

Kötényhas ellen mit tegyek? (beszélgetős fórum)


2009. szept. 2. 08:42
Sok sikert Neked!Szívből kívánom!:)
2009. szept. 2. 07:27
köszönöm a hozzászólásotokat. Nekem is 3 gyermekem van és mind császárral született, sajnos nekem háj is van ott rendesen, de már diétázok, és a torna is megyeget de a súlyfeleslegem miatt az már nehezebb en
2009. szept. 1. 23:19

Azt még hozzá tenném,hogy a mostani szülésnél császároztak,esélyét sem látom,hogy ezek után olyan legyen legalább mint előtte volt!

Hangsúlyoznám,hogy ez már csak megnyúlt bőr!:(

2009. szept. 1. 23:12
3 terhességem volt,két gyermekem született.Az első terhességem alatt 9 kg-ot híztam,a lányom 4,5 kg volt.Óriási lett a hasam,az utolsó hónapban nagyon megnyúlt a hasamon a bőr,striás lett.A mostani terhességem előtt 53 kg voltam,sehol semmi felesleg,mert tornáztam,főleg hasra,ahol zsír már nem volt csupán a megnyúlt bőr!Nem ment teljesen vissza,szebb lett.Erre mondta egy plasztikai sebész,hogy szike!
4. a0c1361e44 (válaszként erre: 3. - Vinszisz)
2009. szept. 1. 21:24

Az enyém ugyan sosem volt túl nagy, de sokat híztam terhesség alatt, striák is lettek rajta. Szülés után elég ronda ráncos lógós hasam volt, de nem nagy. Tornával szépen ledolgoztam. A striák megmaradnak, de visszahúzodik a bőr. Egy barátnőm pedig rengeteget fogyott+császározás+striák és minden. el volt keseredve, mert lógott a bőre a hasán combján, de néhány hónap alatt elkezdett remdeződni neki.

Tehát szerintem torna!

2009. szept. 1. 12:55

Ha a zsír az ami lelóg,valóban a torna az ami segít!

Viszont ha megnyúlt bőr,ami striáktól olyan amilyen,akkor teljes regenerációt ne várj,azon csak a szike segít,de javulást tornával el lehet érni!

Sok sikert!

2009. szept. 1. 12:11
Tornázz! Visszahúzódik, ahogy elkezdesz feszesebb lenni a tornától.
2009. szept. 1. 12:09
Sziasztok szeretném kérni a segítségeteket, un. kötény hasam van "lógó háj" (biztos nem vagyok egyedül) mit tegyek vel vagy mit lehet vele tenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook