Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szoptatásrol valo leszoktatás fórum

Szoptatásrol valo leszoktatás (beszélgetős fórum)


3. tinaanya (válaszként erre: 2. - Katica979)
2009. szept. 16. 16:28

szia

hát nem egyszerü az tuti.nekem még mindig nem sikerült.hallani sem akar másról.a tejet semmiből nem fogadja el,csak a ciciből.néha már kinos.nem akar enni csak szopni.én szeretem szoptatni,de néha már fáj a mellem a sok szopitól.még éjjel is követeli,és semmi mással nem akar eleludni,ugyhogy én nagyon is megértelek.nem lehet hogy nem adod oda neki,az tuti.aki ezt javasolta az vagy barbár,vagy még soha nem szoptatott.

hallottam már olyat hogy hadjuk hogy ő maga hadja rá.DE MIKOR KŐNYŐRGÖM?még oviba is szopni fog.úgy élvezi.azt mondták van valamilyen krém a körömrágás ellen,rohadt keserü,azzal kenjem be.majd elundorodik tőle.de sajnálom,büntudatom van attól hogy elvegyem töle,mikor ugy szereti.biztos hülyének tartasz emiatt,de így van.

2. Katica979 (válaszként erre: 1. - Tinaanya)
2009. szept. 14. 13:32

Szia!

Nekem 2,5 éves Kolos fiam és még mindig szopizik.

Sok féle képpen próbálkoztam:pl.Bekentem mustárral,mert még a szagát is utálja,nem sikerült.Hozta a popsitörlőt és"Meggyógyitom nyamikát nekem"és le akarta törölni,próbáltam kakaóztatni helyette,de ivott a kakaóból és kérte nyamikáját....És egyébb ilyen dolgok.Már egyszer hasonló témában írtam valahová és ott jól megkaptam hogy egyszerűen nem kell odaadni neki.Hát persze ha az csak úgy menne.Végre valaki aki megérti min mgyek keresztül a leszoktatással.

2009. szept. 1. 10:58

sziasztok!

a segitségeteket szeretném kérni.A fiam 17hónapos,és még szopizik,és nem is nagyon akarja ráhagyni.

segitsetek hogyan tudnám rávenni a legegyszerübben hogy abbahadja hogy se neki se nekem ne legyen fájdalmas?osszátok meg velem a sikereiteket,vagy akár a kudarcaitokat.

Előre is köszi mindenkinek!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook