Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tud valaki nekem segíteni? Sarok probléma. fórum

Tud valaki nekem segíteni? Sarok probléma. (beszélgetős fórum)


16. minerva223 (válaszként erre: 15. - Sthfwerc53sw9st7)
2009. szept. 2. 09:43

Hogy nem használ eléggé azzal mint gyógypedikűrös vitába szállnék. Éveken keresztűl tapasztaltam a vendégeimen a hatását. Mivel ezt a Scholl terméket nem használtam,így nem mondok véleményt róla.

A lényeg,hogy a későbbiekben feltétlen rendszeresen el kell távolítani a bőrkeményedést a sarokról,mert nem csak berepedhet,hanem az izzadmány bomlásnak indul benne és ez kellemetlen szagot és egyébb fertőzéseket is okozhat.

2009. szept. 2. 06:22
Ja szarvasfaggyú..... az volt nekem is, de nem használt eléggé! Ez 100x jobb! Heel Repair Crém Scholl a DM-ben (ismétlés a tudás atyja)
2009. szept. 2. 06:20

Tuti megoldást tudok! (véletlenül keveredtem ide, mostanában nincs időm, de megnéztem a fórumtémákat és úgy gondoltam segítek!)


SCHOLL: Heel Repair Cream 1700 Ft körül kapható a DM-ben (azt hiszem) de tuti megéri az árát! Ne sajnáld!

Évekig hasonló problémám volt, a pedikűrösöm is ajánlott valamit ami csaknem ennyibe került, de nem segített. Ez viszont 2-3 napon belül csodát tett velem. Használjátok időnként! A bőrkeményedést természetesen ezután is kezelni kell - nem tudom, hogy miért jön ez elő, nekem sem volt fiatal koromban - de a sarok repedését megszünteti! Kiváncsi lenné k a tapasztalatokra. (Nekem pótdoboz is van itthon, annyira jó!!!!!)

2009. szept. 1. 08:21
Nekem a pedikűrös mondta, hogy nem elég kívülről ápolni a bőrt, hanem belülről is kell. Azt javasolta, egyek több olajos magot! Nagyon fontos, a megfelelő mennyiségű víz fogyasztás is!
12. 2104cc91e8 (válaszként erre: 4. - Zizi26)
2009. szept. 1. 08:21
Mit próbált???
11. Turul (válaszként erre: 2. - 2104cc91e8)
2009. szept. 1. 08:17
A pedeg tényleg nagyon jó, már van nyeles formája is. A piacokon ugy 800 Ft-ért kapható, és semmi különbség sincs eközött és a drága között, mert én sajna a drágát vettem meg, rá 2 hétre láttam a piacon és vettem az anyukámnak, és összehasonlítottam a kettőt és innen tudom, hogy a különbség 0.
2009. szept. 1. 08:04
A bőrkeményedés eltávolítása után a gyógyszertárban szarvasfaggyút kell vásárolni és azzal kenegetni naponta. Igen nehéz beszerezni de sokáig elég. Ha rendbejött,havi rendszerességgel el kell távolítani az elhalt bőrt(hámsejteket),hogy ne repedjen ki ismét.
9. 673567bc24 (válaszként erre: 1. - Zizi26)
2009. szept. 1. 08:04

A ross**-ban,van egy nagyon tuti krém!


SANA-néven,kék-zöld tubusa van,szerintem vedd meg nyugodtan,én is azt használom 2 hónapja,és szépen helyre jött a lábam,pedig nagyon csúnya volt!kb 5-600 ft!

8. princes47 (válaszként erre: 7. - Gerna)
2009. szept. 1. 07:53
Pedikűrősnél parafinos kezelés. Nagyon jó rá.
7. gerna (válaszként erre: 6. - Zizi26)
2009. szept. 1. 07:49
Zizi, pedikürös tud segíteni. Küldöm a számát priviben.
2009. szept. 1. 07:34
de cukros, az orvos a s h o l -t ajánlotta neki de az nem volt jó.
2009. szept. 1. 07:30
Nem lehet hog ycukros? nekik is van probl. a lábukkal. viszont akkor doki
2009. szept. 1. 07:29
már azt is próbálta de sajnos az sem nagyon használt
3. 1f9774333a (válaszként erre: 2. - 2104cc91e8)
2009. szept. 1. 07:23
Nekem borzasztó volta súlyom miatt, mert nem szokta a sarkam. vettem krémet, beáztattam, jól lereszeltem, kré, aztán zokni egy éjjelre. reggel ped egg, mert nekem is van, s nagyon jó. ezt heti egyszer. a lábam szinte olyan mint volt
2009. szept. 1. 07:21

Ezt a "ped egg"-et próbáljátok meg és aztán a krémeket!

Csak jót hallottam az olcsóbb fajtájáról is!

2009. szept. 1. 07:16

Sziasztok

Tud valaki nekem segíteni?

Az anyukám sarka nagyon kivan repedve és már szinte mindent próbált, de nem lett jobb. A "s ho l" krémek sem segítenek, Mit tudtok javasolni?

Köszönöm a segítséget

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook