Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsaltak, megaláztak...mit tegyek? fórum

Megcsaltak, megaláztak...mit tegyek? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Megcsaltak, megaláztak...mit tegyek?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2016. júl. 30. 10:11
Jó régi ez a fórum is, kivel mi történt azóta?
2011. okt. 22. 11:52
Sziasztok!Még új felhasználó vagyok,ezért csendben olvasgatlak benneteket.:)Érintett vagyok a témában,sajnos.És ahogy elnézem,nem vagyok egyedül...Sőt.Hihetetlen,mennyi ember szenved ettől az érzéstől.Úgy látszik, könnyebb megalázni,mint SZERETNI!
332. mdtimi
2010. okt. 23. 12:57
8 éve vagyunk együtt a férjemmel. A mi házasságunk elég viharos volt. Az anyósomék miatt akikkel egy házban élünk, rengeteget veszekedtünk és a volt feleség miatt is aki mindig fontos maradt a férjem életében. Rengeteget féltékenykedtem az igaz a volt feleség miatt, de a szívem mélyén vakon megbíztam a férjemben. Mindezek ellenére imádtuk egymást tiszta szívünkből. Most kb 2 hónapja volt egy nagyon nagy veszekedés részben anyósék miatt, de meg akartuk menteni a házasságunkat. Legalábbis én azt hittem. A férjem tegnap este közölte velem, hogy sosem csalt meg, de most 2 hete találkozott valami ismerőssel aki meghívta vacsorázni és összejöttek. Mindez azért volt: "mert olyan elvárásaid voltak amiket nem tudtam megérteni ill nem is akartam teljesíteni, sajnos nem tudtam veled megértetni a problémákat, ami történt az azért volt mert elfogyott a remény és feladtam a harcot." Közben kiállt értem az anyósomékkal szemben, visszajött az ágyamba és terveztük az életünket, mert ő úgy döntött hogy mégis velem akarja leélni az életét. Ezek alatt bebújt annak a nőnk az ágyába. Most teljesen a padlón vagyok mert a pofon nem onnan jött ahonnan vártam. Szertném megérteni, hogy mit rontottam el. Szerinte én nem értem meg a lelkét, pedig az a másik nő aki nem ismeri honnan tudhatna bármit is, mivel jobb mint én. Állítólag nincs olyan mint én se kinézetre, sem a szexben. De ő megérti, de ő nem is ment át vele 8 küzdelmes éven, ahol mindig csak a rossz ért bennünket,- mert sorozatos bírósági ügyek, családi veszekedések, nem jött össze még a baba 38 évesen, munkanélküliségi problémák sorozata- őt nem is érintette. Ő kapott egy bizonytalan embert aki éppen nem tudja hogy is a helye a világban, de még van remény hogy hazatalálhat.
331. 021a029148 (válaszként erre: 330. - 494a285e6d)
2010. okt. 2. 11:17

Óh, nagyon sajnálom, ami Veled történt. De jobb, hogy kiderült, és most csak arra koncenrtálj, hogy újraépítsd magad és az ÚJ életedet.

És meg ne inogj, ha vissza akarná magát könyörögni!

2010. okt. 2. 08:15

Sziasztok,


tegnap derítettem ki a páromról, hogy 3,5 év együttlét és 2 év együttlakás után megcsalt...állítólag 1 hónapja tartott a dolog...de a leveleikben már összeköltözést terveztek...és a legroszabb, hogy hiába kérdeztem rá sokszor, nem volt gerince elmondani...véletlenül rosszkor zárta be az oldalt, ahol a csajjal levelezgetett, ezekután már tudtam, mit keressek...És tegnap elfelejtett kilépni belőle...megtaláltam a leveleket, majd kiderült 1 titkos mail és msn...

3 csaj....

Az egyiknek azt állította, fél éve az exe vagyok, csak együtt élünk, nekem pedig azt mondta, hogy mentsük meg a kapcsot...

Olyan levelek...azt írta a csajnak h benne megtalálta a másik felét (nekem is ezt mondta régen) és full olyan leveleket írt neki, amiket nekem régen...

Elköltözött...ittmaradtam a gondolataimmal...a levelekkel és és nemtudom mit kezdjek magammal :(

2010. szept. 10. 15:59
De a szerelem az elmúlik idővel, ezután jön az hogy gondoskodás, odafigyelés, meg stb... Ez az én meglátásom
328. fecefa524c (válaszként erre: 326. - Kölyök23)
2010. szept. 10. 07:38
Ha Ő azt mondta, hogy még szeret, de már nem szerelmes beléd, akkor szerintem is el kell engedned. Tudom hogy nehéz, de még úgy gondolom fiatal vagy, előtted az élet, és találsz majd magadnak egy olyan lányt, aki megérdemli a szerelmedet.
327. 021a029148 (válaszként erre: 326. - Kölyök23)
2010. szept. 10. 07:37

Ezzel a gondolkodással az a baj, hogy teljesen kiszolgáltatod magad neki. És ha ő már nem szerelmes, akkor hiába is erőlteted, csak idő kérdése, hogy mikor lesz megint egy ilyen eset.

Persze, hogy azt mondja, hogy szeret, hiszen kötődik még hozzád, s nem lehet egy hosszú kapcsolatot azonnal magunk mögött hagyni, de hidd el: szerelmet kierőltetni nem lehet!

2010. szept. 9. 18:58
Tudom, én is annak érzem magam . . . De az van. hogy én még mindig szeretem, és amikor szakítottunk, akkor Ő azt mondta h ő is szeret engem. . . Csak már nem szerelmes belém, meg hogy hiányoznak a régi pillanatok, amik tényleg nagyon jók voltak, és az az igazság, hogy én úgy érzem, hogy ezeket a dolgokat megtudom neki megint megtudom adni, csak tényleg van ez a zavaró tényező, ez a másik srác, és így necces. . . És most azon vagyok, hogy várok amíg nem lesz köztük vége, de ez nem fog így menni, mert kitudja az mikor lesz, én vissza akarom Őt hódítani! Nem tudom hogy mit tegyek. . . keresni szerintem most nem érdemes. :S
325. 021a029148 (válaszként erre: 324. - Kölyök23)
2010. szept. 9. 15:24
Én megalázva érezném magam, és szinte biztos, hogy nem tudnék meg bocsátani. Inkább elengedném.
2010. szept. 9. 14:56

Üdvözletem!


Nemrég szakítottam a barátnőmmel, mert azt mondta hogy már nem olyan mint rég (mondtam neki hogy ezen lehet változtatni), és összejött egy másik sráccal... Amikor beszéltünk, akkor olyat mondott hogy kíváncsi milyen lehet a szex mással (azt mondta hogy ezzel soha nem volt gond). Én voltam az aki elvette a szüzességét, és úgyhiszem most van abba a korba, amikor mindent ki akar próbálni. Most azzal a sráccal van, akivel megcsalt az utolsó napokba míg együtt voltunk. Valamivel több mint 2.5 évig voltunk együtt... Nagyon szeretem, és igen, hatalmasat csalódtam, de ennek ellenére visszaakarom őt hódítani, de csak kb 1 hónap múlva, amikor már úgyérzem hogy megtörtént az a dolog a másik sráccal, mert én még1x nem akarok ilyet hallani tőle :(

Szerintetek jó ötlet? Ti mit tennétek a helyemben?

üdv

323. szemmelver (válaszként erre: 316. - Szabó helga)
2010. máj. 31. 10:10
Hát tudod..., ha ezt a mostani párodat elszúrod egy lúzerért!!!!! meg is érdemled a sorsod!
322. szemmelver (válaszként erre: 318. - F84493c875)
2010. máj. 31. 10:08
De most már remélem soh a többé nem állsz vele szóba!!
321. Pici04
2010. máj. 31. 10:05

Szia Kriszt!

Hasonlo cipöben evezünk.Igaz engem a ferjem ugy tett ki,hogy mar volt akkor egy 14 honapos Kisfiunk es terhes voltam ujra töle,de neki fontosabb volt a "szabadsaga".Kiderült,hogy junius ota ment az üzge-müzge egy "növel".

Azota megszületett a Kislanyunk es harmasban vagyunk a Gyerekekkel.

Az undort en is ismerem.

Egyet tudok tanacsolni:ne menekülj.

Kivanok Neked sok eröt es "gyomrot".

320. liliom10 (válaszként erre: 318. - F84493c875)
2010. máj. 31. 09:16
Úgy tűnik, a volt párod egy önző, érzéketlen, lelkileg infantilis férfinak látszó ember, aki nem alkalmas párkapcsolatra. Nem tudom, van-e testvére, ha nincs, valószínű, el is kényeztették otthon. Ennyi lelki fájdalmat okozni nem hiszem,hogy képes valaki, aki szereti a párját, de ha nem szereti különösebben, csak tisztességes EMBER, akkor sem. Nekem az végleg " betette volna a kaput", amikor azt mondta, hogy ez a baba úgysem fog megszületni ! Én biztos, hogy csak a kötelező időt tölteném vele, akkor sem beszélhetne akármiről, csak a gyerekével kapcsolatos dolgokról ! Már rég itt az ideje, hogy új életet kezdj, egy percet se pocsékolj ilyen emberre !
319. Zeusz33 (válaszként erre: 318. - F84493c875)
2010. máj. 30. 18:15
Tiszta szivenböl kivánom,hogy találd meg a párodat aki boldogá tesz és elfeledi veled a mult sérelmeit.
2010. máj. 30. 07:52
Nehéz egy olyan döntésig eljutni, hogy vége, nem akarok ezzela férfival élni. 36 éves egyedülálló anyuka vagyok, kislányomat egyedül nevelem.9 éves kapcsolatból született meg a lányom. A lányom apja építészmérnök, én óvónő vagyok. Szerettem a páromat, de sokszor megalázott, még jobban szerettem, enm tudtam elengedni. Kapcsolatunk kezdetén 3 hónapja jártunk, amikor kiderült, hogy a volt barátnőjével újra összejött, szakítani akartam, de fűt-fát ígért, csak én kellek, majd rá 2 hónapra katona lett, újra összejött a régivel, a katonaság után újra visszatért, már itt pontot kellett volna tenni a kapcsolatunknak. Nem tettem, mert szerettem. Terhes lettem, elvetéltem, majd nagyon akartuk ababát, erre 32 hetes terhes voltam, amikor kiderült, hogy a baba nem jól fejlődik, meg kellett szülnöm a babát, halva született. Szörnyű volt, aztán visszamenni dolgozni, gyerekek közé. A szüleim ellenezték a kapcsolatot, nem tetszett Zoli nekik, az ő szülei szerettek engem, a lányuknak tekintettek, még most is. Igazából mindent együtt csináltunk, együtt sportoltunk, együtt kirándultunk, de a férfi munkát, hát igen az apukámnak kellett szólni, hogy jöjjön el hozzánk, és csinálja meg. Ez idő elatt is próbált kitörnia kapcsolatunkból, elvált asszonyokat ismert meg, csak beszélgetni járt hozzájuk. Aztán közös lakást akart velem, házasságot. Én nem, a én lakásomban laktunk, nekem jó volt. Közben vett egy új lakást,nem mondta, hogy hol, nem is vitt el. Összejött újra a baba, de már elegem volt, 1 hónapos terhes voltam, és megegyeztünk vége. szívem mlyén bíztam benne, hogy visszatér, nem jött, sőt megismerkedett egy lánnyal, aki terhes lett 3 hónap után. A terhességem alatt hetente egyszer meglátogatott, hogy felhúzzon, s elmondja ez a baba úygse fog megszületni. Megszületett a lányom egészségesen, rá 4,5 hónapra a másik gyerek. A lányomhoz ragaszkodik, én nem örülök neki, hétvégenként, főleg szombaton ránk telepedik.Komolyan undorító,a mit művel. A szüleim azt mondták anno, hogy vegye anevére alányomat, meg hadd látogassa, az övé. Most már ők is sokallják, amit művel. Sőt még neki áll feljebb. A szüleivel lakik 36 évesen, mert nekik kötelességük eltartani őt, a másik ygerekhez minden nap eljár egy-egy órára. De úgy érzem,azt jobban szereti,lehet a láynt is, akinek gyerek kellett, mert vele minden férfi rossz volt, igaz, hogy nős férfiakkal volt jóba, s volteset, hogy a nős ember feelsége meglátogatta, hogy hagyja békén a családját.Ennyi a történetem, msot próbálok menekülni, és alányomnak jobb életet teremteni, és egyszer eljön nekem is az igazi. De ezt a helyzetet senkinek se kívánom, sajnos az embert az érzései vezérlik gyakran, s nem az esze.
317. mamma2 (válaszként erre: 316. - Szabó helga)
2010. ápr. 12. 15:13
Talán keress fel egy psichiátert, és kezeltesd magad, mert ez a "szerelemkórság" a te korodban már veszélyes....GIZUS
2010. ápr. 10. 21:38
mit tegyek?két év óta minden percben eszembe van és igy dolgozok majdmeg őrülök rohannék hozzá eszem tart vissza mert 100szor visszamentem megbocsájtottam mégis ujra kezdődött minden már két év eltelt elötte max két hétig birtam,megalázott én kiszolgáltam higgyétek még mindig kirivok az alakommal arcom is a mostani párom szerint feltünő mégis megalázott más nőket dicsért,a mostani párom diplomás nagyon jó ember tudom érzem imád tisztel a szex szerinte fantasztikus mégis a másik van bennem pedig nem érdemli meg.sokszor ugy érzem megőrülök a tenyerén hord a mostani párom minden percben figyel rám félt óv a másik az ellenkezöje.minden téren ócsárolt pedig rohantam hozzá haza főztem takaritottam ha a korházban volt munka után vittem a főztömet mert alig vártam hogy lássam és akkor szakitottam végleg amikor én voltam beteg kórházban voltam nem aggódott nem jött kérdezte jó ápolónök vannak,,?sokmindent irhatnék a volt férjemről is akivel 23évet éltem ő is ivott megalázott soha nem adott egy forintot se szivbetegen többet dolgoztam mint ő a végén beosztottam lett mert nem talált munkát a vallásos neveltetésem miatt sokat türtem ha felemeltem a hangomat ütött és ha elhiszitek ha nem 20évig nem szeretkezett velem tévézett hajnalig agressziv ember volt semmi önbizalmam nem volt pedid a fiatalok is megnéznek mert magabiztos fiatal nönek nézek ki ,.ott hgytam hogy ne keljen a volt férjemmel dolgozni aki a közösen fizetett autónkat soha nem adta oda nem mehettem sehová,válásom után megfogadtam soha nem csinálhatja ezt egy férfi velem és akibe szerelmes lettem nem nézett sokba nem értem,?azért nem mert a sors kegyes volt hozzám érdekes módon szivmütötten se öregszek mindenki csodálkozik tényleg 35nek nézek ki az alakom is feltünö,nem dicsekvésnek szánom a jó isten szerintem ajándéknak adta a sok szenvedésért amit kiáltam hogy éljek mostmár,a 2 évvel ezelőtti férfi visszaakar ujra mert lássa érzi igy nem szereti senki nem várja már senki igy haza,de a mostani párom aki soha egy roszóval nem bántott meg rossz lelki állapotban talált meg ő tett nővé azóta erzem csinosnak kivánatosnak magam .nem okozhatok fájdalmat neki,mégis minden percben az a másik van z eszembe miért?,
2010. febr. 17. 12:58

Elolvastam a Kedves, de szomorú Cikkeden sajnos ilyen a világ s benne az Emberek.

Birósággal szemben dolgoztam 26 évig, ezért nem tudok csodálkozni "sajnos" már Senkin-semmin.

Semmi sem Szent Aki,ami a Másé, sőt...=ez a tapasztalatom.


MINDENKINEK CSAK SZÉPET, S JÓT KIVÁNOK:)))

314. Maggie047 (válaszként erre: 313. - Efike)
2010. jan. 2. 18:21

Neked is BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!!!

És persze mindenkinek!!

313. efike (válaszként erre: 312. - Maggie047)
2010. jan. 1. 18:03
Igen, nagyon fogok igyekezni, hogy minél tovább tartson a varázs! Boldog Új Évet Kívánok Neked és minden kedves fórumozónak!
312. Maggie047 (válaszként erre: 311. - Efike)
2009. dec. 28. 23:30
Nagyon örülök neked! Akkor jól alakultak a dolgok az életedben. Sok sikert továbbra is mindenben. Ne hagyjátok ellaposodni az új kapcsolatot az évekkel, mindig kellenek új célok amit el akartok érni, és akkor nem lesz gond. Már én is rájöttem hogy egy kapcsolatban fontos hogy legyen hova fejlődnie a két embernek egymás mellett.
311. efike (válaszként erre: 283. - Mancinéni)
2009. dec. 28. 22:05

Sziasztok!

Sok idő eltelt már azóta, hogy megírtam a velem történteket. Azóta sok víz lefolyt a Dunán..., de a lényeg, hogy 2 hónapja újra van párom, akivel boldog vagyok! Ami érdekes, hogy az exemmel a mai napig tartom a kapcsolatot, telefonon vagy néha személyesen is beszélünk. Elmondjuk, kivel mi történik, nyomon követjük egymás sorsát. És mindig ő kezdeményezi a beszélgetést! Az élet tényleg teljesen kiszámíthatatlan!

Üdv.

Efike

310. Tündérke60 (válaszként erre: 309. - 99279bb06f)
2009. okt. 12. 16:49
:):)
309. 99279bb06f (válaszként erre: 305. - Andaxin1)
2009. okt. 12. 11:46

Ide sikerült véletlenül.


Biztos még nem jártál ilyen oldalon, örültél, hogy végre valahova be tudtál lépni. Most kell biztos pár nap, mire újra idetalálsz, de majd fog sikerülni, és benne leszel a törzstagok közt! Mert aki egyszer idetalált, az mindig be fog nézni. Igaz lányok? Mert itt mindig minden válaszotokra kaptok feleletet. :)

2009. okt. 12. 08:58
:)))
2009. okt. 11. 23:37
jó ez a 304-es hozzászólás...
306. Zizisicc (válaszként erre: 305. - Andaxin1)
2009. okt. 11. 17:12
Hogy hogy hova írhatsz? Milyen témában? :o))
2009. okt. 11. 17:06
Sziasztok új vagyok nekem tudnátok segíteni ?hova írhatok?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook