Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Lintner Ferenc a János Kórházban. Ismeri valaki, esetleg tapasztalatok? fórum

Dr. Lintner Ferenc a János Kórházban. Ismeri valaki, esetleg tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


1 2
33. mj92
2019. szept. 28. 20:11
Sziasztok! Tudjátok esetleg, hogy ha magánrendelésre járok a Tanár úrhoz hogy működik a terhesgondozás? Minden alkalommal a magánrendelésen fizetni kell, vagy egy idő után a kórházban? Esetleg tudja valaki, hogy maga a szülés mennyibe kerül? Köszönöm!
2016. jan. 30. 11:05
Érdekelne Dr.Lintner Ferenc magánrendelésének a telefonszáma.
2015. máj. 6. 18:04
Sziasztok! Egy masik csopiban leirtam a tortenetem de nagyvonalban leirom ide is. Kb 4 honapja derult ki hogy van egy baloldali petefeszek cisztan ami kb 7x10cm. 2orvosnal jartam more ratalaltam Lintner doktorra. Es hatalmas.megnyugvas volt mert elso masodperctol kezdve erezten hogy ő az en emberem! Meg sem ultrahangzott csak megvizsgalt es egybol elojegyzett mutetre. Elmondta hogy ezzel nem lehet jatszani nagyon nagy eshogy feleslegesen szedem a masik doki altal felirt fogamzasgatlot. Persze rettegve vartam a mutetet mert meg nem altattattak. Nos a mutet kozben kiderult hogy nem bal hanem jobb oldalt van csak akkora hogy uh-val nem.lehetett megallapitani( ill az elozo dokimnak nem sikerult) es hogy kb 20x20cm...Mikor felkeltem elso kerdeseim: vagtak?megvannak a petefeszkeim? A doktorurnak sikerult egy ekkora csunyasagot laparral kiszedni ugy hogy mindenem bennt maradt. Szerintem ettol tobbet nem kell mondanom :) Orokke halas leszek neki érte. Van 1kisebb es 2nagyobb vagasom mert sajnks csak igy fert ki de meg mindig nem egy nagy vagas. Hozza kell tegyem 170cm es 55kg vsgyok tehat a ciszta elegge kitoltotte a hasamat es nyomott ott mindent. Azt meg kell hagyni hogy nincs ingyen egy ilyen mutet de 21eves nőkent nekem.minden penzt megert hogy lehessen meg gyerekem. Ajanlom a dokit mindenkinek! Nem mindig van kepben hogy ki is vagyok es patyolgatni sincs ideje hacsak nincs nagy baj de szakmailag es sebeszileg ott van a toppon! :)
2015. ápr. 3. 19:30
elnézést!!!én a "kis" Lintnerről írtam ezt...a papáját nem ismerem.
2015. ápr. 3. 19:21
Helló!Én a Róbert Károly magánklinikán elszenvedett szánalmas élményem után találtam rá...Sajnos olyan helyzetben vagyok,hogy nem sokat tud tenni értem,de fontos lenne azt megérteni,hogy az orvos is ember(akár tévedhet is)nem az a lényeg,hogy talán nem képes csodákra,hanem hogy segíteni szeretne.Én azt gondolom,hogy Ő olyan orvos,aki szeretne segíteni,megnyugtató a jelenléte és (szerintem)szakmailag is megbízható.
2014. júl. 25. 07:25

Sziasztok!

Eddig 10 ezer volt a magán rendelés de most 15 ezer lett! A tudást meg kell fizetni;)))

27. RizoUj
2013. okt. 15. 16:58
Sziasztok, nekem méhpolipot és méshövényt is eltávolított. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Nagyon jó szakember.
26. emily32 (válaszként erre: 25. - KrisztikeMc)
2012. jún. 19. 13:44
Szia,bár nekem nem Ő volt a fogadott orvosom,de többször készített uh-ot a klinikán,és genetikai uh-t is Ö csinált magánban.Szerntem jó szakember(a klinikán is dícsérték)alapos,kedves.Már a 12.héten megmondta,h.kislányt várunk:-)))
2012. jún. 19. 11:12
Ismeri valaki DR. Lintner Balázst?Ha igen vélemény?
24. Tomendo (válaszként erre: 23. - Tomendo)
2011. aug. 29. 14:54
Bocsi javítok : 1995. az évszám !
2011. aug. 29. 14:53

Kedves Mindenki !

Olvasgatom a fórumot és mielőtt ódákat zengenének erről az emberről azért nem árt, ha egy kicsit a múltjában is vájkálunk egy kicsit.

1998 ! Egy borzasztó év az életünkben ! Megszületett a három gyerekünk . Lombik program keretében lettek ezért nem egypetéjűek.

Választott orvosunk ( ajánlották, a barátja ) Lintner Ferenc Dr.

Feleségem, mivel veszélyeztetett terhes volt befeküdt a 2-es női klinikára ( akkor még ott praktizált ).

Mint írták többen, hogy nem egy pátyolgatós fajta nálunk úgy jelentkezett, hogy az asszony felé sem nézett !! De szó szerint !! A fiatal orvosok vizsgálgatták helyette ! Nem tudtuk mi ennek az oka, de aztán hamar rá jöttünk. A 27. héten jártunk amikor párom végre elkapta a folyosón és a zsebébe nyomott egy borítékot. A reakció egy kicsit megdöbbentette, mert a tanár úr a következő képen reagált: - most már többet fogunk találkozni !

Szóval amíg nem látott pénzt nem is érdekelte mi van egy hármas ikreket váró asszonnyal !!

Sajnos ennek mi és a gyerekek itták meg a levét !

Nem részletezem mert sokáig tartana, de sok olyan dolog történt eddig is a párommal aminek nem szabadott volna történnie, ha Ő ott van mellette és kiadja a megfelelő utasításait ! A 28. héten elfolyt a magzatvíz egy része és a konzultáción úgy döntöttek, hogy császár. Tudtommal és most már biztosan tudom, hogy lehetséges lett volna még húzni egy kicsit, mert a babák jól voltak. Csak nem akartak vele már foglalkozni ? Többletmunka ! És jött a borzalom !

Két kislány és egy fiú. A kisfiú másnap, az egyik kislány két hét múlva halt meg.

Az életben maradt kislány ma 16 éves vak és értelmi fogyatékos. Több műtét köztük shunt beültetés és szemműtétek sora eddigi életében. Az asszony nem tud dolgozni, mert valakinek otthon kell lenni vele.

Lintner úr egyetlen egyszer a szülés után lement megnézni őket utána színét sem láttuk többé.

Csak az aulában futottam össze Vele mikor is kérdésemre ( a két gyerek ekkor már meghalt ), hogy mi lesz a harmadikkal a következőt válaszolta flegmán : Ő is meg fog halni, mert ha a másik kettő ilyen gyenge volt, akkor Ö sem lesz más ! Nos Ő erős volt megmaradt nekünk azon az áron, amit fentebb leírtam.

Sajnos még nem tudtam megköszönni a Dr. úrnak a hozzánk való "jóságát" így ezúton köszönöm Neki és remélem majd egyszer fog az átkom !

Isten nem ver bottal !

Amúgy ha azt gondolnák, hogy ez egy egyedi történet a vakok között több szölővel találkoztam, akik szintén sírva mondták, hogy Lintner úrnál szültek. Meggondolandó !

De mindenki maga választ orvost és ez már rég volt, nem tudom most milyen, de ha sokan írják, hogy nem pátyolgatós, akkor a hozzáállása nem sokat változhatott.

Ha valaki mégis Őt választja mindig legyen nála egy kis kp. és nem is kevés !

2011. júl. 5. 00:35

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy mennyi a Doktor Úrnál a terhesgondozás (magánrendelőben), illetve a szülés. Én mostanában azt hallom, hogy a dokik megmondják, h ennyi...azért nem azt kérdezem ki mennyit adott neki:)

2011. máj. 1. 10:06
Én csak a fiát ismerem, ő egy nagy ultrahangos szaktekintély, a genetikai UH-n ő vette észre, hogy van elválasztó hártya az egy burokban lévő egypetéjű ikreim között - ezt előtte más (drága magánrendelőben dolgozó) szonográfusok nem vették észre.
20. 08a4eb16b7 (válaszként erre: 15. - Viliflora)
2011. ápr. 29. 18:48

Van mobilja és magán is rendel :-DDD

Én nála szültem a kislányomat amúgy, teljesen meg voltam vele elégedve, ugyan nem egy pátyolgatós fajta, de nem is baj, arra ott a férjem :-D

19. Györgyi1963 (válaszként erre: 18. - Mreich)
2011. márc. 23. 19:31
Sziasztok,1982 óta Ő a nőgyógyászom, 3 gyermekemet segitette a világra és egy műtétem volt amit Ő csinált.A három szülés előtt volt egy vetélésem, rengeteg vér veszitettem majdnem meghaltam Ő mentette meg az életem, egész éjjel ült az ágyam mellett és mérte a vérnyomásom és tette amit más orvosok sohasem tesznek. Nála jobb orvost biztos nem találsz!
18. mreich (válaszként erre: 15. - Viliflora)
2011. márc. 10. 11:59
De rendel magánrendelőjében is, de oda is be tudsz jelentkezni a titkárnőjénél.
17. viliflora (válaszként erre: 16. - Emily32)
2011. márc. 8. 18:25
Nem tudom.
2011. márc. 8. 18:21
Hú,most,hogy olvasom a nevét...a Dr.Lintner Balázs az Ő fia lenne?
15. viliflora (válaszként erre: 14. - Zsuba)
2011. márc. 8. 17:44
0614584591-es számon tudsz bejelentkezni a titkárnőjénél, minden hétköznap 1/2 8 és délután 2 között. Mobolja nincs és magán sem rendel. Be kell menned a kórházba.
14. zsuba
2011. márc. 8. 16:47
Sziasztok, esetleg tud valaki telefonszámot is adni, hogy hol lehet őt elérni?
2011. jan. 5. 16:07

Sziasztok!

Én lassan 15 éve hozzájárok, nála szültem a kislányom szeptemberben. A legjobb orvos akivel valaha találkoztam. Egyszerűen IMÁDOM a Tanárurat. Így van: nincs ideje pátyolgatni, de ha látja rajtad, hogy tényleg kivagy akkor megteszi és nagyon kedves. A kéz amely a bölcsőt ringatja hasonlítgatás meg egy nagy hülyeség (már csak azért is, mert nincs is ideje ilyen baromságokra, a hozzászóló kicsit beképzelt :))

2010. nov. 25. 21:27

Sziasztok! Engem 1x műtött, tökéletes munkát végzett, márciusban is nála szülöm a kislányomat.

Ha valaki profi orvost akar, válassza őt. Nem hiába osztályvezető

2010. nov. 11. 09:11

Sziasztok!


Engem 2x műtött, csak jót tudok róla mondani.

2010. jan. 3. 17:15

Sziasztok,

én is nála hoztam világra a kislányomat. Maximálisan elégedett vagyok a Tanár Úrral és már több barátnőmnek is ajánlottam! Szerintem nagyon jó szakember, a kórházban is nagy tisztelet övezi!

9. mreich (válaszként erre: 8. - Kira761)
2009. dec. 8. 20:59

Sziasztok!


Végül én is hozzá mentem át, és nála is szültem októberben. Vagyis császár lett végül. Gyors, pontos, nagyon szép a sebem. Csak ajánlani tudom! Kedves, de nem pátyolgatós valóban. A kérdéseid írd föl előre, mindenre válaszol, de nem húzza az időt.

2009. dec. 2. 18:25

Asima!

Én ismerem és hozzá járok 1000 éve! Nagyon jó Orvos!!!! Nála is szültem. Egy biztos! Van egy laza stílusa és ha valaki félre akarja érteni az félreérti. A műtéti tudása szerintem egyedül álló. Abban igaza van egy két lánynak, hogy terhesgondozásra csak az járjon hozzá, aki ha valamit szeretne tudni, akkor megkérdezi, mert tényleg nem nagyon van ideje a pátyolgatásra...

Ma pont voltam Nála és kicsit ideges voltam és nagyon megnyugtatott. Átkarolt stb... Akár félre is érthetném!!! (előre is bocsi, de asszem több nőcit látott alulról mit felülről, úgyhogy...) Na nem ragozom.... Asima! Én nagyon ajánlom Neked a Tanárurat!!!

2009. dec. 1. 15:02
hát ezek szerinte senki... :(
2009. nov. 27. 10:00
Ennyire rossz doki lenne? vagy senki nem járt még nála??
5. Asima (válaszként erre: 4. - Asima)
2009. nov. 26. 16:56
Engem főleg a műtéti tudása és hozzáállása érdekelne. Remélem járt nála már valaki.
2009. nov. 26. 10:31
Esetleg más tapasztalat? Műtétet illetően? Milyen operatőr? járt már nála valaki?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook