Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit tudok kezdeni a hangyákkal? fórum

Mit tudok kezdeni a hangyákkal? (beszélgetős fórum)


2011. aug. 28. 02:46
az ecet szart se er!!! es a domestos se
2011. aug. 28. 02:45
komolyra forditva a szot! amig a kiralynot nem sikerul megolni,addig mindig is lesznek hangyak ott ahol nem kivanatosak!!de ha a szorgos kis hangyak beviszik a merget a kiralynonek,megeszi,es nem lesz tobbe ivar erett :)a hangya egyebkent ott van ahol elhullott kaja,szorszalak,emberi bor,es hasonlok vannak,a hangya csak takarit!!!
2011. aug. 28. 02:42
csinalj hangyalevest beloluk vagy hangya porkoltet:)
2010. márc. 17. 14:55
én sütőporral szórom be őket, hatásos és nem kell vegyszereket szagolni :)
2009. nov. 9. 17:19
A fahéj illatát nem szeretik,elmennek tőle!
2009. aug. 31. 20:20
Ecetes vízzel felmosni,hangyacsapda.
2009. aug. 31. 18:22
nálam is voltak én domestossal fertőtlenítettem majd babérlevelet tettem le és bevált
2009. aug. 31. 14:26
Sajna nekünk is van hangyánk évek óta nem tudok velük mit kezdeni hiába írtjuk őket nem használ semmi.Szórhatom fújhatom őket visszajönnek.
2009. aug. 31. 13:07

Nagyon szépen köszönöm!Ez nagy segítség nekem!:)

aranyosak vagytok!

2009. aug. 31. 12:56
mortein hangya elleni spray.nálunk kihaltak a hangyák!
2009. aug. 31. 12:56
Egy éve nálunk is megjelentek a hangyák! Több módszert is kipróbáltunk,de nem volt hatásos egyik sem. Aztán vettem Morteint! Az végzett velük. Azóta egyetlen egy hangyát sem láttam! Ajánlom azt!
2009. aug. 31. 12:00
Én az "útvonalaik" mentén szórtam le sütőport, meg a lyukakba amiken kijöttek, de csak addig hatott amíg le nem lett törölve ill. fel nem lett porszívózva a sütőpor. Szerintem a sütőpor a hangyacsapdával együtt hatásos lehet.
2009. aug. 31. 10:25
ami hatásos az a hangyacsapda a többi nálunk nem ért semmit.És azt használhatod kisgyerek mellett is csak olyan helyre kell tenni hogy ne érje el.pl.szekrény alá vagy valami mögé.Lényeg hogy a hangyák járási utvonalába essen.És abban vannak olyan kis szemcsék-mérgek amit hagyni kell hogy ők hurcolásszanak magukkal és beviszik a bojba és attól mind kinyúlik kollektivan.Egy két nap és kész az egész.nekem is elegem volt már abból hogy fújkáltuk a különböző szereket szana szét és aztán azt szagulgattuk egész nap meg ráadásul nem is ért semmit nekik.
2009. aug. 31. 10:05
Sajnos vannak. Miutan megvettuk a lakast es eloszor mentunk megnezni, uress volt. Bementem a konyhaba es tele volt hangyaval. Ugy masztaka falon, az egesz tele volt.....elborzadtam. PEdig uress volt a lakas nem is volt mit egyenek. Sok ici-pici piros hangya. Mikor visitok egyet a parom tudja, hogy lattam egy/ tobb hangyat. Alig varom amr, hogy elkoltozzunk innen.
2009. aug. 31. 09:22

Köszönöm a segítséget!

Én nem gondoltam hogy egy bérházban ennyi hangya lehet!Amíg falun laktunk nem volt fele ennyi hangya probléma sem...:(

9. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 8. - Cbc7d5fe99)
2009. aug. 31. 09:13
Mi oda fujkalunk ahol be tudnak jonni, a falra a csovek melle, az ajto melle, ablak kore.
2009. aug. 31. 09:11
de ahol kenyeret kaját raksz nem lehet méreggel fulykálni!!
7. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 5. - Varga.nora)
2009. aug. 31. 09:11
igen, azt hiszem a mienk is olyan jellegű. most is kinn van...
6. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 1. - C6d66d44d1)
2009. aug. 31. 09:10

Szia!Nálunk is rengeteg van, mindenhol ott vannak ::(

MI vettünk olyan Chemotox itrtót, ami ilyen kis zöld dobozokban van benne, abba mennek a hangyák és megmérgezi őket és azt beviszik a bolyba... igazából érdemes kipróbálni, jónak tűnik, de amint kidobtuk (már nem használtuk tovább) visszajöttek :( mi az állatok miatt vettünk ilyet... szval Nekünk is olyan kéne amit az állatok nem esznek fel. nagyon bosszantóak. ha véletlen valami morzsa van a pulton vagy bárhol már 10 perc múlva ellepik a hangyák. nade egy konyhában azért leesik ez, az... :(

2009. aug. 31. 09:09
Van ilyan ún, hangyacsapda, nálunk az bevált
2009. aug. 31. 09:09
Nekunk is van hangyak, mi minden 4 hetben befujunk valami spray-el. Killtox direkt hangyaknak. Sajna mi is mindent a hutoben kell tartsunk kenyertol elkezdve minden suti, zabpehely..stb. Szornyuek tudnak lenni. Utalom oket.
2009. aug. 31. 09:08
Én sütöport szokok rájuk szórni és eltünnek.Bár nálunk csak esö elött szoktak megjelenni az ajtóban.
2009. aug. 31. 09:08

örülök mert nem vagyok egyedül...

énis ezzel a problémával küszködöm!!

a tálalóm,,a mosogatóm tele mindig ,,

de nem akarok ilyen hangyairtókat venni met gyerek miatt nem ajánlom neked sem!!


bocs hogy nem segítséget írok de legalább te sem vagy egyedül!!

2009. aug. 31. 09:05

Segítsetek légyszi,már annyi mindent kipróbáltunk,de ezek a barna apró szörnyek mindenhol ott vannak!

Ebben a lakásban semmit nem lehet tárolni,se kenyér,se péksüti!

Valami olyan meg oldást várok,amit kicsi gyerek mellet tudok csinálni,és hamar el tűnek ezek a dögök!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook