Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen az inszemináció? Mik a tapasztalatok? fórum

Milyen az inszemináció? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


1731. Monik30 (válaszként erre: 1729. - Vécső)
2008. márc. 28. 17:06
Ha reggelig csak ennyi lesz úgy lesz. Remélem ennyi a jele, hogy most lenne ha lenne.
1730. Katka83
2008. márc. 28. 17:05
Örülök,hogy azért sokan vagyunk,akik még optimistán állnak hozzá a dolgokhoz.Bár lehet,hogy ez még azért van,mert sokakhoz képest,még csak két éve szeretnénk babát.
1729. Vécső (válaszként erre: 1728. - Monik30)
2008. márc. 28. 16:46
Én azért mártanék egy tesztet!
1728. Monik30
2008. márc. 28. 16:39
Már nem reménykedek tovább ma elkezdődött ez a szemét barnázás. Pedig 1,5 napig már kezdtem elhinni. :(
1727. Vécső (válaszként erre: 1726. - 60e8720bcf)
2008. márc. 28. 15:05

Hááát, szerintem az a jó, ha nincs gond.

Nálunk ugye találtak, de hiába volt a műtét, mégse ltt jobb a helyzet.Azután már az orvos is csak vonogtta a vállát.

2008. márc. 28. 14:55

Sziasztok!

Köszönöm a biztatást, segítséget.

Írtattam még fel utrot, az itteni dokimmal. Használom tovább- magamtól erre sosem gondoltam volna. Továbbra sem érzek semmit, már még mensis tüneteim sincsenek.....

Nagyon nehéz elfogadni, feldolgozni azt ami velünk történik. Mi is több mint 4 éve szeretnénk kisbabát. Minden eredményünk jó amiket kértek. Sokszor arra gondolok, jobb lenne ha lenne valami baj, akkor azt lehetne orvosolni, és kész- tudom ez hülyeség addig jó, míg nem beteg az ember.

Ami az anyagi oldalát illeti, hát igen ez is hozzá tartozik. Sokba van- lesz mire kisbaba lesz. Sokat dolgozik az én férjem is, hogy meglegyen a rávaló- remélem meg is lesz.

2008. márc. 28. 12:47
Hát, ezzel csak egyetlen probléma van, hogy sokszor a nagyon akarásnak, a pénztárca soványsága szab határt. Mertugye lássuk be, hogy egy-egy ilyen beavatkozás nem olcsó. Pl. mi azon agyalunk, hogy melyik hitelt hova csoportosítsuk át, hogy tudjunk tovább menni... Ez a szomorú ebben az egészben. Lehet nagyon akarni, de ha nem tudod megfizetni, akkor ennyi volt. Bocs, hogy ilyen pesszimista meg anyagias vagyok, de szerintem ez is hozzátartozik a témához.
1724. Vécső
2008. márc. 28. 12:24

Szia Beus!

Szép napot Nektek!:)

1723. bbeus73
2008. márc. 28. 12:19
Mindenkinek további szép napot! Én most elmentem, majd este felé benézek!!!!!
1722. bbeus73
2008. márc. 28. 12:18

Nem is szabad soha lemondani a saját gyerekről, menni kell, küzdeni érte, és meglátod Vécső, nektek is sikerülni fog!!!!!! Én sem mondtam le soha róla, és sikerült! SOK SIKERT KÍVÁNOK NEKTEK!


Ma vagyunk 11 hetesek!1 hét múlva megyek UH-ra, ismét.

1721. Vécső
2008. márc. 28. 12:16
Nálunk a párom is nagyon szeretné a babát. Ezért is vállalkozott anno a herevisszér műtétre is. csak sajnos nekünk az sem hozott javulást a spermaképben. Én nem zárkózom el az örökbefogadás elől, de úgy gondolom, hogy nincs még itt az ideje, hisz most készülünk a 2. inszemre, és a lombikról még ne is beszéltünk.
1720. bbeus73 (válaszként erre: 1719. - Vécső)
2008. márc. 28. 12:13

A nyáron csináltak nekem petevezető átfúvást, s egy ápolónő, aki a doki mellett volt akkor, és ő kísérgetett engem, megkérdezte tőlem, mit mondanék arra, hogy ha nem lenne más lehetőségem, örökbefogadnék-e egy-két gyereket! Nekem rögtön az volt a válaszom, hogy igen, természetesen. S tudod, mit mondott erre? Akkor nincs baj, magának mindenképp lesz gyereke, s erre gondoljon!!!! S valahol, szívem mélyén érzem is, hogy igaza volt, van. Bár tudom, van, aki örökbefogadásról hallani sem akar, s a párom is mindig azt mondta, ne ott kezdjem már a gondolkodásomat, ahol be kellene fejezni. De akkor is, én ha nem lehetett volna másképp, akkor ezen az úton is elindultam volna. S még előttem így is a lehetőség......

A házasságra meg valóban vigyázni kell, de ha a párod is ugyanúgy akarja a babát, az nagyon jó. Nekem ezért is sikerült, mert az én drága párom, teljes mellszélességgel támogatott, mindig, mindenben. S ezt az exférjemről soha, de soha nem mondhattam volna el. Úgyhogy nem mindegy, ki mellett élünk!

1719. Vécső
2008. márc. 28. 12:05

Sziasztok lányok!


Végre gyönyörűen süt a nap, az ember kedve is más!:))))))


Tényleg nem szabad feladni.

De jó lenne eljutni addig, hogy egy kicsit elfogadja az ember azt a lehetőséget, hogy nehezen (vagy esetleg nem) lesz saját babája. Mert akkor talán felszakadna valami lelki gát.És nem őrülnénk bele a babáért való küzdelembe. Én nagyon nem szeretném, ha rámenne erre a házasságom.Hisz tudom, hogy azzal élek, akivel le akarom élni az életem.

1718. bbeus73
2008. márc. 28. 12:05

Így van, így is kell felfogni!!!!!!!!!! Ez a pozitív gondolkodás! És ráadásul nemcsak nekem sikerült már az inszemináció, hanem sok-sok emberkének!!!!!!!! S van, akinek nem elsőre, mint nekem! S ők sem adták fel!

Hajrá lányok, én mindenkinek szurkolok!!!!!!!!

1717. dtrr (válaszként erre: 1716. - Bbeus73)
2008. márc. 28. 11:59

Ha már kezdek elkeseredni, mindig te jutsz eszembe és azt mondogatom magamban: "Ha a Beusnak sikerült, nekem is sikerülni fog"

Pedig nem is ismerlek.. Jó, mi? :))

1716. bbeus73
2008. márc. 28. 11:51

Sajnos én is hasonló cipőben jártam, mint te Petrak, a házasságom nekem is tönkre ment, többek között a gyerekvállalás miatt is, mondhatom, hogy kilenc éve szerettem volna babát, de most itt van a pocimban az én drága gyermekem, akit inszeminációnak (és a jó Istennek) na meg a drága páromnak köszönhetek.

SZÓVAL NEM SZABAD FELADNI SENKINEK SEM! AKI GYEREKET AKAR, AZ MINDENT EL FOG KÖVETNI AZÉRT, HOGY LEGYEN! Az én szemem előtt mindig ez lebegett, és ha hosszú idő után is, sok szenvedés árán is, de SIKERÜLT!!!!!

LÁNYOK! NEKTEK IS SIKERÜLNI FOG!!!!!SIKERÜLNI KELL!!!!!!!!

1715. Mariann79
2008. márc. 28. 10:22

Sziasztok!

Sajnos nekünk sem sikerült az inszem, pedig minden olyan jól indult..... Mi is 5 éve próbálkozunk eredménytelenül. De most is úgy érzem,hogy én is és a párom is szülőknek születtünk,ahogy itt mindenki. Ezért nem szabad soha, de soha feladni.

Amikor nekünk sem sikerült egy éjszakát sírtam végig,de a párom ott volt és vigasztalt. Ez nagyon nagy segítség volt,hogy újra erőt gyűjtsek. Ez alatt az 5 év alatt egyszer sem sírtam....

Kívánom, hogy mindenki aki ilyen nagy dolgokkal küzdd meg minden nap,mint mi,- pl. súlyproblémák, pattanások, apró szőrszálak, amik eddig nem voltak:-), -hogy bízni kell a szeretet erejében!!

További szép napot és kitartást mindenkinek!

1714. mónya
2008. márc. 28. 08:33

Sziasztok mindenkinek!

Szép napos időre ébredtünk!

Petrak sajnálom, hogy nem jött össze, bizony sok türelem és szeretet szükséges egymás felé, és nehéz feldolgozni a sikertelenséget. Azért minden jót kívánok neked!

1713. fe6fe7671f (válaszként erre: 1708. - Dtrr)
2008. márc. 28. 08:06

Azt mondod, hogy nem szabad idő előtt feladni!

De mikor van az az idő?

Mi 7 (hét) évig próbálkoztunk - eredménytelenül. Ugye jól hiszem, hogy ez azért már "idő" volt? Tönkre is ment a házasságom. Utáltam a sok félidőt, azt a rengeteg súlyfelesleget - úgy néztem már ki, mint a disznó.

Szerintem saját magamat utáltam meg.

Mindenkinek csak türelmet és kitartást kívánok!!!!

1712. ájrin (válaszként erre: 1709. - Monik30)
2008. márc. 28. 07:39

Tudod! Karácsony! ;)


:D

1711. Monik30 (válaszként erre: 1710. - Katka83)
2008. márc. 27. 21:24
Ha van peteérésed akkor sztem lehet. nekem a 3.-nál kérdezte a doki, hogy gyógyszer nélkül csináljuk e, szóval biztos lehet így is.
1710. Katka83
2008. márc. 27. 20:28

Sziasztok!


Hamarosan én is belevágok az inszeminációba.Szeretném a segítségeteket kérni:nekem az elsőt gyógyszeres kezelés nélkül csinálják.Tudtok valakiről,akinek így is sikerült?

1709. Monik30
2008. márc. 27. 19:21

Timi sajnálom, de talán még korai volt a teszt, míg meg nem jön semmi nincs veszve.


Árjin nekem semmi, kis mellfeszülés, még nincs barnázás se. Kicsit reménykedek, pedig most volt az mikor aztán végképp nem gondoltuk volna, hogy lesz vmi az egészből.

1708. dtrr
2008. márc. 27. 18:59

Igaza van a Beusnak! Nem szabad idő előtt feladni!

Hajrá mindenkinek!

1707. bbeus73 (válaszként erre: 1698. - 60e8720bcf)
2008. márc. 27. 16:41
Timi! Februárban én is éreztem, hogy meg fog jönni, DE MÉGSEM JÖTT MEG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ne add már fel ilyen könnyen, az Utrot meg addig ne hagyd abba semmiképp, míg nem jön meg, ha egyáltalán megjönne.
1706. bbeus73 (válaszként erre: 1704. - 2f06d87e17)
2008. márc. 27. 16:40

Kedves bongyorka!

Én is nagyon szurkolok nektek, kitartást és erőt kívánok a lombikhoz! Sikerülni fog, majd meglátod!!!!!! S akkor ti lesztek a legboldogabb emberek a világon!

1705. mónya
2008. márc. 27. 14:14
Akkor a szervezeted teljesen felkészül az apróság(ok) fogadására! Mindent bele! Nagyon szurkolok!
1704. 2f06d87e17 (válaszként erre: 1703. - Mónya)
2008. márc. 27. 13:07

Köszi :) Drukk én is neked és mindenkinek teljes szívemből:))


Hááát.. ez majd április 8-án kiderül, akkor megyünk konzultációra. Ez a ciklus most kimarad, had pihenjen a szervezetem egy kicsit, meg 10 naponta most Gynevacot fogok kapni. Pont lejár a kúra, mire a következő akármibe belevágunk. :))

1703. mónya
2008. márc. 27. 12:48

Bongyorka!

Minden elismerésem a tiétek!!! Valóban nem lehet ezt könnyű lelkileg feldolgozni. Én azt kívánom, hogy minnél előbb sikerüljön!!!! Szerintem nektek a lombik nagyobb eséllyel indulna.A kezelőorvosod mit mond?

1702. Anikó77 (válaszként erre: 1696. - 60e8720bcf)
2008. márc. 27. 12:47

Sziasztok Csajok!


Timi! Sajnálom,fel a fejjel, majd a következő...

Új hónap,új remények!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook