Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen az inszemináció? Mik a tapasztalatok? fórum

Milyen az inszemináció? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


2391. Vécső
2008. ápr. 21. 09:25

Lányok!

Nektek milyen kivizsgálások voltak az inszem előtt?

2390. Vécső (válaszként erre: 2389. - Ájrin)
2008. ápr. 21. 09:13
Igen, tegnap este már nem használtam. Rásadásul kádban fürödtem! Amit az inszemek óta nem csinálok. Ja és apjukkal is rásegítettünk a témára.
2389. ájrin (válaszként erre: 2388. - Vécső)
2008. ápr. 21. 09:08

Ej, ej, neked semmi sem jó:) Ha megjön az a baj, ha nem jön meg az a baj:) Mint a Belga egyik számában:)


Abbahagytad az Utrot?

2388. Vécső
2008. ápr. 21. 09:05

Sziasztok!


Nekem is hosszú hetem lesz.

Piri még nincs. Most már azon drukkolok, hogy jöjjön meg, lehetőleg még ma.

2387. ájrin (válaszként erre: 2386. - Mónya)
2008. ápr. 21. 08:08
Igen, hasonló cipőben járunk:)
2386. mónya
2008. ápr. 21. 08:05
Sajnos nekem is végig kell dolgozni mind a hat napot, mert nagyon fogy a szabadságom az inszemek miatt.
2385. ájrin (válaszként erre: 2384. - Mónya)
2008. ápr. 21. 08:00

Szépjóreggelt!


Fáj a fejem:(

Ennyit érzek. Most akár belerúghatnának a lábamba...stb, a fejfájásom minden mást elnyomna.


Jó hosszú hetünk lesz!

2384. mónya
2008. ápr. 21. 07:57

Sziasztok mindenkinek!

Vécső mi újság, hogy vagy?

Ájrin hogy érzed megad?

Pozitív tesztelést mindenkinek!

2383. dtrr
2008. ápr. 21. 07:03
Jó reggelt és szép hetet mindenkinek!!
2382. Monik30 (válaszként erre: 2380. - Bbeus73)
2008. ápr. 20. 19:13

Persze, én is szerttem volna macskát lakásba, vagyis egy aranyos cicust találtunk, árva volt szegény, aztán én ekcémás lettem, ő meg megzavarodott, az összes virráföldem kikaparta, az ablkban sóvárgott a gerlék után, és a legdurvább volt mikor az ajtófélfára mászott elég gyakran. Mondjuk úgy nézett ki, mint egy vadmacska:), bojtos fülek, csíkos bunda. Volt már régebben papgájom, és vannak halaim, mondjuk ezek ugyebár a trópusokon élnek, neon hal nincs a Tiszában:), én se bírom ki benn állatok nélkül, mégha nekik nem is ez a jó.


Nekem autoimmun betegségem van és olyan gyógyszert szedek ami az immunrendszer lefékezi, sajnos ez is civilizációs betegség. Az immunrendsezer a saját testét nyírja ki az embernek, biológiailag értelmetlennek tűnik, és még mindig semmit nem tudnak arról mi indítja be a gyulladásos folyamtot. Persze nem rovom én föl, hogy rosszul neveltek sőt, de annyi rossz dolgot terjesztenek (cola, drog, tartósítószerek, dohányzás, ételszínezékek, mesterséges élemiszerek, gmo élelmiszerek) és ez annyi betegséget okoz, én tudom milyen nagyon betegnek lenni, és hajszálra lenni a haláltól, és azt gondolom, ha 100 évvel ezelőtt éltem volna semmi bajom... Ezért vagyok a természetesség híve, én pl. ha leesik a földre a ropi símán megeszem és soha nem lett tőle bajom:))).

2381. Vécső (válaszként erre: 2375. - Mariann79)
2008. ápr. 20. 18:44

Mariann !

Nagyon drukkolok!


Szerintem ne húzd a tesztelést. Nekem is már semmi menzis tünetem, de mégis nega a tesztem. sajnos az utro tolhatja a pirit.Én ezért tesztelek időben, mert sajnos benne van az emberben a remény, ha már késik a menzi.

2380. bbeus73
2008. ápr. 20. 16:48

Monik, Ájrin!


Elgondolkodtató, amit írtatok, végül is igazatok van nektek is. Nem akarom én ezt eltúlozni, de ettől függetlenül csak megnézetem, bár biztos vagyok benne, hogy nincs ezzel gondom.

De tény és való, hogy sokszor nem is gondoljuk, mi van a levegőben, mi az, amit belélegzünk, mit eszünk, mit fogunk meg.

2379. bbeus73 (válaszként erre: 2375. - Mariann79)
2008. ápr. 20. 16:41
NAGYON SZORÍTOK, MARIANN!!!!!!!! HAJRÁ, MINDENT BELE!!!!!ÉS POZITÍVAT!!!!!!!!!!!!
2378. Monik30 (válaszként erre: 2375. - Mariann79)
2008. ápr. 20. 15:28

Húúúúúúúúúúú, subidubidúúúúúúúúú ez kezd nagyon jól hangzani:))))))))))))))))).

Jó lenne nekem egy hét múlva ugynígy lenni:).


Én már alig várom, hogy tesztelj.

2377. Mariann79
2008. ápr. 20. 15:25
Annak hangzik! Remélem az is lesz:)
2376. ájrin (válaszként erre: 2375. - Mariann79)
2008. ápr. 20. 15:23
Ez elég bíztatóan hangzik:)
2375. Mariann79
2008. ápr. 20. 15:22

Sziasztok lányok!

Nekem szombaton kellett volna megjönnie. 3 napja mensis tüneteim voltak, de még azóta sem történt semmi. Mára a tünetek szinte teljesen megszüntek. Ha holnapra sem jön meg akkor kedden tesztelek.

Mindenkinek pozitív hozzáállást kívánok.

2374. ájrin (válaszként erre: 2373. - Monik30)
2008. ápr. 20. 14:31
Meglepetések pedig vannak! :)
2373. Monik30 (válaszként erre: 2370. - Ájrin)
2008. ápr. 20. 14:00

Annyit, hogy fáj az ujjam, mert megégettem, ahogy a sütőből kivettem a husit:). Pont 1 hét van még.

Nagy megeleptésként érne, ha sikerülne. :)

2372. ájrin (válaszként erre: 2363. - Bbeus73)
2008. ápr. 20. 11:22

Szia Beus Drága!

Nem kérdezik, hogy van-e macskád, mert még ezer féle dolgot megkérdezhetnének. Pld, hogy van-e kutyád, féregtelenítve van-e? tartasz-e tyúkokat, vagy egyszerűen van-e védőháló a kerted felett, mert az átrepülő madarak is bepottyanthatnak bármit a kertbe.

Persze, jól tetted, hogy kéred a vérvizsgálatot,szerintem ha megnyugszol, már az is egy pozitívum. Lehet, hogy én is fogom kérni, de már nem rettegek úgy tőle, mint tegnap délelőtt. Igaza van Moniknak, ez csak egy kiragadott betegség, retteghetnénk még annyi mindentől!

De állandóan rettegve meg igaz, hogy lehet élni, de minek?

2371. ájrin (válaszként erre: 2366. - Vécső)
2008. ápr. 20. 11:07
Örülök Vécső, hogy kihúzod, így nem lesz gond a hosszú hétvége! Ügyi vagy!:)
2370. ájrin
2008. ápr. 20. 11:06
Hogy vagy Monik? érzel valamit?
2369. ájrin
2008. ápr. 20. 11:04

Hú még valami....képzeljétek megnéztem, tegnap este óta több mint 450-en nézték meg a naplóbejegyzésemet a toxoplazmózisról. Úgy látszik, ez sokakat izgat.

Már feltettem cikknek is, de még cenzúrázzák.

2368. ájrin
2008. ápr. 20. 10:59

Sziasztok!


Úgy látom, ez a cica dolog mindenkit izgat:)

Nekem mindg is volt cicám, kicsi koromban még be is loptam az ágyamba őket(persze csak úgy, hogy anyu ne tudjon róla:) ) Imádnivaló kis dögök, de ezzel egyetértek, hogy nem lakásba való. Most sajna nincs más választásom, az előszobában kell tartanom, mert nagyon picike (5 hetes) és igen, fajtiszta (és próbálta a férjem úgy fizetni, hogy ne lássam, de kemény 20ezer ft-ot fizetett érte). Pedig én még soha nem adtam pénzt macskáért, mert mindig mindenhol annyi születik.... Ez a szülinapi ajándékom. Én lehet, hogy kihagytam volna, de most már nincs mit tennem, már rámnézett a butus szemeivel, és végem:)


Szóval egyetértek, hogy nem lakásba való, de most mégis bent fog lakni, amíg nagyobbacska nem lesz.


Egyetértek, gyerekek milliói élték túl a cicatartást, kutyatartást. Már többször hallottam, hogy egy gyerek míg fel nem nő évente 2 kg koszt megeszik. Valóban nem enné meg, ha állandóan domesztozoznánk mindent, de az megint mire lenne jó. Nem szerezné meg az immunitást semmire. ha megnézzük, nem véletlenül betegek a gyerekek óvodás korukban annyit, akkor találkoznak más bacikkal, mint ami otthon érte (persze a szülőtől való elválás című pszichés oldalát nem figyelmen kívül hagyva) De mennyivel könnyebben átesik egy gyerek pld a bárányhimlőn, mint egy felnőtt!!!!


Persze legyünk nagyon óvatosak, és ne tegyük ki szándékosan a veszélynek, de nem szabad túlzásba esni.

Bocsánat, hogy ezzel példálózok, de láttam én már a kisebbségi "purdékat" októberben mezítláb rohangálni, vagy a kutyával egy fagyit nyalni. Mégsem betegek. Persze ez a másik véglet, és tényleg elnézést, mert nem rossz értelemben írtam.

2367. Monik30 (válaszként erre: 2363. - Bbeus73)
2008. ápr. 20. 10:36

Sztem lehet nekik jobb, ezt a toxoplazmat úgy tullihegik, mit a fene. Teljesen fölöslegesen. Ha nem domesztoszoznank agyon mindent, mar gyerekkent mindenféle következmények nélkül átesünk a fertőzésen. Nem értem biológusként miért van szükség ellenanyag vizsgálatra, max. a terhesség előtt van értelme kiszűrni azt a veszélyeztett csoportot akik nem estek át még ilyen fertőzésen. Rettentes a domesztos reklám, szívesen megkérdezném azt aki készítette tanult -e egy fél évet is biológiát, ekkora ostobaságot, hogy minden a lakásban le kell fertőtleníteni, minek? Hogy majd mindenre allergiás legyen aki ezt csinálja? És meggazdagodjanak a gyógyszergyárak rajta, biztos vagyok benne, hogy ők fizetik pl. a domesztosz reklámot, akár a gyárat is megkenik pénzzel. A konklúziója az, ha megnézi az ember, hogy legjobb lenne napi 1 dl tömény domesztosz meginni...

Beus ne váljál Te is bugyuta reklámok áldozatává.

Vannak sláger dolgok kötük van ez is. Persze régen az állatot nem a lakásban tartották, és nem kellett az ürülékét onnan kitakarítani, mert ez nem is normális ha bevalljuk magunknak. persze nehéz túllépni az állatimádaton, de talán akkor szertjük a legjobban őket, ha azt adjuk nekik amit valóban szeretnek, mozgást, sok játékot a szabadban, hagyni egerek fogni a cicát, milyen örömmel fogja hűségesen a gazdájához hozni és bemutatni, addig nem is eszi meg amíg meg nem dícsérni, nagyon aranyosak tudnak lenni.

Vannak kiragadott dolgok mint pl. ez is, nagyon sok olyan kórokozó van ami nagyon veszélyes és soha nem hallunk róla, pedig ha az emberek tudnák élni nem mernének, vagy a busz kapaszkodójához hozzányúlni, még puszit adni se nemhogy csókot, a szexuális kapcsolat elképzelhetetlen lenne. Lányok ne dőljetek ennek be, én vagyok a nagy ellenkampányoló.

Pl. anyum tojásait soha nem mosom meg, még síma vízben sem, mert van rajta egy védőrétag és azt ha lemosod, na akkor a tojás belsejébe valóban bejuthat a szalmonella, ha bizonyos ideig melgen van akár szobahőn, az szépen elszaporodik (de akár hűtőben is, és akkor valóban lehet szalmonellát kapni, ha nem hőkezelik elég ideig az ételt, vagy állni hagyják meleg helyen. És ilyen tojástól 30 év alatt egyikünk se kapott szalmonellát, na ezt adja össze a domesztosz gyár, ilyen reklám kellene, ami nem pénzéhes, hanem a valóságot mutatja.

Nem megbántani akrtam senkit, csak a józan gondolkodás felé terelni, és segíteni az agymosás elkerülésében.

2366. Vécső
2008. ápr. 20. 09:13
Nem akarom elkiabálni, de úgy néz ki, ki tudom húzni a menzit hétfőig. Eygelőre barnázás sincs. este már nem veszem be az utrot.
2365. Vécső
2008. ápr. 20. 09:06

Sziasztok!

Tényleg szép ez a cica! Én is szeretnék, de panelban lakunk, sajna.

2364. bbeus73
2008. ápr. 19. 22:29
Ja! És tündéri a kiscicád!!!!
2363. bbeus73
2008. ápr. 19. 22:28

Szia ájrin!


Olvastam a toxoplazmáról írt naplóbejegyzésedet. Azért azt nem árt tudni, hogy nekem még egy doki sem mondta, vagy kérdezte tőlem, hogy van-e macskám. A védőnőnek, mikor mondtam, hogy én igenis szeretném, ha megnéznék ezt vérvétel útján, csak nézett!!!!!!! De elrendezte nekem, s a 16 hetes AFP-t kiegészítjük ezzel. Tehát ezt azért nem árt senkinek sem legalább kezdeményezni, ha már szó nem esik róla sehol. Sajnos, hogy így van..... Még jó, hogy sok helyen olvasunk róla, de mi van azokkal, akik nem jutnak net közelébe?!?!

Megvan a véleményem......

2362. bbeus73 (válaszként erre: 2352. - Katka83)
2008. ápr. 19. 22:10
Én is sajnálom, Katka, de fel a fejjel, legközelebb sikerülnie kell!!!!!!!!!!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook