Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen az inszemináció? Mik a tapasztalatok? fórum

Milyen az inszemináció? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


3081. dtrr (válaszként erre: 3071. - Katka83)
2008. máj. 8. 14:26

Nekünk azt mondta a doki, hogy 15 mg naponta és lehet, hogy 3 hónap, mire eredménye lesz.

Ja, és azt is mondta, hogy mennyiségileg és minőségileg is segít a spermákon.

3080. Vécső (válaszként erre: 3079. - Mimo)
2008. máj. 8. 14:22
És újra Debrecenbe jöttök?
3079. mimo (válaszként erre: 3077. - Vécső)
2008. máj. 8. 14:19

Köszi, közbe beleolvastam a naplójába.

Mi Mátészalkán lakunk.Mi anno Debrecenbe jártunk a meddőségi centrumba.Volt 4 sikertelen insemem,azután már a lombikot javasolták, de azt nem vállatuk.

Most ujra insemre készülök, de még várnom kell egy immunológiai eredményre, mivel volt egy mélyvénás trombozisom......valószinü a hormonoktól.El vagyok keseredve hogy mi lesz, de már spontán uton próbálkozunk több éve, nem akarok várni többet.Remélem haamr sikerül hogy ne kelljen sok hormont beszednem....

3078. Vécső (válaszként erre: 3076. - Mimo)
2008. máj. 8. 14:14
És ti?
3077. Vécső (válaszként erre: 3075. - Mimo)
2008. máj. 8. 14:13
Laparja volt.
3076. mimo
2008. máj. 8. 14:03
Mónya te nyiregyházán laksz?Én Mátészalkán!4Hova jártok kezelésre?Debrecenbe??
3075. mimo (válaszként erre: 3074. - Vécső)
2008. máj. 8. 14:01
Ájrinnak HSG-je volt??vagy lombikoznak??
3074. Vécső
2008. máj. 8. 13:40
Ájrin túl van a műtéten, csak kába, meg hányingere van. Meló után valszeg benézek hozzá.
3073. mimo (válaszként erre: 3064. - Vécső)
2008. máj. 8. 13:11

Ez sajnos nagy baj hogy ennyire drága dolgok, és mégsincs eredmény((((((


Nálunk is volt már mindnen.Ginseng, cickafark, méhpempő, folsav, E vitamin, elevit,GYNEVAC,meg még annyi minden amit kipróbáltam.De semmi sem hozott látható(gömbölyödő) eredményt számomra.

3072. efike
2008. máj. 8. 13:04

Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Megmondom őszintén, még soha nem fórumoztam és nem gondoltam volna, hogy itt így törődnek a másikkal!

:-)

Akkor azt hiszem, először a cinkkel fogunk próbálkozni!

Efike

3071. Katka83
2008. máj. 8. 10:01

Sziasztok!


Ájrin ezer drukk!!!!!


Én halgattam dtrr-re!Nálunk a cink segített,a mostani inszemnél,már sokkal jobb volt a spermakép!Szerintem a folyamatos szedése a cinknek segített!És szerencsére nem is drága!Úgy látszik mindenkinek más és más segít.


Bongyorka,még pihengess egy kicsit!Az ablakok megvárnak!:)


Mindnkinek szép napot!Nekem sajna már nem az,mert vissza kellett mennem dolgozni!

2008. máj. 8. 09:51

Sziasztok!


ÁJRIN! Nagyon szorítok++++++++++++++++

Bongyorka! Csak óvatosan azzal az ablakpucolással, nehogy gond legyen. Szerintem ma pihizni kéne inkább, mint létrára föl-le ugrálni!!! Csak azért is hozzállás nem hinném hogy jót tenne! Nagyon sajnálom hogy kiborultál. A férfiak mások mint mi. Nem lehet a lelkükbe egyszerűen belelátni. Lehet ő is kicsit most elfáradt. Ez a "gyerekgyártás", kiveszi a zsírunkat, és nagyon-nagyon erősnek kell lennünk, hogy átvészeljük egészséges lélekkel, és ne menjen rá a házasság, mert talán annyit meg nem is ér..., nem tudom.

Van ismerősöm, ő úgy ment férjhez, hogy tudta a férjének nem lehet gyereke- betegség miatt. Bevállalta. Mégis nekikezdtek a lombiknak, a férjétől a herékből vettek spermát- többet nem vállalja...Nem sok esélyt adtak nekeik. Nem is sikerült. Ez évekkel ezelőtt volt. Azóta a házasságuk is feloszlófélben, de a férj ezt nem érzi, akarna lombikot újra... Szóval furik ezek a pasik. Ezt csak erre példaképpen írtam, hogy minden pasi más, és más mint mi nők. Ne hagyd a kapcsolatotokat, ha eddig szépen működött!

Hosszú lettem bocsi.

2008. máj. 8. 09:27

Jó reggelt!!!


Hajrá ájrin, gondolok rád sokat! Ajánlom, hogy vigyázzanak Rád rendesen! :))


Mónya! Drukkolok és szorítok, meg sok-sok pozitív energiát küldök és remélem ez az inszemed már sikerülni fog! :))


Huhh.. megyek takarítani, bánat elfeledésre az a legjobb, még jó hogy 15 jó nagy ablak van a házon. Mindet megpucolom! :)) Délutánra remélhetőleg csilli-villi lesz minden! :))


Szép napot mindenkinek!

3068. dtrr
2008. máj. 8. 09:08
Drukk ájrinnak!!!
3067. Vécső
2008. máj. 8. 08:49
Ájrin írt egy smst. 10 körül megy a műtőbe.
3066. dtrr (válaszként erre: 3063. - Mimo)
2008. máj. 8. 08:42

Szia Mimo!

Tegnap sajnos lemaradtam rólad.

Üdv.


Nekünk a cinket ajánlották és javult a spermakép. Nem is kicsit!

Persze, hogy a cinktől-e azt nem tudom...

3065. Vécső
2008. máj. 8. 07:13

Ájrin!

Gondolunk rád, és mennek a drukkok!

3064. Vécső (válaszként erre: 3063. - Mimo)
2008. máj. 8. 07:13

Sziasztok!

Szia Mimo!

Üdv közöttünk.


Nem mindenkinek használ az aloeverás MULTI MACA sajnos. A férjem több aloés cuccal együt szedte, amit egy doki ajánlott, havi 25000 ftot költöttünk rá, és semmi javulást nem hozott. Egy ismerősöm a fer14-et szedte, ugye ez kicsit olcsóbb, de így is havi 10000 ft és neki se javult töle semmit a spermaképe.

3063. mimo
2008. máj. 7. 22:06

Sziasztok csajok!!


Csatlakozhatok hozzátok???Véletlenül egy naplóba találtam rá Bbeus73-ra, vele beszélgettem, és láttam hogy ebbe a fórumba sürün

belátogat)))))


Én igazából először is Efikének javasolnám hogy párja spermáinak minőségét, mennyiségét extragyorsan az aloeverás MULTI MACÁVAL tudja javitani.Itt a fórumon Tüncike 4 évig nem esett teherbe, a párja elkezdte szedni, és első

hónapba kétszer olyan mennyiségü, és minőségü volt a spermaszáma.És akkor máris teherbe esett)))))


4 éve voltam 4 insemináción, egy sem volt sikeres.Majd később spontán teherbe estem.De a baba beteg volt, 20 hetes terhesként meg kellett szülnöm.Azóta másfél éve semmi ujra.Ciklusaim 40-50 naposak.Volt egy mélyvénás trombozisom,most hagytam abba a Syncumar szedését,tervezem az ujabb insemet.

Diagnozisom.Ellenanyag a spermiumok ellen.

3062. Vécső
2008. máj. 7. 20:45
Na megyek! Jó éjszakát!
3061. bbeus73
2008. máj. 7. 20:33

Sziasztok lányok!

Most jöttem közétek, a Születés hete rendezvényen voltam, nagyon jó és hasznos volt.


Bongyorka! Igazán sajnállak, de ne add már fel ezt a gyerekvállalás dolgot! Egy férfi sem ér meg annyit. Ne haragudj, hogy ezt mondom, de én pont emiatt jártam meg a volt férjemmel. Na de ezt ti tudjátok.....


Ájrin! Megy a drukk, nagyon sokat fogok gondolni rád holnap!!!! +++++++++++++++++++++++++++++++++++


Efike! Mindenképp keressetek fel egy meddőségi szakrendelőt, ott mindent elmondanak nektek, akkor világosabban fogtok látni. Feleslegesen neked semmi beavatkozást nem kellene csinálni, míg a férjedet nem kezelik.

3060. Katka83
2008. máj. 7. 20:26

Sziasztok lányok!

Ájrin:meddig kell bennt maradnod a kórházban?Aztán csak ügyesen,mindjárt túl vagy rajta!


Bongyorka:talán ez már sikerülni fog,bizzál egy picikét!A férjrddel nem lehet megbeszélni ezeket a dolgokat?Tulajdonképpen mivel van problémája?

3059. fe6fe7671f (válaszként erre: 3058. - 2f06d87e17)
2008. máj. 7. 19:56

Ne rágódj ezen!

Most csak magadra/magatokra gondolj! Ha ideges vagy, akkor feszült leszel, az nem jó!


Nehogy már belefáradj! Tudod milyen nehéz felnevelni egy(két-három) gyereket!


Sétálj egyet, szép idő van, nyugodj meg, hallgasd a madarakat, csinálj valamit, ne ülj otthon. Mi le tudunk rólad mondani holnapig! :)

3058. 2f06d87e17 (válaszként erre: 3057. - Vécső)
2008. máj. 7. 19:51
Együttre gondoltam anno is, de mindig háritott, most meg már belefáradtam, hogy folyton őrá kell tekintettel lenni. Már 2 éve megy a hajcihő, a sok kivizsgálás meg minden... Hát ha ennyit érek neki, hát ennyit..
3057. Vécső (válaszként erre: 3056. - 2f06d87e17)
2008. máj. 7. 19:49
És ha együtt mennétek? csak érsz neki annyit, hoyg megtegye érted és a házasságotokért!
2008. máj. 7. 19:48
Köszi a biztatást! Jól esik legalább ez. A pszimókusba nem menne bele, már próbáltam. Sajnos...
3055. 2f06d87e17 (válaszként erre: 3053. - Fe6fe7671f)
2008. máj. 7. 19:46
Hát, nálunk még az élvezet sincs, mivel donorspermás inszemináció esete forog fenn. 4 alkalommal 4 különböző donor volt. Nekem elméletileg semmi bajom nincs és csak igy lehet babánk, de már kezdek beletörődni ill. már beletörődtem, hogy igy sem lesz. Örökbefogadást ő nem támogatja, úgyhogy az kihúzva, nekem meg minden vágyam egy terhesség lett volna, de igy a házasságunk fog rámenni erre. Ki vagyok bukva most nagyon, pedig most kellene leginkább a nyugalom és a nostressz, de igy lehetetlen.
3054. Vécső (válaszként erre: 3052. - 2f06d87e17)
2008. máj. 7. 19:45

Ne add fel ilyen könnyen!

Beszéld rá a párod egy pszichomókusra! Sokat segítene nektek!

3053. fe6fe7671f (válaszként erre: 3052. - 2f06d87e17)
2008. máj. 7. 19:39

Én is drukkolok Neked!

A férfiak hamar besokallnak, pedig nekik ebből is CSAK AZ ÉLVEZET jut!


Kitartást, és nyugalmat kívánok!

2008. máj. 7. 19:36

Sziasztok...


Túl vagyok rajta végre, megvolt a 4. is. Reggel nem feszitett a hasam, jelezve, hogy repednek a tüszőim (lehet átaludtam, mert most korábban kellett beadnom a repesztőszurit... fene tudja), igy az esélytelenek nyugalmával indultam neki. Több nem lesz, én itt megálltam. A férjem elkisért, de még egy puszit sem adott mikor felkisértek az inszemre és egész nap nem is szólt hozzám szinte. Kocsiban is full kussban jöttünk hazafelé... Most sokalltam be de igazán.


ájrin, mónya!! Drukk-drukk és szoritás nektek ezerrel holnapra, hogy minden rendben menjen és sikerüljön.


Vigyázzatok magatokra! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook