Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Elmennél egy DNS vizsgálatra csak hogy tudd az igazat? fórum

Elmennél egy DNS vizsgálatra csak hogy tudd az igazat? (beszélgetős fórum)


2009. szept. 2. 11:31

Ha valakit érdekel én is tudok egy olyan helyet, ahol finanszírozzák ezt a hatalmas költségvetést. Érdemes vele futni egy kört szerintem. Szívesen továbbítom ha valakit érdekel egy ilyen teszt, csak hogy könnyebb legyen az élete annak aki cívódik.


elég ha nekem írok és akkor akár segíthetek:) És szerencsére jól ismerem őket, akik ezt elvállalják.

14. huszka (válaszként erre: 13. - A793d7a5fc)
2009. szept. 1. 11:10
Aham...elvileg én is meg tudnám csinálni, ha ismerném a technikát :))))
2009. szept. 1. 11:00
Én most tudok egy helyet ahol finanszírozzák ezt..
12. huszka (válaszként erre: 11. - A793d7a5fc)
2009. aug. 31. 15:06
Én ehhez nem értek..állítólag nem éppen olcsó egy ilyen vizsgálat...úgyhogy gondolom, anyagi helyzettől is függ, ki csináltatja meg.
2009. aug. 31. 13:01
Ez akár elhelyezés miatt is fontos lehet,ha mondjuk az anya,intézetbe akarja adni a gyermekét,de azt mondja nem "te" vagy a gyermek apja,már egy ilyen vizsgálattal meglehet menteni egy gyermeket az intézettől nem?
10. huszka (válaszként erre: 9. - Littlered)
2009. aug. 31. 12:54
Én még mindig amondó vagyok, hogy aki törődik a gyerekkel, szereti és felneveli, azaz igazi szülő..DNS ide vagy oda. Én lehet, hogy felnőtt fejjel sem lennék kíváncsi arra, hogy ki az igazi apám, ha nem foglalkozott velem...
2009. aug. 31. 12:33
Szerintem biztosan jobb lenne, ha kiderülne az igazság, akkor sem a gyerek sem a szülő nem él hazugságban. Itt nem is arra gondolok, hogy anyagi problémák, mert azt mondják övé a gyerek és fizet utánna, hanem inkább a gyerekre, aki abban nő fel, hogy van egy apja aki vagy akar tudni róla vagy nem, és néha csak abból tudja hogy van apja, hogy kapja havonta a gyerektartást. Ésebben megáll a történet. Gondolom sok olyan család van, ahol sajnos titokban tartják azt, hogy a gyerek valójában kié.
2009. aug. 31. 12:31

gyermekként biztosan nem csináltatnám meg. A szülő az, aki felnevelt, nem pedig az,akinek a DNS-e bennem van. Ha a kető ugyanaz, az a legjobb:-)


Szülőként viszont, ha felmerlne a gyanú (ha férfi lennék persze) szerintem megcsináltatnám. Egy életet nem lehet hazugságra alapozni.

2009. aug. 31. 09:22
Briguska...sajnos manapság már semmi garancia nincs arra sem, hogy két egészséges felnőttnek egészséges gyereke születik... Sajnos :( Na meg vannak olyan betegségek, amik csakis örökletesek lehetnek és olyanok is, amik szerzettek... Persze szerv szempontjából jó tudni, ebben teljesen igazad van..
2009. aug. 31. 09:04
Sok esetben jó tudni...egészségügyi szempontból. De azzal egyetértek, hogy aki tisztességben, szeretetben nevelt az az "igazi" szülő.
2009. aug. 31. 08:57
Nálam ez föl sem merült.
4. a9e1c02a7b (válaszként erre: 2. - Huszka)
2009. aug. 31. 08:56
Egyetértek.
2009. aug. 31. 08:56

Sok olyan családról hallottam ahol bántják a gyereket,és fel is merül az hogy esetleg talán azért mert a szülő tudja,hogy nem a saját gyermeke..

Ez elszomorít..

Persze ha nyugodt családban él valaki,szeretetben akkor nem számít ki az aki szülte,vagy ki az igazi apa,ebben igazad van.

2. huszka (válaszként erre: 1. - A793d7a5fc)
2009. aug. 31. 08:51

Szia! Én nem csináltatnám meg. Szerintem azaz igazi szülő, aki becsülettel, szeretetben felnevel.

De maga a technika érdekelne :)

2009. aug. 31. 08:47

Régóta foglalkoztat ez a téma.

Vajon mi lehet a jobb?A megszokott élet,vagy valami más az igazsággal..

Tudni azt,hogy esetleg aki felnevelt,nem is a vér szerinti szülő?

Volt köztetek olyan aki megcsináltatta?Vagy szeretné de nem meri?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook