Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pedagógiai asszisztensek ide! fórum

Pedagógiai asszisztensek ide! (beszélgetős fórum)


2021. márc. 12. 12:33
Sziasztok! Látom, hogy nincsenek válaszok csak kérdések, azok is régiek már. Azért egy próbát megér. Aki már vizsgázott, tud róla valamit mondani? A modulzárók kérdéseiből válogattak, vagy teljesen más kérdések voltak? Nagyon izgulok, várom a válaszokat! Nagyon köszönöm előre is!
2017. máj. 13. 16:22

Sziasztok.


Én most fogok végezni a pedagógiai - és családsegítő képzésen. Állást keresek debreceni iskolában, vagy a környéken. Vámospércsen lakom.

Segítségeteket előre is köszönöm!


E-mail: selymess@gmail.com

22. 8811
2017. ápr. 27. 17:14
Sziasztok!Én most járok peedagógiai és csaladsegítő asszisztens tanfolyamra.Eddig igen nehez mert sok mindent kell tanulni nagyon rövid idő alatt,plusz gyakorlat,és mellette terészetesen dolgozom is.Szóval eleg nehez.De nagyon szeretnék evvel foglalkozni,ugyh ez eltet most :) A kérdésem,hogy a modulzaró vizsga nehez volt e illetve az okj vizsga ???Ezt valahonnan meg lehet e tudni,gyakorlás szempontjából kérdezem,gondolim,h létezi ilyen mert érettsegi előtt is emlekszem,hogy volt gyakorló érettsegi sor.A válaszokat előre is köszönöm :)
21. Lamy (válaszként erre: 20. - Napsugár..)
2015. jún. 19. 16:12

Sziasztok!

Budapesten keresek ilyen képzést. Konkrét iskolákat írnátok, nagy a választék, a tandíj elég magas, megbízható helyet szeretnék, és egyáltalán hogy működik, tanulás mellé gyakorlati helyet biztosítanak? Vizsga után sikerült elhelyezkedni ezen a területen? Minden véleményt megköszönök.

2015. jan. 24. 17:02
Ha valaki ped asszisztensként vesznek fel egy adott gyermek mellé, akkor végig ott van a gyermekkel a suliban amig a gyermek ott van?
2014. nov. 16. 20:05

Sziasztok!


Feith Erika vagyok. A segítségeteket szeretném kérni. Májusban fogok gyógypedagógiai asszisztensként végezni. Szóbeli tételekre lenne szükségem.


Előre is köszönöm! feitherika74@gmail.com 06304241141.

2014. márc. 24. 15:10

Sziasztok!


Április elején vizsgázom Pedagógiai asszisztensként, és eléggé félek. Mire számítsak? Milyen lesz a gyakorlati vizsga? Azt hallottam, hogy lesz majd tétel, amiből húzni kell, és az egyik egy elméleti tétel lesz, a másik pedig gyakorlati.... oviban leszünk, de jobb lenne, ha tudnám, hogy nagyjából mire készüljek fel??????

17. hzs123
2014. jan. 17. 09:31

Sziasztok!


OKJ-s ped.asszisztens vizsgám lesz nemsokára, és érdeklődnék azoktól, akik már levizsgáztak:

mennyire voltak szigorúak a vizsgán, mennyi ideig tartott a szóbeli, milyen részletességgel kellett kifejteni a tételeket, és úgy általában, milyen volt a vizsga?


Előre is köszi!

16. Mirót
2014. jan. 2. 10:00

Sziasztok!


Én most vagy a 1284-es modul záróvizsgája előtt. Tud valaki anyagokkal segíteni? Többek között kidolgozott, 1284-es gyakorlati kérdésekre gondolok.

Ha tudsz segíteni, kérlek írj egy emailt! :)

magyarleany@gmail.hu

Köszönettel: Barbi

15. Doryy
2013. nov. 19. 13:22
Sziasztok! Mennyit keres most egy pedagógiai asszisztens? Nincs ped.assz. végzettségem, de egyéb felsőfokú igen (nem kapcsolódik tanításhoz). Légyszi írjátok meg. Előre is köszönöm.
2013. okt. 27. 16:23
Sziasztok! Valaki tudna nekem pedagógiai asszisztens tételekben segíteni?
2012. szept. 12. 20:14
Szia Mindenki! Önkormányzati óvoda közalkalmazotti bértábla szerint fizet. Néha picit talán többet....válasz rkitty22 kérdésére..bár már régen tette fel....egyre több szükség van rátok, csak nem tudjuk, hol keressünk.
2012. máj. 21. 20:10
Sziasztok
2011. jan. 11. 14:52

Sziasztok!

Júniusban végzek gyógypedagógiai asszisztens képzésen.Próbálok állást keresni de azért tudnom kellene hogy mennyit keres kb. egy gyógyped. asszisztens?!

Tud nekem ebben valaki segíteni?

Légyszi írjatok!

Köszi!

2011. jan. 10. 19:38

Sziasztok!


Nem tudom, tudna-e valaki itt segíteni nekünk, Szegeden járunk gyógypedagógiai asszisztensi képzésre. Az iskola annyira nyomorult, hogy bár márciusban vizsgázunk, tulajdonképp még nincsenek meg a kidolgozott tételeink, sem egy rendes szakirodalom lista.

Most mindenhol próbálkozunk elérni olyanokat, akik hasonló okj-s suliba jártak, hogy legyen valahonnan tételünk. Szóval ha bárki tud bármiben segíteni, nyolc fős kis csoportunkat megmentené a bukástól... előre is köszi!

2009. aug. 30. 14:19
Én is pedagogiai és gyogypedagogiai asszisztens vagyok.Én is állást keresek.A Petö Intézetbe végeztem a gyakorlatomat.
2009. aug. 30. 12:58
kezelhető-jav
7. c95c921ae7 (válaszként erre: 3. - Sztolyka)
2009. aug. 30. 12:57
Én gyógypedagógus vagyok, szia. Szerintem fognak alkalmazni, mert rájönnek majd, hogy másként nem megy. Bár attól is függ milyen a kisfiad, mennyire "kezeljető"..Gondolom jól, mert másként nem vinnéd ált. iskolába.
2009. aug. 30. 12:43

Elég ismeretlen terület ez,félnek tőlük.

Bízom benne,ha normál iskolába kerülhetett,akkor nem lesz gond akkor sem,ha nincs állandó asszisztens.

2009. aug. 30. 12:41

Ha az iskola vállalta a gyerkőcöt,akkor biztosítani kell a megsegítést.

A gyógypedagógus valószínűleg majd segít a tanítónak.Ha több segítség kell ,akkor nehéz lesz asszisztens nélkül boldogulnia.

2009. aug. 30. 12:32
Én is gyógyped asszisztens vagyok, jelenleg munkát keresek. Gyakorlati időmet egy down-szindrómás fiatalokat foglalkztató intézményben töltöttem, nagyon szerettem ott lenni.
3. sztolyka (válaszként erre: 2. - Eszter0811)
2009. aug. 30. 12:31

A fiam is autista,gyermekkori autizmus.

Most kezdi az 1 .osztályt a helyi általános iskolában.

Nem akarnak alkalmazni mellé pedagógiai asszisztenst,mert állítólag nem futja rá.

Ha több autista gyerek lenne az iskolában lenne rávaló?

Azt nem tudom,hogyha 3-szoros pénzt kapnak a fiam tanítására,akkor hogy hogy nem futja rá.

Gyógypedagógus van,aki heti 10 órát tanítja és az osztályban is fog tanulni,de azt még nem tudom,hogy mennyit és milyen órákon lesz ott.

A tanárok félnek az egész helyzettől.

Mi a véleményed?

2009. aug. 30. 12:22
Én gyógypedagógiai asszisztens vagyok.Autista gyerekek mellett dolgozom.
2009. aug. 30. 12:14
Pedagógiai asszisztensek ide!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook