Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az élet legszebb ajándéka - Viktor baba fórum

Az élet legszebb ajándéka - Viktor baba (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az élet legszebb ajándéka - Viktor baba

14. fülöpke (válaszként erre: 13. - Correct)
2010. febr. 12. 12:40
ez így igaz. Te is nála szültél? Békés megyei vagy?
2009. dec. 29. 18:25
Maczó Norbert a legjobb szülész-nőgyógyász, az biztos. :)
2009. szept. 2. 09:51

Gratulálok!

Jól megsirattál:)))

2009. szept. 1. 18:23
Szia gratulálok a "nagy " babához, és az kistesóhoz is. Remélem ezuttal nem lesz semmi komplikáció. Azért tényleg nem semmi, ami veletek történt, 10 év után jönnek szépen egymás után : ) Gratulálok : )
10. Rena85 (válaszként erre: 7. - Fülöpke)
2009. aug. 31. 15:34

Szia!

De jó örömhír!GRATULÁLOK!!Panaszmentes,boldog babavárást kívánok!!

2009. aug. 31. 10:38

Kb. 8 hetsek vagyunk. Az igazság az, hogy most megyek orvoshoz a héten. A doki nem igazán fog nekem örülni, mivel ő annyit mondott, hogy az ilyen esett után - HELP szindróma- ő a családjában nem ajánja a gyermek áldást. Erről a Help szindrómáról volt szó nem is olyan rég a Tv-ben is szó.

De az igazság az, hogy úgy indulok neki - mint Viktornál is - hogy a kisbaba egészségesen fog megszületni, és én is normálisan, és egészségesen fogom világra hozni.

Egyébként járok egy természetgyógászhoz, aki segít, és akiben 100%-ban megbízok. Viktort is ő kezeli, ha gond van.

8. d78161f793 (válaszként erre: 7. - Fülöpke)
2009. aug. 31. 10:30

Ohh,mekkora hír :)

És hanyadik hétbe vagy? Vagy most a napokban derült ki?

2009. aug. 31. 10:21

Köszönöm a sok gratulációt!

Da van már mellé még egy örömhírem. Most nem kellett még 10 élvet várni, hogy jöjjön a kistesó, mert már megérkezett. Úgyhogy lesz egy kisbabánk, és egy pici babánk. Tudom felköthetjük a "gatyónkat". Ha van olyan akinek kis korkülönbséggel születtek meg a babái, és szívesen írna nekem, hogy hogyan küzdött meg a lurkókkal, azt szívesen fogadom. Előre is köszönöm.

2009. aug. 30. 23:17
Kedves történet :) Gratulálok a "gólya hozta Kismanóhoz"! Nagyon édes, mosolygós kisfiú. A türelmetek meghozta a boldogságot Nektek is...
2009. aug. 30. 21:19

Szia! Én is szeretnék gratulálni a kiscsomaghoz amit a gólya dobott le hozzátok :D

És Maczó Norbertről én is csak jókat hallottam :)

Csak hírből ismerem,mert én Gyulán szültem a kisfiamat!


Sok boldogságot a babyhez :)

2009. aug. 30. 12:48

Szia! Nagyon örülök, hogy végre Ti is megkaptátok a tökéletes Boldogságotokat, igazi mosolygós babátok van, gratula hozzá! Nekünk is inszemes bébink van, igaz, kicsit szerencsésebben fogant, elsőre sikerült. De mi is nagyin-nagyon vártunk rá.

Ja! Szerintem az adatlapodra is írhatnál már másik bemutatkozó szöveget;-)!

Legyetek nagyon boldogok!

2009. aug. 30. 11:02

Szia!

Szívből gratulálok a kisbabátokhoz!Nektek akkor tényleg a gólya "hozta" a gyönyörű kisfiatokat!

2009. aug. 30. 10:14
Húúúú! Nagyon örülök, hogy végül is minden jól alakult! Kisbabádhoz szívből gratulálok! Ennél nagyobb öröm nincs is a világon!
2009. aug. 30. 10:03
Szeretném veletek megosztani azt a fantasztikus érzést, hogy milyen anyává válni, sokévi várakozás után. A történetünk 11 évre nyúlik vissza, mikor összeházasodtunk a párommal, és eldöntöttük, hogy babát szeretnénk!

Ugrás a teljes írásra: Az élet legszebb ajándéka - Viktor baba

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook