Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bérügyintézői tanfolyam fórum

Bérügyintézői tanfolyam (beszélgetős fórum)


2012. szept. 29. 10:54

Sziasztok!

Ha van valaki aki Bérügyintéző tanfolyamra járt mostanában vagy jelenleg jár az írjon nekem.

Most kezdek egy ilyen tanfolyamot és lenne pár kérdésem:)


Előre is köszönöm!

Csilla

5. Edyt74 (válaszként erre: 2. - Csillag85)
2009. aug. 31. 19:20
Ja , és Csütörtökön lesz a teszt.
4. Edyt74 (válaszként erre: 2. - Csillag85)
2009. aug. 31. 19:19

Szia Csillag85!


Kérlek írjál mi volt a teszten , milyen kérdések.

Legalább egy pici esélyem lehetne!!!!

Bérügyre jelentkeztem Csak 100 jelentkező van és

20 főt vesznek fel.

3. 021a029148 (válaszként erre: 2. - Csillag85)
2009. aug. 31. 08:15

Nem hiszem, hogy le kellene írni az 50-eseket. Lehet, azért nem veszik őket fel sehová, mert mindenhol ez az általános vélemény, és úgy vélekednek, ahogy Te.

Nekik is kell munkahely, nekik is van még 15 év a nyugdíjig, és élni kell. És ne felejtsd el, Te is leszel egyszer ennyi idős!

Nem beszélve arról, hogy a mai fiatalok nemigen bírják a monotonitást, nem beszélve arról, hogy rögtön ötszázezret akarnak keresni...


A Munkaügyi Kp. különben tényleg nagyon gáz! Mint az ország...

2. csillag85 (válaszként erre: 1. - Edyt74)
2009. aug. 30. 09:43

Én egyszer jelentkeztem, de 20 embert vettek föl és 84-en jelentkeztünk. :( Nem vettek föl, mert nem voltam eléggé "rászorulva". Inkább fölvették az öregeket, tényleg öregek voltak, 50 fölött szinte mind. Az már hiába végzi el, úgyse veszik föl sehova! :(

Azóta meg csak ígérgetik, hogy lesz újabb tanfolyam, de a válságra fogják, hogy azért nincs pénz tanfolyamra. A munkaügyivel amúgy is tele van a ... Nagy átverés az egész, be kéne zárni, nem csinálnak ott semmit! Regisztrálnak, aztán nem keresnek munkát, ha meg már unod, hogy állandóan behívnak és nem mész, akkor törölnek a nyilvántartásból. És akkor kihoznak olyan statisztikát, hogy csökkent az álláskeresők száma, hát így persze, de nem azért mert el tudott helyezkedni a szerencsétlen!! :(

2009. aug. 29. 18:50

Sziasztok!

Valaki jelentkezett munkaügyön tanfolyamra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook