Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Amerikai magyarok fórum

Amerikai magyarok (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9
262. vigyefene (válaszként erre: 261. - Veevee99)
2023. aug. 9. 04:01

Szia.

Úgy néz ki a jelenlegi elnökünk nem engedi hogy ide jöjjenek a Schengeni övezetből. Nagyon sajnálom h jobb hírem nincs. Egyébként én city of Brookfieldben élek, Milwaukee mellett. State of Wisconsin.

2023. aug. 9. 02:59

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni információ szempontból. Szeretnék az Amerikai páromhoz kiköltözni Amerikába. Mi lenne ennek a leggyorsabb módja?

Köszönöm a válaszokat előre is

260. L.Anikó2 (válaszként erre: 258. - Manka66)
2022. máj. 13. 14:16
Szia! New York-i magyar szállásadókat keresek. Ismersz valakit?
2022. febr. 21. 12:17

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni! Legjobb barátom igazi nagy NFL rajongó és születésnapjára meg szeretnénk lepni valódi SF 49ers pulcsival/pólóval, viszont Magyarországra nem engedélyezett a szállítás. Lenne olyan kedves valaki, hogy a címére rendelhetnék terméket és onnan postára tudná adni nekem? (természetesen minden költséget az én számlámra terhelve). Sokat jelentene.

Legyen szép napotok!

258. manka66
2021. aug. 30. 10:38
Sziasztok! New York-ban élek és Magyar barátokat keresek, vagy Magyar közösséget Rensselaer, East Greenbush, Albany környékén. Köszönöm a segítséget, illetve a lehetőséget!
2021. júl. 15. 14:25
Sziasztok! Amerikában élő magyarok vagy angolul jól beszélők segítségét szeretném kérni. Párommal utaznánk ha majd lehet túristaként a covid után.Sajnos nem beszéljük a nyelvet. Akár egy csapat is összejöhet. Mindenki segítene amiben tud. 54 és 62 évesek vagyunk.
2020. dec. 12. 09:18
Sziasztok! Segítségre lenne szükségem !!!! Detroit-Michiganben keresek magyar-amerikai ügyvédet,aki örökösödéssel foglalkozik. Elöre is köszönöm!
255. kovacsne andrea (válaszként erre: 254. - Barrister)
2017. jún. 24. 16:25
Jelenleg turistavizummal van kint
254. Barrister (válaszként erre: 251. - Kovacsne andrea)
2017. ápr. 23. 14:19
Milyen vizummal rendelkezik a fia?
253. Barrister (válaszként erre: 252. - Kristen8)
2017. ápr. 23. 14:09

Ez igy van. DOL engedelynek hivjak. 1 hete pedig megszigoritottak a proccedurat. Vagyis a munkaalapu vizumos megkozellites mar eredettileg nem jo otlet. F1/J1/H2B vizumok kicsit egyszerubbek. Vagy pedig Asylumot kerni es a varakozasi ido alatt dolgozni,elni es hazastarsat keresni.

DV lotteryrol sem feledkezzunk meg(bar tenyleg szerencsesnek kell lenni). Egyebkent,nem olyan bonyolult a bejutas. Csak megfelelo szakertohoz kell fordulni.

2017. ápr. 18. 18:08
Sziasztok! New Yorkban vagy LA-ben szeretnék élni és dolgozni, de nincs se rokonom se ismerősöm. Van esetleg valakinek ötlete, hogy neten hogyan tudok munkát találni? Úgy tudom csak akkor kaphatnék vízumot, ha a kinti munkáltatónak nyomós oka van arra, hogy miért külföldit venne fel az adott munkára amerikai állampolgár helyett.
2017. jan. 31. 12:42
Sziasztok texasasban elo fiamnak szeretnek munkavallalasba segiteni.Ha valaki tudna kint munkat ajanlani a segitseget koszonnem.A szallodazason kivul barmi szoba johet.Elsosorban szakman belul fenyezo motorkerekpar szerelo szamitogepes grafikus, autoszerelo.
2016. okt. 31. 11:21

Üdvözlet Minkenkinek!

Önkéntes munkát keresek Amerikában 2017. február vagy március hónapban a nyelvtudásom erősítése céljából. Bármilyen információt, ötletet, segítséget előre is megköszönök.

2016. okt. 29. 17:07

Sziasztok!A férjemmel szeretnénk munkát vállalni Amerikában!Elsősorban farmon,vagy háznál! Persze jobb lenne magyar családoknál, de ha bárki bármit tud segíteni, légyszi írjatok : csicsi8840@gmail.com

Előre is köszi!

248. A.tuni
2016. okt. 8. 21:35
Sziasztok! Olyan embereket keresek akik egészségesen szeretnének fogyni koplalàs nélkül!😉 Biztos módszer én is 10 kg öt fogytam, minden éhezés nélkül!
2016. szept. 26. 20:10

Sziasztok!

Mostanában nagyon gondolkozunk azon,hogy kimennénk a férjemmel Amerikába dolgozni. Jelenleg németben élünk, de nekem régi vágyam, hogy Amerikában éljek. És olyan emberektől szeretnék véleményeket kapni akik kint vannak. Milyen ott a munkalehetőség,a megélhetés? Mennyibe kerül egy lakást bérelni? (tudom sok mindentől függ)Miami-ban gondolkozunk egy közepes méretű lakásban. Ja és úgy tudom, hogy ott szokott hurrikán is lenni. Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de minden évben van? Vagy ne adj Isten évente több is?

A válaszokat előre is köszönöm! Andi

246. 31bc25d879 (válaszként erre: 244. - Sophiiee)
2016. szept. 26. 18:13

Orvosi/ápolói?!

És azt, hogy?

Milyen képzés az, és hol?:)

245. TamaraK
2016. szept. 26. 17:57
Floridában, Sarasota-ban tudnék munkát. Amennyiben tudtok olyat aki éppen ezen a környéken munkát keres, írjon a metal213@gmail.com-ra. A munka nem MLM és nem networking. :)
2016. szept. 18. 15:16
Sziasztok! Én azzal kapcsolatban szeretnék érdeklődni, hogy mik most a hiányszakmák az usa-ban? Tudomásom szerint a nővérek/ápolók/orvosok keresettek. Igaz ez? Én most fogom majd elkezdeni az orvosit/ápolói szakot. Így lenne esélyem később az usa-ban dolgozni? Előre is köszönöm a válaszotokat ! 🙂
2016. aug. 29. 06:16
Közép-nyugaton élek (missouri). Keresek magyarokat abban a térségben. Szeretném honvágyam csillapítani magyar származású személy megismerésével. :)
242. Dtimi22
2016. aug. 23. 01:49
Hello! Észak Karolinába költöztem a nyáron, jó lenne megismerni pár magyart :)
241. Dr.Letti (válaszként erre: 235. - Piaess)
2016. júl. 28. 19:21
Szia,-írtam. Ha mèg aktuális
240. Dr.Letti (válaszként erre: 236. - 47b887f258)
2016. júl. 28. 19:19
Szia! Ha még aktuális..és ebben tudsz esetleg segíteni..: privàt üzenetet küldtem. Köszönöm :-)
2016. júl. 27. 11:16

sziasztok,


tudnátok segíteni, hogy mi az amit semmiképp sem érdemes kihagyni ha Amerikába utazik az ember?

Tudom, hogy számit hogy hova, és mennyi ideig, illetve hogy mi az ami érdekli, de úgy általánosságban érdekel elsősorban. hova érdemes elmenni? mit érdemes csinálni ? (pl texas rodeo, vagy amerikai foci meccs stb).


köszi előre is :)

238. Dodi44
2016. jún. 24. 07:53

Ugy hallottam, hogy autot vehet mindenki, akinek penze van, de kotelezo a biztositas vasarlasa hozza! Legyen nemzetkozi vezeto engedelyed!!!

A kocsi berlest az interneten is megtudod nezni, ami tajekoztatasd ad a berlesi dijakrol, feltetelekrol.

A vasarlas-es berles dilemaja...

A berles: mas felelos a javitasaert, karban tartasaert.

Vasarlas: nemely nagy marka eledok, arulnak Certified hasznalt autokat is, amelyeket garantalnak. (pl. Toyota, azert irtam ezt a markat, mert a legtobbet kapsz penzedert, megbizhatosagot is es viszont eladasit is)

Ha a berlest valasztod, akkor vannak ngyobb vallalatok, amiknek van lehetosege, hogy New York, New Y.-ban a repteren felveszed a kocsit, es ha San Diego Cal. bol repulsz haza, ott S, Diego Cal. ban le is tudod adni. De elovigyazatosan olvassal el mindent a berlesi szerzodesedben! Kulonosen az apro betuket!!!

[Nekunk erdekes: az allamokban a varos nevek utan mindig hozzateszik az allam nevet is mert mas allamokban is lehetnek ugyan az a varos nevek is!]

237. utazoka
2016. jún. 17. 09:55
Sziasztok! USA autóbérlés felől érdeklődnék, milyen lehetőségek vannak, kb egy hónapra korlátlan állam és km használattal bérelni (konkrétan ha körbe utaznám vele mindkét partot), mennyibe kerül stb.. Illetve lehet e vásárolni külföldiként autót és ez esetleg olcsóbb lenne e, mint a bérlés?
2016. jún. 1. 22:30
Sziasztok!Miami Beach on elek, van egy vallakozasom ha valami info kell szivesen segitek
235. Piaess
2016. máj. 28. 15:33

hello!

Nagyon ki szeretnek menni amerikaba, 1-2 hetre. sajna a kornyezetemben elok nem gondolkodnak igy.. keresek partnert az utazasra, lehetoleg no szemelyeben( nem tarsat keresek csak utazasi partnert). idopont augusztus lenne, lehetoleg amsterdami indulassal.

2016. márc. 15. 22:12
Sziasztok! Pennsylvániában elő magyarokkal ismerkednek!
2016. márc. 14. 18:50
Sziasztok! En es a barátnőm munkat szeretnénk vállalni Floridában! Most jelenleg Angliában elunk mar 7.eve de szeretnénk országot váltani! 6 evig 5 csillagos szállodában takarítottunk Londonban,es Floridában is ebben a munkakörben szeretnénk dolgozni tovább! Segítséget szeretnek kérni Tőletek hogy hogyan induljunk neki ennek a nagy útnak? Tudtok esetleg korrekt munkaközvetítőt aki nem ver at es nem húz le? Aki tud legyszi segítsen!! Előre is köszönöm!
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook