Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Kedvenc idézetek (5. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Szex & Psziché » Psziché

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

55551. cicaaa652017-08-03 05:53
Hallod, ez mennyire igaz... Ismerek olyant, aki azt hiszi magáról, hogy udvarias, pedig csak elcseszett képmutató..
(válasz Melánia60 55549. hozzászólására)

55550. cicaaa652017-08-03 05:52
"A virágot a napfény fejleszti ki, az emberi lelket a szeretet."

Gárdonyi Géza

55549. Melánia602017-08-02 16:40
Nekem úgy tűnik, az udvariasság és a képmutatás túl gyakran járnak kéz a kézben.

Nora Roberts

55548. **sue**2017-08-02 14:35
"Minden nap az jelenti, hogy újabb huszonnégy órányi lehetőséged van. Minden nap azt jelenti, hogy megint megtörténhet bármi. A pillanatnak élsz, és meghalhatsz egy szempillantás alatt, ezért aztán épp elég, ha egyszerre csak egy nappal törődsz."

(Marie Lu)

55547. cicaaa652017-08-02 06:29
"A köntöséből lassan kipereg, és elsuhan az éj...
beköltözik helyette egy új nap... egy új remény."

Léria Dipán

55546. Emy 352017-08-02 06:24
Minèl jobban megèrted az Èletet , mások annál kevèsbè fognak megèrteni Tèged..

55545. Emy 352017-08-01 18:25
"Ne ítélkezz felettem, ha még nem jártad végig az utamat..
Láthatod a mosolyom... de nem látod mögötte a fájdalmat
Ne dobálj kövekkel.. ha nem tudod... mit miért tettem
Láthatod a hibáim.. de nem látod az összetört szívem
Léptem én is rossz útra... volt, hogy más ember voltam..
De csak boldog lenni! Ezen kívül semmi mást nem akartam
Ne bánts szavakkal.. ha valójában nem tudod, hogy ki vagyok
Láthatod a tetteim de nem látod, mikor pofonokat kapok..
Minden embernek meg vannak a magában hordozott sebek
Melyek soha el nem múlnak.. hiába telnek gyorsan az évek
Ezért mielőtt valakiről rosszat mondanál.. vedd fel a cipőjét
S meglátod.. ha felveszed.. Te leszel ki letörli majd a könnyét."

55544. Emy 352017-08-01 05:31
Az ember utólag döbben rá, mennyi csoda mellett ment el. Utólag jön rá, hogy elfelejtett szeretni. Utólag, hogy boldog volt, s észre sem vette. Utólag, hogy nem is figyelt a másikra. Utólag, hogy elfelejtett jónak lenni hozzá. Utólag, hogy kár volt őt nem szeretni. Kár volt unni, aminek örülni is lehetett volna. Kár volt "természetesnek" tartani, hogy a kutyusod lihegve nézett rád, egy angyal szeretetével - amíg élt.

Müller Péter

55543. cicaaa652017-08-01 05:23
Álmokból születtünk,
Egész életünk
Álmok tarka szőttese.
Sok színű fonálból szövődik,
Mint a mese.

William Shakespeare

55542. cicaaa652017-07-31 06:04
"Szépek vagytok, de üresek. Nem lehet meghalni értetek. Persze egy akármilyen járókelő az én rózsámra is azt mondhatná, hogy ugyanolyan, mint ti. Holott az az igazság, hogy ő egymaga többet ér, mint ti valamennyien, mert ő az, akit öntözgettem. Mert ő az, akire burát tettem. Mert ő az, akit szélfogó mögött óvtam. Mert róla öldöstem le a hernyókat (kivéve azt a kettőt-hármat, a lepkék miatt). Mert őt hallottam panaszkodni meg dicsekedni, sőt néha hallgatni is. Mert ő az én rózsám."

Antoine de Saint-Exupéry: A kis herceg

55541. Emy 352017-07-30 06:22
tt éltünk, mondom magamban, és boldogok voltunk. Ez a hely a miénk volt, ha rövid ideig is. Ha csak két éjszakát töltöttünk is a fedele alatt, valami itt maradt belőlünk. Semmi, ami kézzelfogható, nem egy hajtű az öltözőasztalon, sem egy aszpirines fiola vagy egy zsebkendő a párna alatt, de valami meghatározhatatlan, életünknek egy pillanata, egy gondolat, egy hangulat. Ez a ház a falaival oltalmazóan fogott körül minket. Szerettük egymást ezek között a falak között. Mindez tegnap volt. Ma pedig továbbmegyünk, mások vagyunk, mint tegnap voltunk, talán csak egy árnyalattal különbözünk tegnapi önmagunktól, de mégis mások vagyunk. Soha többé nem lehetünk azok, akik tegnap voltunk.

Daphne Du Maurier

55540. turkkati2017-07-30 06:01
"A boldogság nem valami globális jelenség. Élvezem a napsütést, szeretem a virágokat, örülök a kutyámnak. Apró örömökből áll össze az egész."
Psota Irén

55539. cicaaa652017-07-30 05:20
"Vannak néhányan, akiknek lelkében hatalmas tűz ég, és soha nem jön senki, hogy melegedjék annál."

Vincent van Gogh

55538. cicaaa652017-07-30 05:20
:) 💙
(válasz eperkelepke 55537. hozzászólására)

55537. eperkelepke2017-07-29 09:50
Ez szép...
(válasz cicaaa65 55535. hozzászólására)

55536. eperkelepke2017-07-29 09:50
Vannak emberek, akik belépnek az életedbe, és tudod, hogy örökre megváltoztatják.

55535. cicaaa652017-07-29 06:34
" Ez a tanácsom: menj ki a mezőre,élvezd a természetet és a napfényt, menj ki és vedd üldözőbe a boldogságot..."

Anne Frank

55534. Emy 352017-07-29 06:25
Minden csak épül, aztán hanyatlik, elpusztul, majd újjáéled. Az események egy ideig folynak a szokott mederben, aztán minden megáll, kitágul és összehúzódik, mint a nagy fehér cápa kopoltyúja. Pofonegyszerű, ezért bárki láthatja, hogy mindannyian ugyanolyanok vagyunk, mindannyian semmik vagyunk, és ez így van jól, így teljes és tökéletes, és jó érezni az életet, jó egy csónakban fekve elgondolkodni saját rajzfilm-életünkön, jó kifújni magunkat, röhögni az egészen. Mert ennyi jár és nem több. Most élhetjük meg és jobban tesszük, ha minden rohadt percét élvezzük, és közben tudjuk, hogy ha elölről kezdhetnénk, megint mindent ugyanúgy csinálnánk. Mindent.

55533. Cilumiluci2017-07-28 21:32
"Milyen nagy különbség van aközött, ha azt mondom, ma is egyedül voltam, vagy azt, hogy a mai délutánt magammal töltöttem.”
Pál Ferenc

55532. Cilumiluci2017-07-28 21:11
"Ha csalódott vagy, s úgy érzed, hogy minden hullám összecsap,
gondolj bele, mennyi ember vállalná sorsodat.
Mindig csak a jóra figyelj, s hibáidat elfeledd,
ha önmagadat elfogadod, könnyebb lesz az életed."
Ernest Hemingway

55531. Cilumiluci2017-07-28 20:54
"Minden egyes napunk csak egyszeri csoda
Használd ki minden percét, többé át nem élheted soha."
Unique

55530. Kajati2017-07-28 19:11
Anyám egyszer azt mondta nekem,
nagy ez a világ édes gyermekem,
s te oly kicsinek érzed magad benne,
mint az a szálló homokszemcse,
mit süvöltő szél fúj messzi idegenbe.
Ez a nagyvilág nem kímél meg téged,
könnyekre sarkall, akárcsak az élet,
de te bátorsággal szállj majd vele szembe,
hogy hős legyél ha olykor erőtlenné tenne.
Lesznek majd kik, megaláznak téged,
kik nem lesznek mások csak ártó ellenségek,
akiknek nincs meg a bátorságuk ahhoz,
hogy szívükkel vegyék fel a harcot.
Ezért sosem győznek mindazok felett,
akikben végtelen erejű az ember-szeretet,
mert akiben végtelen az ember-szeretet,
azt nem törhetik meg az érzéketlenek.

55529. Cilumiluci2017-07-28 17:41
Hosszú Katinka:
“Két eredménye lehet valaminek: vagy sikerül, vagy tanulunk belőle. Más nincs.”
Én is így éltem, élem az életemet, csak épp nem jutott eszembe ez a mondat. Csak a cél van a szemem előtt, nem válogatok. Ha elfogyott az egyik cél, akkor egy másikat tűzök magam elé, és megyek tovább addig, amíg AZT nem érem el és így tovább.
A céltudatosság fontos, az legyen a szemem előtt, különben meghaltam.

55528. Emy 352017-07-28 06:21
Nyugodj békében

Fájón kondul a harang,
majd néma csend ül a tájra.
Szívünkben fájdalom lüktet,
kérdések válaszra várva.

Ezernyi fájdalmas kérdés,
melyekre nem létezik válasz,
csak az emlékek maradtak,
s a lelkeket mardosó bánat.

Angyalok sírnak a mennyben,
hófehér szárnyukat kitárják.
Megállt a szív, meghalt a gyermek,
lelkét hazavárják.

Az emberek szemében könny csillan,
mosolyodról már csak kép maradt.
Elfeledni téged egy élet is kevés,
megszeretni, csak egy pillanat.

Sötétség honol, elaludt a mécses.
Elfújta a zord novemberi szél.
Lesz-e megnyugvás, s béke a szívekben,
ameddig kegyetlen gyilkosod él?

Szívünkben gyertyákat gyújtunk,
melyek égnek örök lánggal,
s csendben elbúcsúzunk,
nyugodj békében kis angyal.

55527. cicaaa652017-07-28 06:14
"Szépek vagytok, de üresek. Nem lehet meghalni értetek. Persze egy akármilyen járókelő az én rózsámra is azt mondhatná, hogy ugyanolyan, mint ti. Holott az az igazság, hogy ő egymaga többet ér, mint ti valamennyien, mert ő az, akit öntözgettem. Mert ő az, akire burát tettem. Mert ő az, akit szélfogó mögött óvtam. Mert róla öldöstem le a hernyókat (kivéve azt a kettőt-hármat, a lepkék miatt). Mert őt hallottam panaszkodni meg dicsekedni, sőt néha hallgatni is. Mert ő az én rózsám."

Antoine de Saint-Exupéry: A kis herceg

55526. Cilumiluci2017-07-27 21:33
"Az élet olyan, mint a mellény: ha rosszul gombolta az ember, hiába keresi rajta a hibát. Ki kell gombolni végig az egészet, és kezdeni elölről. "
Wass Albert

55525. Cilumiluci2017-07-27 21:32
Ha felnézel valakire, nem múlhatod fölül. Miközben azt kívántam, hogy győzzek, azt is szerettem volna, ha ő nem veszít.

55524. Emy 352017-07-27 06:25
Az élet vagy veszélyes, vagy unalmas. Tessék választani. Igazán felnőtt ember az, aki megtanul unatkozni, anélkül, hogy megsértődnék ettől az állapottól.

Márai Sándor

55523. Cilumiluci2017-07-26 21:32
Amíg valaki nem tud külön békét kötni a testével, annak a lelki békéje is reménytelen. S fordítva is így van.
(Popper Péter)

55522. Cilumiluci2017-07-26 21:25
A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom.
(George Gordon Noel Byron)