Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kedvenc idézetek fórum

Kedvenc idézetek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯
2020. márc. 4. 22:05

A nap az élet nagy mestere: amikor lenyugszik, békét hoz, amikor felkel, reményt ad.


Giorgia Stella

2020. márc. 4. 13:14

"Sok olyan ember van, aki nagyon kevéssel is képes gazdaggá tenni a saját és mások életét."


(Anthony de Mello)

2020. márc. 4. 13:12

"Néha nem is tűnik fel, mennyire erős a szeretet, csak akkor, amikor érezhető a hiánya."


(Jodi Lynn Picoult)

61938. Ramcsika
2020. febr. 29. 19:15
A barátság nem hallható, nem látható, mégis fontosabb minden vagyonnál. /Shawn Mendes/
2020. febr. 29. 18:49

"(...)Számodra én is csak ugyanolyan róka vagyok, mint a többi száz- meg százezer. De ha megszelidítesz, szükségünk lesz egymásra. Egyetlen leszel számomra a világon. És én is egyetlen leszek a te számodra."


(Antoine de Saint-Exupéry)

2020. febr. 29. 17:55

"Annyi csodás dolog van az életben. Ne pazarolj időt arra, ami már nem fontos."


(Léria Dipán)

2020. febr. 28. 22:21

˝A szeretet nem munka. Nem kell csinálnod semmit. A szeretet nem csinálás. A szeretet van. Körülölel. Téged és azokat, akiket szeretsz. És akiket körülölel, azoknak minden sikerül.˝

/Vámos Robi/

61934. Pipi57
2020. febr. 28. 10:09

Nem tudod...


Az ember nem tudja elengedni azt akit igazán szeret,

mert magát teljesen odaadta, és visszavenni nem lehet.

Az egész lénye már a másik lényébe beleolvadt...

mindene övé... hiába engedné el...

akkor is fogva tartja a gondolat.

Léria Dipán

61933. Pipi57
2020. febr. 28. 10:08

Tedd, amit úgy érzel, tenned kell,

Arra menj, amerre szíved terel.

Hisz időd oly' kevés,

Légy hát a magad ura, míg élsz..!"

/Axl Rose/

2020. febr. 26. 06:04

"Nem veszíthetünk el valamit, ami soha nem volt a miénk."


Cassandra Clare

61931. 240a440c77
2020. febr. 24. 21:49

„Nem kell drága szállodába mennem, mert nem látom értelmét, hogy szükségtelen túlzásokért fizessek. Bárhol vagyok, mindig Henry Ford maradok. Nem látok túl nagy különbséget a szállodák között, mert a legolcsóbban éppen úgy lehet pihenni, mint a legdrágábban. Ez a kabát, ami rajtam van még az apámé volt, de nem számít, mert én így is Henry Ford vagyok. A fiam még fiatal és tapasztalatlan, ezért még fél attól, mit szólnak majd az emberek, ha egy olcsó hotelben száll meg. Én nem aggódom amiatt, amit mások gondolnak rólam, mert tisztában vagyok a valódi értékemmel. Azért lettem gazdag, mert meg tudom számolni a pénzt, és meg tudom különböztetni a valódi értékeket, a hamis értékektől.”


Henry Ford

61930. Cilumiluci
2020. febr. 24. 19:17

"Ami egy gyerek agyában, lelkében zajlik, a mérhetetlen kíváncsiságot a világ iránt, azt nem lehet elvenni tőle." Csukás István

R.I.P.

61929. Cilumiluci
2020. febr. 24. 12:00

"A jó mese olyan, mint a jó vers, kicsit elemelkedik a földtől."

(Csukás István) R.I.P.

2020. febr. 23. 06:48

"Egyformának lenni könnyű és végtelenül unalmas.

Kiválni mindig nehezebb, de az legalább feladat."


(Schäffer Erzsébet)

2020. febr. 22. 20:45

"A barátság nem egy nagy dolog. A barátság millió apróság."


(A Million Little Things c. film)

61926. Cilumiluci
2020. febr. 22. 19:17
"Az állatbarát különleges emberfajta. Nagylelkű, tele együttérzéssel, talán egy kissé könnyen válik szentimentálissá és a szíve akkora, mint a felhőtlen égbolt."
2020. febr. 22. 18:57

"Az élet olyan, mint egy léghajó. Ha magasabbra akarunk szállni, meg kell tanulnunk elszakadni dolgoktól, és kidobni a kosárból azt, ami nem enged felemelkedni."


(Raphaëlle Giordano)

61924. Cilumiluci
2020. febr. 22. 17:40
"Mindig abban hittem, hogy soha, de soha nem szabad feladni, és mindig tovább kell küzdened, még akkor is, ha csak a legcsekélyebb esélyed van." - Michael Schumacher
2020. febr. 21. 21:56

˝Minden ember missziót teljesít. Mindenki születik valamire, ez az életnek egyetlen értelme.

/Bucz Hunor/

2020. febr. 21. 11:14

"Az álmokért harcolni kell, de azt is tudni kell, hogy ha bizonyos utak járhatatlannak bizonyulnak, érdemes arra fordítani az energiánkat, hogy más utat keressünk."


(Paulo Coelho)



"Keresd és vedd észre a csodákat magad körül. Kifáradsz, ha csak magadra figyelsz, és ez a kimerültség minden mással szemben süketté és vakká tesz."


(Carlos Castaneda)

2020. febr. 19. 19:29

"Mindenki akivel találkoztam életemben, hatással volt rám. Ez olyan, mint amikor télen a hóesésben kitartod a kezed:

nem minden hópehely a te kezedben landol, csak amit neked szántak!!"

61920. Zsókica21
2020. febr. 18. 18:29

"Bizonyos dolgokhoz nincs már türelmem. Nem azért, mert arrogáns vagyok, hanem egyszerűen azért, mert az életem elért egy pontra, ahol már nem akarom az időmet olyan dolgokra pazarolni, amelyek elszomorítanak vagy fájdalmat okoznak. Nincs türelmem a cinizmushoz, a szélsőséges kritikához és bármiféle elváráshoz. Már nem akarok olyanoknak megfelelni, akik nem kedvelnek engem, olyanokat szeretni, akik nem szeretnek viszont, olyanokra mosolyogni, akik nem mosolyognak vissza rám. Többé egyetlen percet sem pocsékolok azokra, akik hazudnak, vagy manipulálnak. Úgy döntöttem, nem tűröm meg a tettetést, a képmutatást, az őszintétlenséget és az üres gazsulálást. Nem érdekelnek a pletykák. Gyűlölöm a konfliktust és a hasonlítgatást. Egy olyan világban hiszek, ahol az ellentétek megférnek egymás mellett, ezért elkerülöm a konok és rugalmatlan embereket. A barátságban nem állhatom a lojalitás hiányát és az árulást. Nem jövök ki azokkal, akik képtelenek bátorítani és dicsérni. Untatnak a túlzások és nehezen viselem azokat, akik nem szeretik az állatokat. És mindezek felett, nincs többé türelmem azokhoz, akik nem érdemlik meg a türelmemet."


(az eredeti szöveg José Micard Teixeria íróé, ami a színésznőnek is hitvallása):)

61919. Pipi57
2020. febr. 18. 14:44

Csak


Nekem nem a minden kéne…

csupán annyi, hogy kit szeretek hozzám érjen.

Olyan legyen érintése, melyben benne van a napfelkelte,

és tudjam hogy szeret, mert elárulja a tekintete.

Vagy ne…

csak olyan legyen, hogy vágyjak hozzáérni,

és hogy elhagy, attól sosem keljen félni.

Csak az kell,

hogy mint nekem, neki is én legyek a minden,

és a mindenemet szeresse, akkor is ha földi javam nincsen.

Léria Dipán

2020. febr. 18. 13:09

"A boldogság abból származik, amikor arra koncentrálunk, ami van, és nem arra, ami hiányzik."


(Andrew Matthews)

61917. turkkati
2020. febr. 17. 05:57

"Ma megkérdeztem a testemtől, mire lenne szüksége,

Ami nagy szó

Figyelembe véve, hogy eddig

Nem igazán kérdeztem.


Arra gondoltam, lehet, hogy több vízre.

Vagy fehérjére.

Vagy zöldekre.

Vagy jógára.

Vagy vitaminokra.

Vagy mozgásra.


De ahogy álltam a zuhany alatt

Szemlélve az élet nyomait

A kerek formákat, ahol én laposat szeretnék,

A puhaságot, ahol én keménységre vágyom

Mindazok a belénk táplált kívánságok

Melyek egy csomó

Soha-Nem-Elég-Jó-ságot

hoznak létre.

Nagyon gyengéden ezt suttogta:


"Tudnál egyszerűen így szeretni?"


(Hollie Holden)

2020. febr. 16. 19:41

"Álmokban és szeretetben semmi sem lehetetlen."


(Arany János)

61915. Cilumiluci
2020. febr. 16. 18:21

"A veled együtt nevetőket könnyen elfeleded... de soha nem feleded el azokat, akikkel együtt sírtál."


Kahlil Gibran

61914. 184481d874
2020. febr. 16. 00:00
"Ha nagyon szeretsz valakit, többet kívánsz neki, mint magadnak." Film részlet
61913. 184481d874
2020. febr. 15. 23:56
"Minden ember missziót teljesít. Mindenki születik valamire, ez az életnek egyetlen értelme."Bucz Hunor
61912. 184481d874
2020. febr. 15. 23:48
" Csakis a másokért élt élet éri meg a fáradságot." Einstein
❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook