Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kedvenc idézetek fórum

Kedvenc idézetek (beszélgetős fórum)


2010. aug. 11. 06:11

Mind azt hisszük, nagyok leszünk, és kicsit csalódunk, ha reményeink nem valósulnak meg. De néha a reményeink alaptalanok. Néha amire számítunk, könnyen elhalványul amellett, ami váratlanul ér. Miért ragaszkodunk a reményeinkhez? Mert amire számítunk, az tartja bennünk a lelket. A reményeink tartanak talpon. Amire számítunk, az csak a kezdet. Amire nem számítunk, attól változik meg az életünk.


Grace klinika

8270. Lolita63
2010. aug. 10. 22:44
"Ne légy szomorú, ha búcsúzni kell. Búcsúra szükség van az új találkozáshoz."
8269. Lolita63
2010. aug. 10. 22:42
"A könnyek mennyisége a földön változatlan. Mihelyt valaki abbahagyja a sírást, másvalaki máshol sírva fakad. Ugyanez a törvény érvényes a nevetésre is."
8268. Lolita63
2010. aug. 10. 22:41
"A boldogság legtöbbször ujjongó öröm, amely csaknem szétfeszíti az ember keblét és ugyanolyan gyorsan elmúlik mint ahogyan jött. Aztán ismét itt terem és elhiteti velünk, hogy az élet csodálatos dolog."
8267. Lolita63
2010. aug. 10. 22:39
"Ne félj attól hogy valaki szeret téged, gondolj csak bele ez nem a vég, hanem a kezdete valaminek...talán egy jobb élet kezdete is lehet."
2010. aug. 10. 16:45

Csak látni akarlak,

Anyu, fényes csillag,

látni, ahogy jössz, jössz,

mindig jössz, ha hívlak.


Látni sietséged,

angyal szelídséged,

odabújni hozzád,

megölelni téged.


Nadányi Zoltán

2010. aug. 10. 16:45

Angyal zenéje, gyertyafény -

kincses kezem hogy lett szegény?


Nem adhattam ma semmi mást,

csak jó meleg simogatást.


Áprily Lajos

2010. aug. 10. 16:42
Békülj meg azzal, hogy ott vagy, ahol vagy, és azzá lettél, amivé lettél. Az emberek sokszor tudják, mit kell tenniük. Csak annyit kell tenned, hogy megmutatod nekik az utat - ez a bölcsesség.
2010. aug. 10. 16:42
Sose harcolj a sorsod ellen, mert azt veszítheted el, aki neked a legdrágább.
2010. aug. 10. 16:38
Türelem és szeretet megold mindent...
2010. aug. 10. 16:38

Az elérhetetlen célok könnyei vagy a céltalanság könnyei keserűbbek?


Méz és lóhere c. film

2010. aug. 10. 16:37

Nem is veszi észre, a ceruza szánt és telnek a papírok, szürke betűk sorakoznak és valamennyi őriz egy-egy szinte feledett napsugarat, mondatok sorakoznak és bennük lüktet egy eltékozolt nyár, ívek telnek meg rejtett tűzzel, rajtuk ég és lázad és tombol és sajog egy szomorú ember ifjúsága.


Wass Albert

2010. aug. 10. 16:37

Hűlt helyén holmi

meleg mocorgás múltán

mélyebb a hideg.


Fodor Ákos

2010. aug. 10. 16:36

Hideg van, olyan hideg, hogy a csontjaimig hatol, csak egy dolog melegít fel, ha rád gondolok. Bárcsak visszatérhetnék hozzád!


Pearl Harbor - Égi háború c. film

2010. aug. 10. 16:36

Jobbra vágyunk, mert ahol vagyunk, ott nem jó nekünk. Valami mindig hiányzik, még a legszerencsésebb életekből is. És ami hiányzik, az - figyeld meg - mindig a legfontosabb.



Müller Péter

2010. aug. 10. 16:35

Az én semmiségemben te vagy a mindenem.


Michael Trent Reznor

2010. aug. 10. 16:32

Fegyvertelennel nem vívok szellemi párbajt.


Vavyan Fable

2010. aug. 10. 16:31

Ha valaki utálni akar, akkor a fejed tetejére is állhatsz, akkor is utálni fog.


Laurell Kaye Hamilton

2010. aug. 10. 16:30

Mindenütt a szerelmet kell keresnünk, és vállalnunk kell, hogy esetleg órákig, napokig, vagy akár hetekig csalódottak leszünk miatta. Mert abban a pillanatban, amikor elindulunk keresni a szerelmet, ő is elindul, hogy megtaláljon minket. És megvált.


Paulo Coelho

2010. aug. 10. 16:30

Szeretem a földet, amelyre lép, a levegőt, amelyet beszív, és mindent, amihez hozzáér, mindent, amit mond. Szeretem minden pillantását, minden mozdulatát, szeretem őt teljesen és egészen.


Emily Bronte

2010. aug. 10. 16:29
Gyönyörűek!!
2010. aug. 10. 16:22

Késve tudom, de száz életre megjegyzem: szeretni csak a szerelem minden fájdalmával együtt érdemes, vagy sehogy. Amikor visszaszületek, nem leszek abban a helyzetben, hogy keresselek, mert nem fogok emlékezni rád. De megismerlek

majd.


Vavyan Fable

2010. aug. 10. 16:21

Senki nem mondhatja meg, kit szeressek. Még én se utasíthatom magamat, mert ez jóval magasabb

szinten dől el, mint ahová akaratom fölér – ez a lelkemnek olyan helyén dől el, olyan magas, a földi élet légkörén túli szférájában, ahol már sem a társadalom, sem a szokások, az elvárások, az érdekek, de még a lelkiismeret sem szólhatnak bele semmibe. A lélek itt már szabadon szárnyal, azzal és oda, akivel és ahová akar.

Müller Péter

2010. aug. 10. 16:21

Az emberélet gyönge dráma.

Csak egyszer adják.

Nincs több előadása.

2010. aug. 10. 16:20

Ne hagyj magamra - félek,

attól, mi véled együtt élve - múlt már,

s még jobban attól, ami jönne

tenélküled, ha másfelé indulnál.


Váci Mihály

2010. aug. 10. 16:19

I'm a dreamer and he'll always be my dream.

~ Én álmodozó vagyok, és ő mindig az álmom lesz.

2010. aug. 10. 16:19
Hadd legyek ma este az,aki akarok,neved suttogom,s feléd hajolok,jó barátnak hiszel,de ez nekem nem elég,hadd legyek ma éjjel szerelmes beléd.
2010. aug. 10. 16:19

"- Mert én magának felkínáltam a nagy semmit - alma formájában. Maga beleharapott a semmibe, és azt mondta nekem, hogy a semminek édes az íze! Ha ezt el akarja hinni, ez a maga dolga. Képzelje, eddig százból ketten mondták azt, hogy itt nincs semmiféle alma.

- Illúzió...

- Illúzió, bizony."



Csernus Imre

2010. aug. 10. 16:18

"Volt egy mosoly is még, voltak lopott csókok,

lopott volt minden pillanat, az örömök, a kínok,

már tudom, semmi sem volt igaz,

már tudom, illúzió volt minden,

nem volt igaz az ölelés, de nem fáj már a nincsen.

Most már szinte mindegy, mit írtam akkor, mit éreztem éppen,

már nem karcol több csíkot a bánat az éjszakai égen."


Koltay Gergely

2010. aug. 10. 16:18

Serfőző Simon


Onnan hallom


Hányszor kereslek! S szólongatásom

hangodat hiába hívja.

Bekiáltok magamba is. Onnan hallom:

legbensőmből szólsz vissza.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook