Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kedvenc idézetek fórum

Kedvenc idézetek (beszélgetős fórum)


2010. aug. 18. 16:38

Mindenkit szeress, ne sokban

Bízz, ne bánts senkit; ellenséged inkább

Féljen, mint hogy legyőzd; barátodat

Szívedbe rejtsd; szidjanak hallgatásért,

Ne beszédért

2010. aug. 18. 16:33
"Az ,aki másokat ural,lehet,hogy hatalmas,de az,aki saját magán uralkodik,sokkal hatalmasabb!"
2010. aug. 18. 16:25

“Milyen közel állnak egymáshoz: adni – kapni, ajándékozni – elvenni, tisztelni – megalázni, odafigyelni – elvárni, elengedni – kényszeríteni, megbocsátani – haragudni, megbízni – gyanakodni, együttérezni – közönybe burkolózni, hinni – kételkedni…


A választani tudás az igazi tudás. A jó ember ritkán téved.”


(Tatiosz)

2010. aug. 18. 14:34

Minden emberi dicsőség benne van e szavakban:Várni és remélni.

(Alexandre Dumas)

8477. Gretaa
2010. aug. 18. 12:55
" Az élet értelmét nem keresni kell, hanem neked kell értelmet adni az életnek"
2010. aug. 18. 11:07

"Van, aki bizalmadba férkőzik, de nem a helyhiány miatt kerül ki onnan."

(Balázs Tibor)

2010. aug. 18. 08:39

"A vágyakban az a veszélyes,hogy teljesülhetnek."

(Weil Simone)

2010. aug. 18. 08:33

"Érzéseinket nem szabad szégyellni akkor sem, ha méltatlanra pazaroljuk."


Márai Sándor

2010. aug. 18. 08:22

"...Én többször kérni nem kérem,

Bár szeretet kérni nem szégyen."

8472. csirike57
2010. aug. 18. 04:54

A régi szerelmeim megtanítottak rá, hogy tudjam, mit akarok. Ahhoz, hogy teljesen át tudjam adni magam, el kellett felejtenem a sebeket, amelyeket más férfiak ejtettek rajtam.


Paulo Coelho

8471. 448f1a930a (válaszként erre: 8469. - Lolita63)
2010. aug. 17. 23:10
Még nem hallottam!Gyönyörű!
2010. aug. 17. 22:42

"Mindenki annyira boldog, amennyire az akar lenni."

" A dongó fizikailag nem lenne képes repülni, de a dongó ezzel nincs tisztában úgyhoyg továbbra is repül" :)

" A lehetetlen nem tény hanem vélemény" /m. ali/

8469. Lolita63
2010. aug. 17. 22:17

"Volt egyszer egy lány, aki születésétől fogva vak volt,ezért utálta az egész világot és mindenkit benne,kivéve a barátját. Ő mindig ott volt vele, segített neki és biztatta. Egy nap végre találtak donort aki felajánlotta a szemeit. A lány nagyon örült neki. A barátja megkérdezte tőle,ha látni fog hozzá megy-e feleségül? A lány igent mondott. Az operáció sikerült. Mikor a lány kinyitotta a szemeit a barátját látta de ő is vak volt. A fiú megkérdezte,hogy most már akkor hozzá megy-e!? A lány elutasította.

Pár napon belül a lány kapott egy levelet amiben a fiú megköszönte neki az összes gyönyörű átélt pillanatot.

A levél végén állt egy mondat: Vigyázz kérlek a szemeimre!"

2010. aug. 17. 15:27

„A testi sértésekről készíthető látlelet. Így aztán az is megállapítható, hogy hány napon belül gyógyulnak. De ki mondja meg egy szóról, egy hangsúlyról, egy vállvonogatásról vagy egy röhögésről, hogy meddig lehet utána életben maradni, s miféle belső vérzésekbe hal bele ilyenkor az ember?”


/ Ancsel Éva /

8467. Timix
2010. aug. 17. 14:38

"Én nem tudok egy olyan világban élni, amelyikben te nem létezel! "



Stephenie Meyer

2010. aug. 17. 14:29

- Hiányozni fogsz. Tudom, azt hiszed, sosem figyelek rád, és nem is szeretlek, mert folyton azt mondod, hogy ezt ne csináljam, azt ne csináljam. De jobb volna, ha mondanád, és én legföljebb nem szívesen hallgatnám, mint hogy itt se légy, és sose mondj semmit."


/ Isaac Asimov Dua /

2010. aug. 17. 14:20

„Az élet majdnem érdekes, mikor megtanultad az emberek hazugságait,... és figyelni kezded, amint mindig mást mondanak, mint amit gondolnak és igazán akarnak... Igen, egy napon eljön az igazság megismerése... De akkor ez sem fáj már.”


/ Márai Sándor /

2010. aug. 17. 14:19

"Minden, ami megvalósul, vagy ahogy mondjuk: „létrejön", magán viseli a múlandóság savanyú izzadtságszagát."


/ Müller Péter: Gondviselés /

2010. aug. 17. 14:17
"Ne menj a romok közé! Ne töprengj azon, hogy alakíthattad volna-e másképp a múltadat. Legfőbb lelki erőd csak a megtörténtek vállalása lehet. Fogadd el, hogy ami történt veled, amit cselekedtél, az a törvényed. Ezért űzz messze magadtól minden megbánást, bűntudatot, lelkiismeret-furdalást, minden olyan belső történést, szégyent, ami megaláz. "
2010. aug. 17. 14:12

"Meddig lehet hinni? (…)

Hány kudarc szükséges ahhoz, hogy valaki föladja a hitét?

És végül a legfontosabb:

Mikor derül ki a hitről, hogy vakhit?

Mikor derül ki, hogy becsaptam magamat? S amit vártam és reméltem, nem valósul meg soha!

Mikor derül ki, hogy a vágyad - bárhogy hiszed, akarod, reméled s bármennyi áldozatot hozol érte - nem teljesül?

Mikor történik az, hogy a hit egy eszmében, egy vallásban vagy akár a saját jövőmben elévül?

Mikor jön el a pillanat, amikor a padlóról már hiába állsz föl - vesztettél."


/ Müller Péter: Gondviselés /

2010. aug. 17. 13:55

" Imádom, ha valaki ok nélkül kritizál a hátam mögött, mert az azt jelenti, h valamit jól csinálok...

Az illető amellett, hogy hülye, még irigy is:) "

2010. aug. 17. 13:47
"Ha könnyes a szemed és lángol a vágy, jussak eszedbe én gondolok rád. Ha úgy érzed már senki sem szeret, nyugodj meg kedves én ott leszek veled! "
2010. aug. 17. 13:44
"Bizony, Isten előbb a Férfit teremtette meg, aztán a Nőt. A művész is mindig készít egy durva vázlatot az igazi mestermű előtt."
2010. aug. 17. 13:41

A boldog nők 5 titka:

1. Fontos, hogy olyan férfit találj, akivel megoszthatod a felelősségeket és a háztartási munkát, no és legyen egy jól fizető állása.

2. Fontos, hogy olyan boldog férfit találj, aki imád táncolni, utazgatni és mindig megnevettet.

3. Fontos, hogy egy romantikus férfit találj, akire érzelmileg támaszkodhatsz anélkül, hogy ő ezt kihasználná és ráadásul, soha nem hazudik.

4. Fontos, hogy egy olyan férfit találj, aki tökéletes szerető és imád veled hancúrozni.

5. Fontos, de nagyon fontos, hogy ez a négy férfi ne ismerje egymást! :)))))

2010. aug. 17. 13:39

A férfihez sok megértés, egy kis gyengédség kell.

A nőhöz sok gyengédség, és meg se próbáld megérteni.

2010. aug. 17. 13:37

A nők olyanok, mint a versenyautók: hallatlanul érzékenyek, nagyon nehéz őket irányítani, de ha egyszer lendületbe jöttek, szinte lefékezhetetlenek.


Jackie Steward

2010. aug. 17. 13:36

Lehet, hogy szebb vagy, mint én. Lehet, hogy bölcsebb vagy, mint én. Lehet, hogy jobb vagy és tehetségesebb meg minden. De hol érdekel ez engem???



(Nem tudom kitől van..)

2010. aug. 17. 13:19

Amikor nem kell más,csak mosoly s mindenki rideg mint a jég,mikor mindenki túl komor,akkor is hozzám gyere még!

Néha csak jó szó kellene,valaki fogja meg kezed,s nincs senki,kitől megkapod,hívjál,én ott leszek Veled!!!

2010. aug. 17. 05:53

Ne vasalj ki , ne utasíts el !

Hagyj időt száradni.

Ne moss engem más színűekkel együtt.

Óvatosan kezelj.

Vigyázz rám!

Szeretném , ha még holnap is tudnál hordani.

2010. aug. 17. 05:46

Néha az ember

olyan dolgokhoz ragaszkodik, melyeket jobb lenne elengedni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook