Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Kedvenc idézetek (19. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Szex & Psziché » Psziché

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

55536. eperkelepke2017-07-29 09:50
Vannak emberek, akik belépnek az életedbe, és tudod, hogy örökre megváltoztatják.

55535. cicaaa652017-07-29 06:34
" Ez a tanácsom: menj ki a mezőre,élvezd a természetet és a napfényt, menj ki és vedd üldözőbe a boldogságot..."

Anne Frank

55534. Emy 352017-07-29 06:25
Minden csak épül, aztán hanyatlik, elpusztul, majd újjáéled. Az események egy ideig folynak a szokott mederben, aztán minden megáll, kitágul és összehúzódik, mint a nagy fehér cápa kopoltyúja. Pofonegyszerű, ezért bárki láthatja, hogy mindannyian ugyanolyanok vagyunk, mindannyian semmik vagyunk, és ez így van jól, így teljes és tökéletes, és jó érezni az életet, jó egy csónakban fekve elgondolkodni saját rajzfilm-életünkön, jó kifújni magunkat, röhögni az egészen. Mert ennyi jár és nem több. Most élhetjük meg és jobban tesszük, ha minden rohadt percét élvezzük, és közben tudjuk, hogy ha elölről kezdhetnénk, megint mindent ugyanúgy csinálnánk. Mindent.

55533. Cilumiluci2017-07-28 21:32
"Milyen nagy különbség van aközött, ha azt mondom, ma is egyedül voltam, vagy azt, hogy a mai délutánt magammal töltöttem.”
Pál Ferenc

55532. Cilumiluci2017-07-28 21:11
"Ha csalódott vagy, s úgy érzed, hogy minden hullám összecsap,
gondolj bele, mennyi ember vállalná sorsodat.
Mindig csak a jóra figyelj, s hibáidat elfeledd,
ha önmagadat elfogadod, könnyebb lesz az életed."
Ernest Hemingway

55531. Cilumiluci2017-07-28 20:54
"Minden egyes napunk csak egyszeri csoda
Használd ki minden percét, többé át nem élheted soha."
Unique

55530. Kajati2017-07-28 19:11
Anyám egyszer azt mondta nekem,
nagy ez a világ édes gyermekem,
s te oly kicsinek érzed magad benne,
mint az a szálló homokszemcse,
mit süvöltő szél fúj messzi idegenbe.
Ez a nagyvilág nem kímél meg téged,
könnyekre sarkall, akárcsak az élet,
de te bátorsággal szállj majd vele szembe,
hogy hős legyél ha olykor erőtlenné tenne.
Lesznek majd kik, megaláznak téged,
kik nem lesznek mások csak ártó ellenségek,
akiknek nincs meg a bátorságuk ahhoz,
hogy szívükkel vegyék fel a harcot.
Ezért sosem győznek mindazok felett,
akikben végtelen erejű az ember-szeretet,
mert akiben végtelen az ember-szeretet,
azt nem törhetik meg az érzéketlenek.

55529. Cilumiluci2017-07-28 17:41
Hosszú Katinka:
“Két eredménye lehet valaminek: vagy sikerül, vagy tanulunk belőle. Más nincs.”
Én is így éltem, élem az életemet, csak épp nem jutott eszembe ez a mondat. Csak a cél van a szemem előtt, nem válogatok. Ha elfogyott az egyik cél, akkor egy másikat tűzök magam elé, és megyek tovább addig, amíg AZT nem érem el és így tovább.
A céltudatosság fontos, az legyen a szemem előtt, különben meghaltam.

55528. Emy 352017-07-28 06:21
Nyugodj békében

Fájón kondul a harang,
majd néma csend ül a tájra.
Szívünkben fájdalom lüktet,
kérdések válaszra várva.

Ezernyi fájdalmas kérdés,
melyekre nem létezik válasz,
csak az emlékek maradtak,
s a lelkeket mardosó bánat.

Angyalok sírnak a mennyben,
hófehér szárnyukat kitárják.
Megállt a szív, meghalt a gyermek,
lelkét hazavárják.

Az emberek szemében könny csillan,
mosolyodról már csak kép maradt.
Elfeledni téged egy élet is kevés,
megszeretni, csak egy pillanat.

Sötétség honol, elaludt a mécses.
Elfújta a zord novemberi szél.
Lesz-e megnyugvás, s béke a szívekben,
ameddig kegyetlen gyilkosod él?

Szívünkben gyertyákat gyújtunk,
melyek égnek örök lánggal,
s csendben elbúcsúzunk,
nyugodj békében kis angyal.

55527. cicaaa652017-07-28 06:14
"Szépek vagytok, de üresek. Nem lehet meghalni értetek. Persze egy akármilyen járókelő az én rózsámra is azt mondhatná, hogy ugyanolyan, mint ti. Holott az az igazság, hogy ő egymaga többet ér, mint ti valamennyien, mert ő az, akit öntözgettem. Mert ő az, akire burát tettem. Mert ő az, akit szélfogó mögött óvtam. Mert róla öldöstem le a hernyókat (kivéve azt a kettőt-hármat, a lepkék miatt). Mert őt hallottam panaszkodni meg dicsekedni, sőt néha hallgatni is. Mert ő az én rózsám."

Antoine de Saint-Exupéry: A kis herceg

55526. Cilumiluci2017-07-27 21:33
"Az élet olyan, mint a mellény: ha rosszul gombolta az ember, hiába keresi rajta a hibát. Ki kell gombolni végig az egészet, és kezdeni elölről. "
Wass Albert

55525. Cilumiluci2017-07-27 21:32
Ha felnézel valakire, nem múlhatod fölül. Miközben azt kívántam, hogy győzzek, azt is szerettem volna, ha ő nem veszít.

55524. Emy 352017-07-27 06:25
Az élet vagy veszélyes, vagy unalmas. Tessék választani. Igazán felnőtt ember az, aki megtanul unatkozni, anélkül, hogy megsértődnék ettől az állapottól.

Márai Sándor

55523. Cilumiluci2017-07-26 21:32
Amíg valaki nem tud külön békét kötni a testével, annak a lelki békéje is reménytelen. S fordítva is így van.
(Popper Péter)

55522. Cilumiluci2017-07-26 21:25
A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom.
(George Gordon Noel Byron)

55521. Cilumiluci2017-07-26 07:45
"Az élet egy festmény, melyet nem kell kitörölni, vagy átfesteni, csupán néha-néha élénkíteni a színeket."

55520. Emy 352017-07-26 06:19
Az élet nem állhat abból, hogy előre kitűzött célokat valósítunk meg, ez nagyon unalmas lenne. Inkább arra kell törekedni, hogy a jelenségek mögé lássunk, tudjunk dönteni az egymást követő történések sodrában, tudjuk, merre kell lépni.

Jorge Bucay

55519. Zsuzsanna20302017-07-25 22:32
"Minden egyes nap egy döntéssel ébredünk, hogy mit akarunk adni a világnak. Arra kérlek benneteket, hogy minden egyes nap a szeretetet válasszátok."
Harry Styles

55518. Cilumiluci2017-07-25 20:58
"Nincsenek jó barátok. Nincsenek rossz barátok. Csak olyan emberek, akik házat építenek a szívedben."
(Stephen King)

55517. Cilumiluci2017-07-25 18:29
"Oly embert ismerni, kivel a távolság és a kimondatlan gondolatok ellenére is úgy érzed, megértitek egymást -
e földet ez virágoskertté változtatja."
Johann Wolfgang von Goethe

55516. Emy 352017-07-25 06:22
Az ember akkor a legboldogabb, amikor szükségletei és javai egyensúlyban vannak egymással. (...) A bölcs ember úgy valósítja meg ezt az egyensúlyt, hogy az igényeit csökkenti le a javai szintjére. A leghathatósabb módszer erre az, ha megtanuljuk megbecsülni az élet ingyen ajándékait: a hegyeket, a nevetést, a költészetet, a baráti borozásokat.

Trevanian

55515. cicaaa652017-07-25 05:15
"Vannak olyan pillanatok az életben, amikor egyszerűen csak minden pont olyan, amilyennek lennie kell. Az ember tökéletes harmóniában van a világgal, és ennél teljesebbnek nem is érezhetné magát."

Alice Clayton

55514. Zsuzsanna20302017-07-24 22:52
Régi magyar áldás
(részlet)
Áldott legyen a szív, mely hordozott,
És áldott legyen a kéz, mely felnevelt,
Legyen áldott eddigi utad,
És áldott legyen egész életed.
Legyen áldott Benned a Fény,
Hogy másoknak is fénye lehess.

55513. Cilumiluci2017-07-24 21:56
"Sohase félj, ha valahol egyedül maradtál, sőt inkább szoktasd magad az egyedül való elmélkedéshez, amely minden bölcsesség talpköve! Egyedül lenni nagyon emberi, mert ne feledd: egyedül születtünk, s mikor meghalunk, egyedül halunk meg, nem jöhet velünk senki..."
Dáné Tibor

55512. szépséges322017-07-24 08:58
Mosolyogj, még ha szíved fáj is,
Mosolyogj, még ha nagyon nehéz is,
Akkor is, ha felhők takarják az eget.
Michael Jackson

55511. Emy 352017-07-24 06:18
Attól a pillanattól kezdve, hogy egy egészséges testben megtörténik az első szívdobbanás, megkondul egy harang és az idő elkezd peregni. Életbe lép egy üzlet, amiről még azt sem tudtuk, hogy megkötöttük, a kártyalapokat azonban a sors tartja a kezében. Ahogy telnek a percek, az órák, a napok a hónapok és az évek, a történelem íródik, mi pedig folyamatosan futunk ki az időből, amíg az utolsó szívdobbanásunk azt nem jelzi, hogy az utazás véget ért, és itt az ideje összeszámolni a nyereségeinket és a veszteségeinket...

55510. cicaaa652017-07-24 05:40
"Sose veszítsd el a reményt, amíg virágok születnek ott, ahol senki nem gondolta volna, és csodák történnek ott, ahol fájdalom van."

V. Santoro

55509. cicaaa652017-07-23 08:23
"Megtörténhet bármi, hogyha hagyod,
Néha nem megy könnyedén, hát álmodj nagyot!
Nem kell tőle félni, a változás közel,
Egy nagyobbacska ásóval egy hegyet hordhatsz el.
Nincs előtted egy ajtó se zárva,
Pillangóként röppenj ki a nagy világra!
Minden álmod váltsd valóra, nem kell várnod másra!
Az égen minden csillag néked ragyog,
Megtörténhet bármi, hogyha hagyod."

Marry Poppins

55508. Emy 352017-07-23 06:27
Hogy életünk csónakja könnyű legyen, csak azt tegyük bele, ami feltétlenül szükséges: meleg otthont, egyszerű örömöket, néhány barátot, aki megérdemli ezt a nevet, egy kutyát, egy macskát - valakit, aki szeret és akit szeretsz, elegendő ételt és ruhát, amit magadra vehetsz......

55507. Cilumiluci2017-07-22 21:23
"Ne feledd, ha az emberek összesúgnak a hátad mögött, az csak annyit jelent, hogy két lépéssel előttük jársz!" -Fannie Flagg