Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Kedvenc idézetek (13. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Szex & Psziché » Psziché

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

55311. Emy 352017-06-07 06:21
Egyenrangúak vagyunk! - Nem helyezem magam alád, de föléd sem!

55310. cicaaa652017-06-07 05:15
"Lehet szánalmasan öregedni, vonszoltatni egy gyorsuló szekérrel. S lehet fenségesen, természetesen."

Jókai Anna

55309. Zsuzsanka432017-06-06 08:19
"Közönséges lélek igényli, hogy mindig igaza." legyen.
-Albert Camus-

55308. Zsuzsanka432017-06-06 08:11
“A nélkülözőnek sok minden hiányzik, a kapzsinak minden.”
(Publilius Syrus)

55307. cicaaa652017-06-06 07:22
Abban a világban, ahol most élünk, ahol egyre nehezebb a megélhetés, és ahol annyiféle hatás ér, ott nagyon meg kell dolgozni azért, hogy el tudjuk érni a másik embernek a lelkét.
forrás: Abban a világban, ahol most élünk, ahol egyre nehezebb a megélhetés, és ahol annyiféle hatás ér, ott nagyon meg kell dolgozni azért, hogy el tudjuk érni a másik embernek a lelkét.

Jókai Anna

55306. cicaaa652017-06-06 06:38
"Minden napot nevetéssel kezdj; ez majd megadja az egész nap hangulatát."

Osho

55305. Emy 352017-06-06 06:31
Én én vagyok, Te pedig te! Azért vagyok a világon, hogy beteljesítsem küldetésem, nem pedig hogy megfeleljek elvárásaidnak!

55304. cicaaa652017-06-05 07:24
"A szeretet kér, keres, kopogtat, talál,
és hűséges ahhoz, amit talált.”

Augustinus

55303. Emy 352017-06-05 06:18
Úgy nézek magamra mindig, ahogy csodára nézni illik – mert minden ember megismételhetetlen és egyedi. (Szécsi Margit verse nyomán)

55302. cicaaa652017-06-04 09:46
"Akarod tudni gazdaggá mi tesz?
Akkor mindig tartsd a fejedben ezt:
az idő felbecsülhetetlen,
a barátságnak ára nincs,
az egészség vagyon,
a szeretet a kincs.
A jót tartsd számon, és törődj az álmaiddal,
tanulj a tapasztalatokból, oszd meg szerencséd,
hasznosan teljen a napod.
Egyszer majd visszanézve észrevesszük,
hogy ami fontos volt nekünk,
nem is pénzbe került."

Douglas Pagels

55301. Kajati2017-06-04 09:13
Az Érzések Szigete
Volt egyszer nagyon régen egy sziget, ahol emberi érzések éltek: a Vidámság, a Bánat, a Tudás és még sok más, így a Szeretet is. Egy napon az érzések tudomására jutott, hogy a sziget süllyed. Ezért valamennyien előkészítették hajóikat és elhagyták a szigetet. Egyedül a Szeretet akart az utolsó pillanatig maradni. Mielőtt a sziget elsüllyedt, a Szeretet segítségért imádkozott.
A Gazdagság egy luxushajón úszott el a szeretet mellett.
A szeretet megszólította:
- Gazdagság, el tudnál vinni magaddal?
- Nem, nem tudlak! A hajómon sok aranyat, ezüstöt viszek, itt nincs már hely számodra!
Így hát megkérdezte a Szeretet a Büszkeséget, aki egy csodaszép hajóval közeledett:
- Büszkeség, kérlek! El tudnál engem is vinni?
- Nem Szeretet, nem tudlak elvinni! - Válaszolt a Büszkeség, - itt minden tökéletes, és Te esetleg árthatnál a hajómnak!
Hát, a Szeretet megkérdezte a Bánatot is, aki éppen előtte hajózott el:
- Bánat, kérlek, vigyél el magaddal!
- Oh Szeretet !- mondta a Bánat- Én olyan szomorú vagyok, de egyedül kell maradnom a hajómon!
A Vidámság is elhúzott a Szeretet mellett, de olyan elégedett és boldog volt, hogy meg se hallotta szeretet kérését.
Hirtelen megszólalt egy hang:
- Gyere Szeretet, én elviszlek téged!
Aki megszólalt, egy öregember volt. Szeretet olyan hálás volt és olyan boldog, hogy elfelejtette megkérdezni az öreg nevét. Amikor földet értek, az öreg elment. A Szeretet úgy érezte, sokkal tartozik neki, ezért megkérdezte a Tudást:
- Tudás, meg tudod mondani, ki segített nekem?
- Az Idő volt- mondta a Tudás.
- Az Idő?- kérdezte a Szeretet. Miért segített rajtam az Idő?
A Tudás válaszolt: - Mert csak az Idő érti meg, hogy milyen fontos az életben a Szeretet!

55300. Emy 352017-06-04 06:25
Problémáim kihívások, melyeknek megoldására képes vagyok magam, vagy szeretteim segítségével

55299. Kajati2017-06-03 19:19
Anyuka beteg... Kis szivem, ma este
Teneked még imádkoznod se kell,
Hanem ha virágszemed lecsukódik,
Repülj inkább a jó Istenhez el.
S aranyhajad ha végigsimogatva
Szelid mosollyal az ölébe von
S megkérdezi: no Panka, mi az újság -
Csak annyit mondj, hogy: apu sír nagyon.
/ Móra Ferenc /

55298. Kajati2017-06-03 19:16
Idős korban az emlékeknek olyan értékük van, mint fiatal korban az álmoknak."

55297. Kajati2017-06-03 19:15
A Kék madarat nem kell távoli országokban keresni. A Kék madár mindig velünk van, ha szeretjük egymást, és örülünk az élet legkisebb ajándékainak is. De mindig elrepül, ha bántjuk egymást, ha irigykedve figyeljük a mások örömét. Mert a Kék madár maga a boldogság, és kalitkája; az emberi szív."Maurice Maelerline "

55296. cicaaa652017-06-03 05:22
"Nem tudsz mindent irányítani. Néha lazíts, és hidd el, hogy a dolgok a helyükre kerülnek. Egy kicsit engedj ki, és hagyd az életet megtörténni."

Kody Keplinger

55295. Emy 352017-06-02 06:13
Meg akarom változtatni ami változtatásra szorul, elfogadom ami megváltoztathatatlan – képes vagyok különbséget tenni a kettő között.

55294. cicaaa652017-06-02 05:35
"A Kék madarat nem kell távoli országokban keresni. A Kék madár mindig velünk van, ha szeretjük egymást, és örülünk az élet legkisebb ajándékainak is. De mindig elrepül, ha bántjuk egymást, ha irigykedve figyeljük a mások örömét. Mert a Kék madár maga a boldogság, és kalitkája; az emberi szív."

Maurice Maelerline "

55293. zaks2017-06-01 11:14
".....Talán nem mondanék ki mindent,amit gondolok,de meggondolnám azt,amit kimondok.
Értéket tulajdonítanék a dolgoknak,nem azért,amit érnek,hanem azért,amit jelentenek.Egyszerű ruhába öltöznék,hanyatt feküdnék a napon,fedetlenül hagyva nemcsak testemet,de lelkemet is.Nem az öregedés okozza a szerelem hiányát,valójában a szerelem hiánya okozza az öregedést.
Mindenki a hegytetőn akar élni,anélkül hogy tudná,hogy a boldogság a meredély megmászásában rejlik.
Mindig van másnap,és az élet lehetőséget ad nekünk arra,hogy jóvátegyük a dolgokat,-de lehet,hogy ma látod utoljára azokat,akiket szeretsz,ezért ne várj tovább,tedd meg ma,legyen időd egy mosolyra,egy ölelésre,egy csókra,egy utolsó kérésre...
Tartsd magad közelében azokat,akiket szeretsz,mondd fülükbe,mennyire szükséged van rájuk,szeresd őket és bánj velük jól,jusson időd arra,hogy azt mondd nekik,"sajnálom","bocsáss meg","kérlek","köszönöm",és mindazokat a szerelmes szavakat,amelyeket ismersz.
Mutasd ki szeretteidnek és barátaidnak,mennyire fontosak neked."

55292. Emy 352017-06-01 06:39
Sok dolog van, ami lehetetlennek látszik, mindaddig, amíg valaki meg nem kísérli azt.
/André Gide/

55291. cicaaa652017-06-01 05:52
"Ne rohanj, és ne emészd magad.
Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és
érezd a virágok illatát.”

Walter Hagen

55290. Cilumiluci2017-05-31 18:36
"Merjünk boldogok lenni, ez a legszebb bátorság."
Joseph Joubert

55289. Emy 352017-05-31 06:47
Nekünk a sors azért engedte meg, hogy újra találkozhassunk, hogy rettentő erősen fogjuk egymás kezét, úgy menjünk az úton, ami még hátra van, s a két szemed világítson előre nekem, hogy én még egyszer el ne tévedhessek.
/Dallos Sándor/

55288. Emy 352017-05-30 06:24
Idővel a gyökér a sziklát is szétrepeszti, Idővel a gyökér a sziklát is szétrepeszti, belefúrja lágy szárait a kemény kövekbe, de ha ezt a lassú folyamatot sietteted, akkor az egészből nem lesz semmi.
/Müller Péter/

55287. maryjane892017-05-29 21:25
Nem tudsz megoldani egy problémát azon a szinten, amelyiken a problémát magát létrehoztad.

Albert Einstein

55286. cicaaa652017-05-29 18:23
Elvárni senkitől nem lehet semmit. El kell fogadnunk az embereket olyannak, amilyenek. Egy ember van a világon, akitől elvárhatunk dolgokat, s akit akár meg is változtathatunk. Mi magunk. S hogy kialakítsuk magunkat, az épp elég feladat egész életünkre. Ha ezt megtesszük, hatunk másokra is. Ha mindig a legtöbbet adod másoknak, előbb-utóbb elkezded ezt vissza is kapni.

Sarah Garden

55285. Cilumiluci2017-05-29 10:34
"A legtöbb ember azzal szorítja sarokba magát,
hogy problémái vannak.
Holott nem problémáink vannak,
hanem lehetőségeink a döntésre."
Csernus Imre

55284. Emy 352017-05-29 05:19
Ragadd meg minden napodat. Örülj a teljesség Ragadd meg minden napodat. Örülj a teljesség igényével. Minden napnak, úgy, ahogy van. Az embereknek, úgy, ahogy vannak. (...) Nem arról van szó, hogy a mának kell élnünk - ez materialista hozzáállás lenne, hanem arról, hogy a mának kincsként kell örülnünk. Úgy látom, hogy a legtöbben felszínesen élünk, nem is gondolva arra a csodára, hogy egyáltalán élnünk adatott.
/Audrey Hepburn/

55283. Pipi572017-05-28 13:51
"A szeretet energiaforrás, amelyből az élet táplálkozik,
hogy jobb legyen."
Thornton Niven Wilder

55282. Pipi572017-05-28 13:51
"A virágok arra tanítanak, hogy semmi sem örök: sem a szépség, sem a hervadás, hiszen a magokból új növények serkennek. Jusson eszedbe ez, ha örömet, fájdalmat vagy bánatot érzel "
Paulo Coelho