Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Kedvenc idézetek

Kategória: Összes fórumtéma » Szex & Psziché » Psziché

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

56474. Kajati2017-12-12 18:21
Ha mindenki tisztára seperné a maga portáját,
az egész világ tiszta lenne.
Teréz Anya

56473. Annyka2017-12-12 06:33
"A kis dolgok a legértékesebbek - egy halk szó, egy pillantás, egy mosoly."

Margaret Lindsay

56472. Emy 352017-12-12 06:17
Az igazi barátokról sosem feledkezünk meg, szívünkben és lelkünkben élnek. Örökké és mindig táncolnak az emlékezeted színpadán.

Shawn Mendes

56471. eperkelepke2017-12-12 02:09
De szép!
(válasz Pipi57 56468. hozzászólására)

56470. zaks2017-12-11 23:32
Ma este elmosogattam éppen nyolcra.
Rakosgattam a bögréket fel a polcra.
Kettő van fületlen,de elölről szépek,
Egészen olyanok,mint a többi épek.
Csak a fületlen részt hátulra kell tenni,
S nem kell azt a hibát úgy szemügyre venni.

Most eszembe jutott sok felebarátom,
Hogyha képletesen fületlennek látom,
Úgy teszem-e őket életem polcára,
hogy ne lássunk mindig arra a hibára?
Hanem csak a szépre,hanem csak a jóra,
Mert(csak ha így térek egyszer nyugovóra)
Akkor tesz el úgy az igazságos Isten
-Ahogy a bögréket rakosgattam itt lenn-
A mennyei polcra nagy irgalmú szemmel
Hátrafelé az én letörött fülemmel.

/Túrmezei Erzsébet/

56469. Pipi572017-12-11 19:48
"Az ajándék valódi értékét nem ez határozza meg. Bármi válhat ajándékká. Egy mosoly, egy simogatás, egy ölelés is. De lehet az egy könyv, amiről tudod, hogy a másiknak fontos, és egy könyvjelző, amiről ő is tudja, hogy számodra mennyit jelent. A lényeg, hogy szíved minden melegével adod neki. Így a könyv minden oldala rólad fog szólni, a könyvjelző pedig nem csupán a lapok múlását jelzi, hanem téged idéz. Hiszen valójában nem könyvet, nem könyvjelzőt adsz, hanem a szívedet. És ennél többet nem adhatsz. Mert a szíved te magad vagy."

Csitáry-Hock Tamás

56468. Pipi572017-12-11 19:39
"Sok minden van amit szívesen adnék Neked. . .
Szeretnék Neked bölcsességet adni, de azt csak a múló évek hozhatják meg.
Szeretnék Neked sikert adni, de annak csak akkor van értéke, ha megdolgozunk érte.
Szeretnék Neked boldogságot adni, de az oda vezető utat mindenkinek magának kell megtalálnia.
De van egy olyan ajándék, amit adhatok Neked, amely mindig veled lesz és az nem más, mint az én szeretetem...
A szeretet meleg, mint a kályha. Odatartod a tenyeredet és érzed. Felé fordítod az arcodat és sugárzik.
Egy ember körül, aki szeret, más légkör van.Meleg van! Kívánom, hogy ezt a meleget egész évben érezzétek magatok körül." <3

Emmet Fox

56467. cicaaa652017-12-11 18:19
"Higgy a szívedben és saját jóságodban, mert ha így teszel, mások is ezekben fognak hinni. Higgy a csodában, mert teli van vele az élet."

Ron Cristian

56466. Kajati2017-12-11 17:58
"Menjetek ki a természetbe, s ismerjétek meg egymást ott, ahol az ember őszinte lesz."
Móricz Zsigmond

56465. Emy 352017-12-11 11:25
Az igaz barátoknál mindegy, mennyi ideig leszel távol, és az sem számít, hányszor lökitek el egymástól a másikat, úgy is ott leszel, amikor szükség van rád.

Táncakadémia c. film

56464. Zsókica212017-12-10 17:32
Jobb sikertelennek lenni az eredetiségben, mint sikeresnek az utánzásban.”
/Herman Melville/

56463. Zsókica212017-12-10 17:30
"Húsz év múlva sokkal jobban fogod sajnálni azokat a dolgokat, amiket nem csináltál meg, mint azokat, amiket igen.
Feszítsd hát ki vitorlád. Hajózz ki a biztos öbölből. Kapaszkodj a siker szeleibe!
Álmodj! Fedezz fel!"
/Mark Twain/

56462. zaks2017-12-10 13:57
"A télben az a szép,hogy utána jobban örülsz a tavasznak."

/Montgomery/

56461. Annyka2017-12-10 13:56
"A boldogság semmi egyéb, csak a jó érzés. A jó közérzés. Az az érzés, hogy érdemes az embernek élni."

Móricz Zsigmond

56460. Kajati2017-12-10 13:53
Kun Magdolna: Könnyek nélkül

Van, mikor az ember hangtalanná válik,
és csendre inti fáradt gondolatait,
hogy sejtése se legyen senkinek sem arról,
milyen ha szívében bánat lakozik.

Mert, ha szabadjára engedné a gondolatait,
csak szánalmat és sajnálatot kapna,
mitől még jobban fájna az a belső kín,
mely megsebzett lelkét szótlanságra bírja.

Ezért hát könnyek nélkül sírja el rejtett fájdalmát,
és hallgatag napjait mosolygásba fonja,
hogy úgy lássák az emberek, úgy lássa a világ,
mint ha szívet ölő bánat sosem érte volna.

56459. Kajati2017-12-10 13:45
Elengedni valakit nem azt jelenti, hogy megszűnik a fájdalmad. Amíg szereted, fájni is fog a hiánya. Ez nem baj. Attól még elengedheted. Sírva búcsúzunk egymástól, s ha igazi a szereteted, ez egy jó sírás. Elválasztva lenni bárkitől is, akit szeretünk: fáj. Ha már nem fáj: nem is szeretjük. Az elengedés nem azt jelenti, hogy az ember szíve kihűl. Nem azt jelenti, hogy elfelejtem örökre. Nem közönyt jelent. Az elengedés azt jelenti, hogy hagyom őt szabadon repülni, szállni, a maga útján - abban a biztos reményben, hogy visszatalál majd hozzám. De amíg nincs itt, mindig hiányzik. És fáj. Ha nagy csapás, lelki fájdalom ér, mindenekelőtt gondolj arra, hogy ez természetes, mert ember vagy. Mit is képzeltél? Ember vagy, tehát kedveseid meghalnak, barátaid elhagynak, s minden, amit gyűjtöttél és szerettél, elrepül, mint a por a szélviharban."

56458. Kajati2017-12-10 13:41
Kívánok neked mosolyokat,
Amikor bánatos vagy,
Szivárványt, hogy a felhőkben járhass,
Nevetést, ami ajkadat simogatja
Gyengéd ölelést, amikor a lelked elhagyatott,
Barátokat, akik felvidítanak,
Szépséget szemeid sokat lássanak,
Önbizalmat, ha kétségek gyötörnek,
Hitet, melyben teljes az élet,
Bátorságot, hogy megismerd magad,
Türelmet, hogy a világot elfogadd...
És szeretetet, hogy megoszthasd.

56457. Kajati2017-12-10 13:36
Maradék idő. Katona Bálint
Szeretni még egyszer,
halálosan, aki vár.
Mosolyt venni még,
mielőtt a bolt bezár.
Napot látni még,
mielőtt az est leszáll.
Élni még egy kicsit
mielőtt a szív megáll.
Utoljára valakiben
hinni volna jó,
ne vesszen kárba a kimondatlan szó.
Örülni valaminek,
ami szép, ami jó,
mielőtt a szívben esni kezd a hó....
Mert a maradék idő
már nem eladó....

56456. Kajati2017-12-10 12:39
Bárki
Bárkié lehetne a szó, ami legördül a szádról.
Bárkit elérhetne a pillantásod a belső világról.
Bárki belefuthatna két karodba a planétáról...
mégis egyetlen vagyok, ki mindenedben lángol.
Léria Dipán

56455. Annyka2017-12-10 08:28
Ha nem lenne tél, nem élveznénk annyira a tavaszt. Ha nem kellene néha nélkülöznünk, nem vágynánk annyira a jólétet.

Anne Bradstreet

56454. izmoskörte2017-12-10 08:17
"Minden embernek a lelkében egy dal van,
és a saját lelkét hallja minden dalban,
és akinek szép a lelkében az ének,
az hallja a mások énekét is szépnek."

Babits Mihály

56453. Annyka2017-12-10 08:15
Minden zugocska, amelyet szeretünk, egy világ a számunkra.

Oscar Wilde

56452. Grafi32017-12-10 07:08
Az élet minden szépsége, az élet minden költőisége, a világ legmélyebb és legigazibb örömei, minden, ami nagyszerű és minden ami titokzatos kapunk előtt áll.

/Hemingway/

56451. Emy 352017-12-10 06:16
Az ember nem mutathat nagyobb szeretetet, mint amikor az utolsó ötfontosát odaadja felebarátjának.

Ben Aaronovitch

56450. cicaaa652017-12-10 05:15
Legyél szivárvány valaki esőfelhőjében.

Maya Angelou

56449. Kajati2017-12-09 20:03
"Sok ember fog ki és besétálni az életedbe, de csak az igaz barátok hagynak lábnyomot a szívedben." (Eleanor Roosevelt)

56448. cicaaa652017-12-09 12:22
Az ember jobban tud örülni, ha csak egy-két apróságot kap, mint ha sokat egyszerre.

Lucy Maud Montgomery

56447. Kajati2017-12-09 07:27
Néha egy szó...
Néha egy szó segítene, de nem kapom meg. Vagy azért, mert nem figyelnek rám, vagy azért, mert nem is sejtik, hogy hiányzik nekem, vagy azért, mert nem tudják, mi az a szó, ami feloldja a bajomat.
Müller Péter

56446. Annyka2017-12-09 07:22
Amint a szimfóniának szüksége van minden egyes hangjegyre, amint a könyvnek szüksége van minden egyes szóra, amint a háznak szüksége van minden egyes kőre, amint az óceánnak szüksége van minden egyes vízcseppre, amint az aratásnak szüksége van minden egyes gabonaszemre, az egész emberiségnek szüksége van terád, ott, ahol te vagy, egyetlen, s így helyettesíthetetlen.

Michael Quoist

56445. Emy 352017-12-09 06:26
Semmiféle bölcs ember nem fejti meg az élet értelmét. Hogy általában mi az értelme az életnek, azt én nem tudom, s talán akkor is így felelnék, ha száz évvel megtoldanám az életemet. Ha azonban egyetlen színész pályafutásának az értelmén gondolkodom - az enyém -, annyit mindene­setre mondhatok: A szomorú embereket megvigasztalni és jóra, szépre nevelni. Mindig ezt akartam, s ez ma is az én ars poeti­kám!

Rózsahegyi Kálmán