Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nyaralás babával Korfun fórum

Nyaralás babával Korfun (beszélgetős fórum)


20. correct (válaszként erre: 17. - Copinia)
2009. aug. 28. 14:36
Az is szép! Egész Corfu szép természet terén :)
19. correct (válaszként erre: 16. - 874eb11dfd)
2009. aug. 28. 14:36
Sidari♥♥♥♥
18. correct (válaszként erre: 15. - 874eb11dfd)
2009. aug. 28. 14:35
Én is imádtam! De azért éjszaka nem volt annyira nyugis :D
17. copinia (válaszként erre: 14. - Correct)
2009. aug. 27. 22:44
Agios Georgiosba megyünk a Sandy Beach Hotelba.
2009. aug. 27. 22:25
correct, ti merre voltatok Korfun?
15. 874eb11dfd (válaszként erre: 12. - Correct)
2009. aug. 27. 22:24
én úgy szeretem Görögországot :) És pont ezért mert ott nyugi van, senki nem rohan sehova, ott a tenger , a pálmafa... imádom :)
2009. aug. 27. 22:21

Ha beteg lenne a kislányod, van rendelő, meg ügyelet, írnak receptet, mész az Aphoteka-ba és kiváltod.

Nekem Bisolvon köptető kellett anno helyben.

Amire vigyázz a tengeri sünök. Melyik részére mentek Corfunak?

13. correct (válaszként erre: 6. - Copinia)
2009. aug. 27. 22:19
Azért nem egészen. Tavaly néztem ezeket, számoltam, drágábbak, de a palackozott vizet tényleg majdnem ingyen osztják. :)
12. correct (válaszként erre: 1. - Copinia)
2009. aug. 27. 22:18

2-szer voltam Korfun, igen, vihetsz vizet, de ha repülőn mentek akkor nem tanácsos...nem szeretik, a nagypoggyászban még oké 1-2 liter.

Valóban hasmenést okoz a legtöbb embernél az a víz, sőt, durvábbak is lehetségesek alkalmanként, de kicsinek semmiképpen ne. Viszont, ott is vannak boltok (a legjobb a Sconto, ha jól emlékszem a nevére), ahol egyébként röhejesen alacsony áron (a hazainál is olcsóbban) lehet venni ásványvizet. Pl. a Vikos nagyon jó, a mentes. Van még egy másik ami nagyon jó de nem emlékszem a nevére. Nekem tavaly 4 éves volt a kislányom, nem ivott csapvizet. De 50-es fényvédő krém azért ajánlott...babakaja ugyanúgy van, mint itthon ilyen kis üvegekben, sőt van bébidesszert is, meg babáknak való egyéb kaja - tényleg minden, de azt is vihetsz. Mivel elég érdekesen vannak nyitva az üzletek :D Ott délben még "jó reggelt!"

11. 874eb11dfd (válaszként erre: 8. - Fabiada)
2009. aug. 27. 22:16

de változtak az árak. És azért, mert mióta válság van, naponta 100 helyett csak 30 gép megy.. és ezért felemelték az árakat ( ezt mondta az idegenvezető csaj)

amúgy , ha szeretnétek menni kirándulni, nézz körül a városban, mert más utazási irodánál sokkal olcsóbb ugyanaz a kiránduló út..

10. 874eb11dfd (válaszként erre: 6. - Copinia)
2009. aug. 27. 22:13
szerintem drágábbak. mi most voltunk Korfun, Sidariban :) Amúgy meg Korfu városban van lild, csak kintebb van a várostól jóval..Hogy milyenek ott az árak nem tudom, mert voltunk ott is sétálni egyett a városban, csak ittunk egy frappe-t, ami talán erős volt, vagy nem tudom..rosszul voltunk tőle párommal, így a végefele csak ültünk, pedig be akartunk vásárolni, hogy ne Sidariba kelljen, mert ott drágábbak a dolgok..
2009. aug. 27. 22:10

Szerintem ma már mindent megtudsz venni ott is,bár szerintem sokkal drágábban mint itthon.

Ami szerintem a legeslegfontosabb,hogy a gyerekorvossal irass fel minden fontos gyógyszert(szemcsepp,orrcsepp,kálcium,lázcsillapító)hirtelen ennyi jut eszembe,de a dokinő jobban tudja mire lehet szükség.Legalábbis én így szoktam ha külföldre megyünk a bébivel,feliratom,kiváltom-fő a biztonság!

Panna 77 gyönyörűszép a picilányod!

2009. aug. 27. 22:09
Igen. Az árak kb ugyan azok. Igaz mi két éve voltunk, de talán nem változott.
2009. aug. 27. 22:08
Korfun a Sissi palota környékén lévő településeknél a csapvíz iható, mivel a palota miatt a vízhálózatot pár éve teljesen felújították. A palackozott víz nagyon olcsó, érdemes minnél nagyobb kiszerelésben venni. Ha jól emlékszem 6x másfél liter került kb. 1.80 euróba.....
6. copinia (válaszként erre: 2. - Panna77)
2009. aug. 27. 21:52
Még annyi lenne a kérdésem,ezek kb annyiba kerülnek mint nálunk?
5. copinia (válaszként erre: 2. - Panna77)
2009. aug. 27. 21:51
Köszi ez megnyugtatott...
2009. aug. 27. 21:51
Nem akarunk csap vizet inni,csak szerintem is jó neki a palackozott víz és nem kell itthonról cipelni egy kartonnal.
3. momo1979 (válaszként erre: 1. - Copinia)
2009. aug. 27. 21:36
Korfún Ti se igyatok ottani vizet, mert meghajt nagyon! Jobb ha visztek vmennyit, de lehet kapni, de a babakaja az jó kérdés. Szerintem azt is lehet ottkapni.
2. panna77 (válaszként erre: 1. - Copinia)
2009. aug. 27. 21:35

Én Korfun nem jártam bébivel, de tavaly a 7 hónapos kislányommal Teneriffen voltunk, idén meg Horvátországban és Törökországban.

Vittem pelust és tartalék kaját, de nem vittem túlzásba. Szerintem teljesen jó egy másfél éves gyereknek a palackozott,mentes víz.

Tavaly tudtam venni bébiételt is, pedig akkor igazán nem evett sokfélét a lány...

2009. aug. 27. 21:30

Sziasztok!


Tapasztalatokat várnék,hogy miket vigyek 1,5 éves kislányomnak a nyaralásunkra. A védőnő azt mondta,hogy vigyek neki vizet amit itthon iszik. Szerintetek is kell,vagy jó neki a kinti palackozott? Milyen pelusok vannak,vagy azzal is készüljek úgy,hogy nem tudok venni? Mi a helyzet a baba kajával. Egyébként egy négy csillagosba megyünk al in.-ba. Szóval nem tudom mi tévő legyek,mert nem tudom elképzelni,hogy ott nincs olyan minőség mint itthon.

Járt valaki ott bababával mostanában?

Köszke

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook