Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért nem mennek le a kilók? fórum

Miért nem mennek le a kilók? (tudásbázis kérdés)

2015. febr. 20. 02:18
tobb minden is okozhatja,pl fogamzasgatlo,lassu az anyagcsered/vkie gyors/,amugy latom mindent nagyon helyesen csinalsz,torna,keves eves,sok gyumolcs.
2009. aug. 28. 16:23

Nem szedek fogamzásgátlót! 6 évig szedtem, de akkor nem volt ilyen problémám! Több, mint két éve abba hagytam, azóta mondjuk próbáltam már 3 fajtát is, csak mindegyiktől volt vmi bajom, az utolsót mondjuk pár hónapja szedtem két hónapig, lehet e miatt van! :s

Na mindegy nem adom fel, az biztos!

20. 5e48d37001 (válaszként erre: 18. - 8fe4afaa5f)
2009. aug. 28. 16:00
Nálam biztos ez van,minden dekáért meg kell küzdenem és a legnehezebb dvd-ékre tornázok.Tavaly elég volt csak az RR1 és 1 hónap alatt annyira levékonyodtak a combjaim,de akkor nem szedtem fogamzásgátlót.
2009. aug. 28. 15:57

Van olyan ismerősöm,aki évkig szedett fogamzásgátlót,és mikor abbahagyta egészen addig nem tudott lefogyni amig ki nem ürült a szervezetéből a gyógyszer.Hiába tornázott,diétázott sajnos fél évig szinte alig mozdult a mérleg.

A hormonok is befolyásolhatják elég rendesen testsúlyunkat.

De ne add fel Rencike,akármi miatt is nem megy annyira a fogyás.Én sem adom,pedig így sokkal nehezebb az alakformálás,de azért küzdök!

18. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 17. - 5e48d37001)
2009. aug. 28. 15:52
En is szedem a fogamzasgatlot, lehet azert megy olyan lassan a dieta.
2009. aug. 28. 15:47

A fogamzásgátlók is lassítják a fogyást.Nem lehet,hogy ez a ludas a dologban?

Én a szoptatás alatt semmit nem tudtam fogyni,a megemelkedett prolktin szint miatt,szoptatás után 2 hónap alatt -8 kg diéta nélkül csak tornával.Ez volt tavaly.Ez év februárjától sajnos fogamzásgátlót kell szednem ezzel egyidőben elkezdtem tornázni,hogy megelőzzem a testsúlynövekedést plusz este már csak fehérjét viszek be,és 7 hónap alatt értem el azt az eredményt amit tavaly 2 hónap alatt.

16. 2d5a00656a (válaszként erre: 14. - D94544bae9)
2009. aug. 28. 15:09
Nem,egy hónapnak már kéne látszani.
15. d94544bae9 (válaszként erre: 12. - 95a0f7ade3)
2009. aug. 28. 09:45
Igen ezt én is így tudom és ha jobban bele gondolok, régebben is ezt tapasztaltam, akkor is 64-ről fogytam le 52 kg-ra :s és 55-nél sokáig stagnált! De akkor jóformán nem ettem semmit, csak edzettem, heti 4-5 alkalmat! Ki is voltam eléggé! Még egyszer ilyet nem csinálok és vissza nézve a képeket borzalmas volt, 172 cm és 52 kg. Úgy néztem ki, mint egy csontváz! :(
2009. aug. 28. 09:40

Köszönöm a tanácsot!

Gyerekem nincs, szóval ez a variáció kilőve, még férjem sincs, tehát ez is, valamint a Colát nem szeretem, sem semmilyen szénsavas üdítőt!:D Az anyukámnál, csak két morzsa sütit ettem, talán még igaz lehet, bár nem szokott sütni, csak ritkán! :s

A 172 cm-hez, 64 kg voltam, 3 kg sikerült ebből leadnom, de még szeretnék 3-4-et! Most kezdtem egy hónapja az edzést, lehet túl hamar várom az eredményt?

13. 2d5a00656a (válaszként erre: 9. - D94544bae9)
2009. aug. 27. 18:28

Akkor szánj rá egy-két napot tedd az alapanyagokat mérlegre/ne felejtsd az adalékban bevitt liszt cukor olaj...mennyiségét/

Ne hagyd ki a megettem a gyerek után azt a pár falat...Vagy a férjem nem kérte azt a két falat sültkrumplit és nem volt szívem kidobni...anyukámnál csak tényleg két morzsa sütit az ő kedvéért...vagy az ittam ma eleget 2 liter coca colát...típusú dolgokat. MINDENT! De tényleg minden /még a vizet is/írd fel egy papírra ,és ha mondjuk három napot így levezetsz rá lehet jönni a hiba kulcsára..De az hogy én/saját megítélés szerint/nem eszem sokat ,ez nem támpont.Tudom keményen hangzik ,de én ezzel kezdem mindig ,és sokszor/szinte mindig:(/ kiderül hol bukik a dolog.Először magadnak kell tudni bevallani a túlevést ,mert amíg te azt hajtogatod hogy nagyon keveset eszem ,a súlyod meg mégis felfelé megy vagy stagnál addig valami csak nem stimmel.::)

12. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 11. - D94544bae9)
2009. aug. 27. 18:02
Az utolsó pár kg megy le a legnehezebben. Néhány hétig, akár egy hónapig is stagnálhat a súlyod. Ne keseredj el! Folytasd tovább az eddigi mozgást, és kalóriadagot, meglátod, hamarosan megszabadulsz a kilóktól! Sok sikert!:)
2009. aug. 27. 17:55

Most mennem kell edzeni! Ha végeztem lehet még leszek, de ha nem akkor holnap biztos!

Köszönöm az eddigi HSZ-ket, várom a többit is!:)

Sziasztok!

10. 9fa28b0ed4 (válaszként erre: 6. - D94544bae9)
2009. aug. 27. 17:55

Semmi amkiben liszt van,semmi sült,semmi cukor4Kizárólag csirkehús..de CSAK főve..ez nagyon fontos!

Csak bio vagy rozskenyér...semmi édesség és nincs bűnözés!

Ezek az alapok!

HA EZ MEGVAN,AKKOR SIKERÜL!

én 30 kilót fogytam dietetikus segitségével,ezekkel az alapokkal..tehát 30 kilót 3 hónap alatt!

9. d94544bae9 (válaszként erre: 7. - 2d5a00656a)
2009. aug. 27. 17:49

Mint írtam nem eszem sokat!

A reggelire oda figyelek, mert az fontos, ebédre is főt ételt eszem, de délután már csak joghurt, gyümölcs, esetleg csirkemell, köret nélkül, vagy zöldségkörettel!

8. d94544bae9 (válaszként erre: 3. - Megryan)
2009. aug. 27. 17:47
De ha több a bevitel, amit nem annyira hiszek, mert tényleg nem eszek sokat, akkor mennyit kéne tornáznom? Ha tehetem heti négyszer lemegyek, ez nem elég?
2009. aug. 27. 17:45

Azértnem mennek lemert több kalóriát viszel be mint amennyitfelhasználsz,és ezt sajnos sokszor észre se veszi az ember ,csak ha szembesíti magát vele.Csodák nincsenek se pozitív se negatív irányban a diétában,csak tények vannak.

Valamit nem csinálsz jól:(

2009. aug. 27. 17:45

Sziasztok!

Eléggé el vagyok keseredve!

Már több hónapja vissza fogtam az evésből, ha eszek is csak kis mennyiséget! Oda figyelek, arra, hogy délután már csak gyümölcsöt, vagy vmi nem hizlalósat egyek (jó néha bűnözök, de csak néha)!

Tavaly év vége óta tornázok, heti két, három alkalommal, kisebb kihagyások voltak, 1-2 hét! Most egy hónapja edzőterembe járok, cardiózok és a gépeket is használom! 3 kilótól szabadultam meg, de tovább nem megy! :S Pedig régebben olyan gyorsan lementek a feleslegek!

Nem vagyok kövér, de még szeretnék legalább 3-4 kg fogyni!

2009. aug. 27. 17:44
azt akartam írni hogy: szeretnek minket a kilók :o) és azért nem akarnak távozni
2009. aug. 27. 17:43

szeretnem minket :o)

Még szoptatok,ezért nem tudok fogyózni, de a mozgást nem hagyom el egyetlen nap sem. Nem eszem túl sokat, csak amennyit muszáj, és mégis ragaszkodnak hozzám. Majd ha már nem szoptattok, akkor belehúzok..

Te mivel próbálkoztál eddíg?

2009. aug. 27. 17:41

Mert több a bevitel mint a leadott energia.


De olyat is hallotta, hogy valakinek a szervezetében lévő gyulladás (pl. romlott fog) akadályozta a fogyását.

2009. aug. 27. 17:41
Kicsit bővebben ha lehetne. :)
2009. aug. 27. 17:38
Miért nem mennek le a kilók?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook