Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 7 méretet fogytam egy év alatt! fórum

7 méretet fogytam egy év alatt! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 7 méretet fogytam egy év alatt!

1 2 3 4 5 6
130. Krerika (válaszként erre: 124. - Husom36)
2009. szept. 11. 18:04

Köszi! Mindent!

Azért nyomtattam ki, hogy többször el tudjam olvasni :) és bármikor.

Tényleg szépen megszerkesztett cikk.

Még egyszer gratula :)

129. 57abc43d5b (válaszként erre: 128. - Husom36)
2009. szept. 11. 13:34
Ennyir én sem szeretnék sovány lenni.Kerek és nőcis a célom.:)
128. husom36 (válaszként erre: 126. - 37ff3fb0e3)
2009. szept. 11. 06:18

Néztem, nem semmi, kitartáshegyek, és már nagyon vékony a magasságához képest. Nagyon nagy gratula innen Neki!:)

Én már rég megálltam volna a helyében, de ugye mindenkinek a saját célja a legfontosabb!

127. husom36 (válaszként erre: 125. - 57abc43d5b)
2009. szept. 11. 06:09
Szia! Én is néztelek, már nagyon látszik a fogyásod, hát még karácsonyra, biztos meglesz az ajándék Magadnak!:)
2009. szept. 10. 15:27
Erősítőnek a továbbiakhoz, nézzétek meg Tancsi adatlapját is, érdemes, 104 kilóról majdnem 50 kilót fogyott!
125. 57abc43d5b (válaszként erre: 124. - Husom36)
2009. szept. 10. 14:55

Szia Husom.

Vagy fél órán keresztül nézegettem ismét(MÁR KI TUDJA HÁNYADSZOR!)a képeidet és még most is leesik az állam!Eszméletlen!

De nagyon szeretném én is decemberig azt a -37 kilót.Az nekem is kerek egy év lesz,mert karácsony másnapján kezdtem a fogyit.

124. husom36 (válaszként erre: 121. - Krerika)
2009. szept. 10. 13:44

Köszönöm Neked is, fúú klassz hogy ki vagyok nyomtatva, teljesen meghatódtam.:)


Kicsit megkésve de boldog névnapot, és kívánom hogy maradj ilyen jópofa, kedves és persze érzékeny mint amennyire naplórészleted olvasásából megismertelek.

Neked is hajrá a -valamennyi eléréséhez!:)

123. rzsuzska (válaszként erre: 122. - Husom36)
2009. szept. 10. 13:43

Köszi, meglesz!!

csak pozitív hozzáállás, meg kitartás.

122. husom36 (válaszként erre: 120. - Rzsuzska)
2009. szept. 10. 13:32

Köszi, és sok sikert Neked is a pontokhoz. Nálam ez nem jött be akkoriban, de mindenkinek más módszer válik be.

Hajrá a 70ig!:)

121. Krerika
2009. szept. 10. 10:45

Én is szeretnék gratulálni! És nem csak a fogyásodhoz, hanem a jól megírt cikkedhez!

Én ki is nyomtattam :)

2009. szept. 10. 10:41

Husom36

gratulálok a sikeres fogyáshoz.

Hihetetlen az akaraterőd. Asszem egy-kétszer elolvasom majd a történetedet, mert motivál minden fogyizót, akármilyen módszert is választ magának.

Itt az akaraterő a lényeg! Van mit tanulni tőled.

2009. szept. 7. 08:08
osztom a véleményedet.
2009. szept. 4. 18:34

Én annyit fűznék még hozzá, hogy tényleg minden a fejben dől el. kell valami, amiért meg akarod csinálni. Én minden este azzal a jó érzéssel fekszek le, hogy tudom már megint egy lépéssel közelebb vagyok a célomhoz, és elképzelem milyen jó lesz Nekem ha sikerül a végső cél :)

És hát náha kiakadok bitaságokon, de akkor itt mindig segítőkre akadok, akik magamhoz térítenek.

igaz, husom?? :) (kösziii)

úgyhogy nem szabad feladni és csak elkezedni nehéz.

117. husom36 (válaszként erre: 116. - 0b551b9866)
2009. szept. 4. 09:20

Köszi!:)

És ha tényleg zavar hogy nehézkesen mozogsz kisfiaddal, tényleg állj neki fogyózni, és annyira jól fogod majd érezni később magad, hogy minden játék futkosás a kicsivel jól fog esni. Tudom most még ezt nagyon nem látod, de Én átéltem, és össze sem hasonlítható a két érzés.


Komolyan mondom ha nem kéne mással foglalkozni minden nap 1-2órát valamit sportolnék, vagy edzenék, annyira szeretek már mozogni.


Sok sikert, és tényleg szánd rá Magad!

2009. szept. 4. 09:04

Szia!


Annyira jó volt olvasni amit írtál. Én mos vagyok 100 kg. Jajj már attól rosszul vagyok ahogy kimondom és leírom a számot. Én 1 hete kezdtem el, de olyan vagyok mint a mosott rongy.

Mióta az eszemet tudom állandóan fogyózom le megy 10 feljön 20 kg. Tiszta kín az egész és olyan rosszul érzem magam a bőrömbe.

Kisfiammal vagyok itthon de amit írtál annyira igaz: szenvedés lehajolni, leguggolni hozzá. És már a játszótéren szégyellem magam mert a sok fitt anyuka között rettenetesen nézek ki.

Köszönöm hogy ezt leírhattam és köszönöm hogy megosztottad velünk ezt a sikertörténetet. Remélem ez elég erőt ad, hogy én is végigcsináljam.

115. husom36 (válaszként erre: 114. - 156a5eb9fd)
2009. szept. 3. 17:24

Ebben igazad van. Ezért jó? ha valaki szoptat mert Nem ehet semmit segítőt.

De sajnos sok embernek kellenek a segítő gyógyszerek.

2009. szept. 3. 17:01

Én is cigiztem és a diéta kezdetével tettem le. Nekem nem okozott suly gyarapodást, valszeg a sok mozgás, okos hamizás miatt. :) Én csak áldom magam, hogy leszoktam róla és az édességről :)

Az Allival kapcsolatban hadd osszam meg a véleményem. Ugye azon az elvem működik, hogy ha lefogysz 2 kilót akkor az Alli segít ujabb 1 kilót leadni. Olvastam a papirján, hogy akkor kell bevenni amikor zsirosat eszel, mellette egészségesen kell táplálkozni, tehát magyarán az Alli mellett is meg kell válogatni mi eszel és mennyit. Akkor mi értelme van szedni? :) Szerintem akkor ne terheljük gyógyszerekkel a szervezetet - mert ugye ez is egy fajta gyógyszer- és ha igy is ugy is meg kell válogatni a kaját akkor fogyjunk gyogyszer nélkül.

:)

Nah? :)

2009. szept. 2. 17:32
Köszönöm a hozzászolásotokat.
112. morkika (válaszként erre: 109. - Csillag-0519@freemail.hu)
2009. szept. 1. 17:41
Szia! Az Allival kapcsolatban van egy külön fórum, ha rákeresel sok tapasztalatot olvashatsz. Sok sikert előre is.
111. Cyntia (válaszként erre: 109. - Csillag-0519@freemail.hu)
2009. szept. 1. 16:12

A nem cigizésről meg csak annyit, hogy nem a többet evés szindróma jön utána, és nem ettől jönnek a kilók, hanem az, hogy az anyagcsere visszaáll a régi kerékvágásba és tovább marad bent a táplálék és jobban felszívódik, mint a cigiző társaknál, mert akkor csak átszalad és nem szívódik fel olyan fajsúllyal.

Nálam is gondolom ez is közrejátszott.

A tanácsom a diéta és a mozgás!!!

110. husom36
2009. szept. 1. 14:22

Továbbiakban is köszi a gratulát, és minden fogyizó társamnak hajrá! Én is Veletek csinálom.:)


Csillag sajna nem ismerem sem a holyvood.., meg az Allit sem. Az viszont biztos hogy Neked a cigiről leszokás hozott pár kilót.:( Többet eszel azóta?

2009. szept. 1. 13:02

Most már elkeserítő, hogy ennyit felszedtem 6-honap alatt. /ezota nem dohányzom/16-kg. használtam a holyvood peach-ot de annyi mintha egy nylon kis kört ragasztottam volna magamra. nem ajánlom senkinek. csak pénz kidobás az ablakon.


tudna valaki segíteni? mik a tapasztalatok az ALLIVAL-kapcsolatban. válaszotokat : köszönöm.

108. vkatka
2009. szept. 1. 12:43
Én is gratulálni szeretnék! Te leszel előttem a pozitív példa, ugyanis én is ilyen módszerrel próbálok fogyni.
107. Emesemm
2009. szept. 1. 12:11

Szívből Gratulálok a kitartásodhoz!!!

Nagyon csinos vagy!

106. morkika
2009. szept. 1. 09:22
Hű, nem semmi amit és ahogyan csináltál! Gratulálok!
105. husom36 (válaszként erre: 103. - Katic)
2009. szept. 1. 08:35
Hajrá, és ha nem is magadért, de a gyerekeid mindent megérnek, hogy jobban és többet mozoghass velük, mert ugyi vékonyabban nem vagyunk olyan lustácskák, és a párod is fog biztos örülni a változásnak.
104. husom36 (válaszként erre: 102. - Bambusz_reni)
2009. szept. 1. 08:32

Akkor van a stagnálás, és nagyon elszomorító, de ilyenkor szoktam vagy többet tornázni, vagy valamit lecsippenteni a kajából, vagy mind a kettőt egyszerre bevezetni, hogy elmozduljon. De persze ez csak leírva ilyen könnyű dolog.

Vagy esetleg változtatni a torna fajtáján, az is bejött olykor.

103. katic
2009. aug. 31. 22:40

Szeretettel gratulálok neked!!!! MIntha csak rólam írnál a cikkedben. A szoptatás, a másik gyerek - persze fordított sorrendben :-D -, az XXL méret, ("csak" 46-48-as). ... és én is ilyen szépen kezdtem. Két hónap alatt lement 8-9 kg, aztán kész. :'-( Feladtam, holott, tudom, nem lett volna szabad. Viszont minden megevett falat után lelkiismeretfurdalásom van, ezért hiszem, hogy nem vagyok teljesen elveszve. :-)

Most úgy érzem, nagyon sokat segített a cikked. Az összes hozzászólást egyelőre nem volt időm átolvasni, de azt is megteszem, biztosan segít majd az is.

Újra belevágok én is.

Köszönöm a segítséget! :-)

2009. aug. 31. 21:48
Gratulálok neked. Nehéz volt biztos végig csinálni, de kitartás kell. Mi a teendő akkor, amikor te szeretnél még fogyni kicsit, viszont bármit csinálsz, nem mozdul a mérleg semerre? Se fel, se le. Hiába eszel többet vagy kevesebbet
101. husom36 (válaszként erre: 99. - A6cd9cfa0c)
2009. aug. 31. 15:27

Ajjaj persze hogy voltak, és vannak is. Amikor több mint két hétig stagnáltam, vagy sztem keveset ettem tornáztam is, és inkább visszaszedtem a kilókat. De de de ha tudod hogy a torna izmot csinál ami nehezebb a zsírnál, illetve sajnos a vízháztartásunk is változó, na meg ki mikor nagyvécézett, simán rá lehet fogni. Én megteszek mindent és ha a szervezetem nem fogyással reagál az nagyon gáz, elszomorító, lelombozó élmény. De ilyenkor beszélgetek anyummal, párommal hogy milyen béna vagyok, nem megy tovább, és aztán mindig jönnek a jó kis lecsesző mondatok, hogy nézzem meg mennyit fogytam eddig, menni fog csak így tovább.

Igen Nekem is van lelkileg lósz@r hangulatom, sírni tudnék, de akkor sem lesz jobb, senki sem fog helyettem egy dekát lefogyni a testemből. Csak magadra, magunkra számíthatunk.

Vannak napok amikor teljesen nem azt eszem amit szabadna, lelki gondjaim vannak, és akkor jól kiélvezem az evést amit persze Én szeretek olyan kajákkal, aztán 2-3napba kerül hogy visszajussak a kilómhoz. DE valahogy feltölt, persze meg szoktam bánni. Kicsit.

Nekünk a gépünkön a monitor kímélő képek mind abból a korszakból mutatnak képeket amikor 100 fölött voltam, elég néha odanéznem, tudom mit kell tennem. A nagy ruháimat mind elajándékoztam, nincs is ruhám csak ami most jó. Úgyhogy nincs visszatáncolás.

Nem akarok többet kövér lenni, akkor nem éreztem magamat annak, most látom csak igazán a különbséget.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook