Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 7 méretet fogytam egy év alatt! fórum

7 méretet fogytam egy év alatt! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 7 méretet fogytam egy év alatt!

1 2 3 4 5 6
160. titzi
2012. jan. 9. 04:32

Gratulálok az eredményhez!!!!!!!!

Hihetetlen,hogy a rosszindulatúak megpróbáltak elbátortalaníani mindjárt az elején!

miért kell inni mályvateát?

Milyen masszázsra jársz?

159. anyas
2010. febr. 23. 14:15
Sziasztok!Gratulálok husom36!Én egyfajta diétát csinálok,nem tudom,hogy leírhatom-e a nevét.15.nap utá,amiben volt4 pihenőnap is -4kg-5cm a hasból!még nem mozgok csak amit mindennap muszály!
2010. febr. 19. 22:14
husom36! Gratula a fogyásodhoz, nagyon ügyes vagy! Most hogy állsz vele? Én 20 Kg felesleggel kínlódok:( Nagy lendületet adott a sikered, ahhoz, hogy belevágjak az életmód változtatásba! Köszönöm!!!
157. 57abc43d5b (válaszként erre: 156. - Hokifli)
2009. dec. 15. 08:35
Örülök,hogy nem bántottalak meg!:)
156. Hokifli (válaszként erre: 155. - 57abc43d5b)
2009. dec. 14. 22:05
Így van, én is ezt a hozzáállást képviselem :D:D
155. 57abc43d5b (válaszként erre: 154. - Hokifli)
2009. dec. 14. 21:58

:)

Legalább volt valami előnyöd is az exedből azon kívül,hogy megszabadultál tőle.(Bocs.)

154. Hokifli (válaszként erre: 153. - 57abc43d5b)
2009. dec. 14. 21:55
:D Az élet hozta így, a titkos elixír egy gyerektartást nem fizető exférj, szóval a csóróság életmódváltozást generált, ami nélkül ugyebár tartós fogyás sincs :) Egyébként korábban sok fogyókúrát kipróbáltam, de ezekkel az az elemi probléma, hogy mivel csak kúraszerűek, utánuk jön a visszahízás, jojó-effekt, stb. Szóval szerintem a tartós fogyáshoz egy alaposan átgondolt életmódváltás szükséges, de ezt már Sóder Norbi is kihangsúlyozta asszem :)
153. 57abc43d5b (válaszként erre: 152. - 57abc43d5b)
2009. dec. 14. 17:23
Mármint,hogy így hogyan lehet kibírni vagy élni egyáltalán!?:)
152. 57abc43d5b (válaszként erre: 151. - Hokifli)
2009. dec. 14. 17:22

Szia Hókifli.

Lökjed a titkot!:)

151. Hokifli
2009. dec. 14. 16:31
Tuti fogyis tippem van! 3 hónap alatt 20 kilót fogytam le vele, és az így elért súlyom tartom már két éve :) Napi 2 szendvics, és max. 1 kávé, plusz a lehető legtöbb mozgás! (pl sok séta, autó helyett bkv, stb) Ripsz-ropsz lemennek a feleslegek :)
2009. dec. 9. 17:37
Gratulálok a kitartásodhoz, én most tartok annál a szakasznál, hogy " mindig nekiállok"...és mindig az a vége, hogy feladom. De a Te eredményed erőt ad!Kivánom, hogy sikerüljön elérned az álomsúlyod! :)
2009. okt. 11. 16:14
Istenem,hogy én nem találtalak meg előbb bennetekat!!!!!
148. husom36 (válaszként erre: 143. - Nefelejcs)
2009. okt. 7. 20:07

Szia!:)

Sztem sem gáz a magasságodhoz a kilód, de mindenkinek saját maga célja a fontos.

Együtt tornázni?:)Itt neten.:)Hova valósi vagy?

147. husom36 (válaszként erre: 144. - D4a2436008)
2009. okt. 7. 20:03

Szia!

Anyum is ilyen korabeli, és Ő is fogyózgat. Buzafü kapszulát eszik elveszi az étvágyat kicsit, és hát 6óra után nem szabad enni, persze ha egyáltalán Te eszel olyankor.

146. husom36 (válaszként erre: 142. - 85055abb64)
2009. okt. 7. 20:01

Talán ami mindig a fejemben van hogy nem akarok újra kövér lenni, jó most is van túlsúly, de nagyobb ruhákat sosem akarok már hordani. Annyi melóm van benne nem fogom elcseszni, ez nagyon motivál, és mindig kapok biztatást ilyenkor is. Amúgy meg sok-sok 100kilón felüli képet ad be a gépünk képernyőkímélőnek, elég rájuk nézni é studom hogy nem zabálhatok.


Saját recept úgy nincs csak kutyulom a zöldségeket a sovány husikkal halakkal és rengeteg sovány tejfölt, és joghurtot eszek.

145. 85055abb64 (válaszként erre: 143. - Nefelejcs)
2009. okt. 6. 22:25

Szia Nefelejcs,


Véleményem szerint, a magasságodhoz azért nem annyira jesszu jesszus, de azért jó, hogy kezedbe szeretnéd venni az irányítást!

Eleve a hozzáállásod tetszik. Tapasztalatom, hogy (sok esetben) már a diétázó szándékbejelentéséből lehet következtetni arra, hogy diétája sikeres is lehet, vagy eleve kudarcra van ítélve! A te megfogalmazásod számomra abszolút reális célokat mutat be. Sok sikert, és vigyázz magadra!

2009. okt. 6. 15:53
nagyon szeretnek en is fogyni,de mar kiprobaltam minent.Most az uszogumimon vannak tapaszok,de nem vennem eszre,hogy hasznalnanak.Sajnos,itthon vagyok,es nagyon jo az etvagyam.Mar az almaecetet,mindenfele zoldtea kapszulakat probaltam,a lugositast,de nem veszi el,semmi az etvagyamat.Igaz,en mar nem vagyok fiatal,de jo lenne fogyni,mert a labaimnak,is konnyebb lenne a sulyt hordozni.
2009. okt. 6. 15:49

Sziasztok!


Van kedve valakinek velem együtt fogyózni? Nagyon örülnék, ha találnék egy fogyis társat, akivel megoszthatnám örömeimet és bánataimat, esetleg közös sportolásokban is benne lennék. :)

22 éves egyetemista vagyok, a 175 cm-hez 85 kiló(jesszus-jesszus) társul, amit jövő nyárig szeretnék lefaragni magamról...valamilyen úton-módon. Ha esetleg akadna valaki, aki csatlakozna hozzám, kérem, jelezze! :)

2009. okt. 6. 15:15

Na igen... az egy órából az utolsó 5 perc..., mindig vagy a leghosszabbnak tűnik vagy tényleg azzá is válik..., de a jóhír (amit te is tapasztalttál már és tudsz), hogy a szervezeted nem feledi és meghálálja a melót :)


Van valami pszichés praktikád, amivel átvészeled ezt az időszakot? Gondolom folyamatosan edzetted magad "fejben" is.


Szoktál kísérletezni receptekkel, esetleg létezik már saját is? Bocs a sok kérdésért, de tényleg izgalmas volt az utóbbi éved azok számára, akit érdekel a téma :)

141. husom36 (válaszként erre: 140. - 85055abb64)
2009. okt. 5. 22:37

Köszi, nagyon kedves vagy!:)


A végső pucolás még tart, nagyon ragaszkodóak ezek a fránya kilók, sajnos ez most Nekem nem "gyerekjáték".:(

2009. okt. 5. 08:27

Hát mit ne mondjak..., én így ismeretlenül is baromi büszke vak RÁD, hogy ilyen önuralom van benedd, és hogy sikerült ennyi zsírt lepucolnod magdról!!!

Gratulálok ahhoz, hogy nem estél a jojo-sok tipikus hibájába, és nem valami szar 90 naposba kezdtél (már elnézést a kifejezésért)!


És sose feledd: a MINŐSÉGI testsúlyvesztés a türelmes emberek játéka!!!!!!


Még egyszer gratulálok, és ahhoz az igazán kevéskéhez, ami még hátra van nem is kitartást (hisz aki ennyit lepucolt, annak a maradék már "gyerekjáték"), de sok JÓ és változatos új recepteket kívánok, amivel az a pici maradék nevetve fog távozni!!!!!!!!


Ügyes voltál!

2009. szept. 30. 08:27

továbbított üzenet!


kb:80-szemes ALLI-KAPSZULA áron alul elado.


egyébb okok végett. ha valakit érdekel írjon a - jencerzsi@freemailre.

köszi csillag.

138. husom36 (válaszként erre: 137. - Kiss Mária)
2009. szept. 27. 22:50
Köszi, és további sikert, azért Neked is ment le kiló.:) Gratula!
137. Kiss Mária (válaszként erre: 136. - Husom36)
2009. szept. 25. 19:39
Én csak gratulálni tudok neked!!! Egy napon kezdtük, de te véghez is vitted, amit én még nem mondhatok el. De téged olvasva tudom, hogy nincs semmi veszve és folytatom amit elkezdtem
136. husom36 (válaszként erre: 135. - B2076ec79b)
2009. szept. 23. 11:14

Hali!


Tényleg Norbi reklámnak tűnik? Van egy kedves ismerősöm Aki azt mondta a Kiskegyedes cikk után hogy:-Az isten se mossa le majd Rólad, hogy nem a Norbi fizetett le a cikkért!:o))) Pedig de jó lett volna, vanyeg.

Reklám nem reklám, Norbi módszere nélkül, és az Ő könyve nélkül sztem Én nem kezdtem volna ekkora lelkesedéssel a fogyit, amiből életmódváltás lett.


A Bors-ban pedig ott a végén a cikknek biztos Te is olvastad, hogy Akiknek ilyenfajta eredménye van, és ezt meg akarja mutatni másnak is, az csak írjon a megadott címre. Tehát Akárki írhat.:)


A naplómban, mindig előre bejelentem, hogy melyik újsiban látható még a cikk. Lehet feltűnési fiszketésem van? :) Nem tudom, de Nekem ez jól esik.

135. b2076ec79b (válaszként erre: 134. - Husom43)
2009. szept. 23. 10:14

Szia!


Abszolút nem kérdőjeleztem meg a sikerét, ezt írtam is :) Mert persze Norbi ide vagy oda, ha az emberben nincs meg az akaraterő, akkor lehet akárki a "fogyasztó" úgysem fog működni!

Csak felvetődött bennem a kérdés, hogy ez a siker fogyásáról szól, vagy pedig a reklámról.. Ennyi.

Az meg hogy melyik újságtól mennyi pénzt kapott, vagy nem kapott teljesen a magánügye! :)

134. husom43 (válaszként erre: 133. - B2076ec79b)
2009. szept. 22. 17:55

Helló hajni1981!


Muszáj megszólalnom. Hugicámról van szó. Egyáltalán nem Norbi reklám, sőt ezek a cikkek nem is a husom ötletei. Családi rábeszélésre adta a fotókat, a cikket, és semmi ellenszolgáltatást egyik újságtól sem kapott.

A fogyása csakis az ő kitartásának és akaratának eredménye. Az egyáltalán nem szégyen, hogy a Norbi könyveit elolvasva elhitte és alkalmazta azt a bizonyos kódrendszert. Ehhez is kellett erő, a fogyás a lényeg. Hiszen más módszerrel is sokat lehet fogyni, mint itt is olvasható.Dícséret az elhatározásért a fogyizónak. Sok kitartást, erőt mindenkinek, magamat is beleértve :)

133. b2076ec79b (válaszként erre: 132. - Husom36)
2009. szept. 22. 10:37

Szia!


Ma reggel a kezembe akadt egy bulvárújság, amiben az egyik oldalon egy Norbis hirdetés volt, melyben te szerepelsz, ezekkel a képekkel amik fent vannak itt is, illetve nagyjából ugyanezzel a szöveggel, csak rövidebben.


Már a cikked kiírásának napján elolvastam, talán még gratuláltam is hozzá, nem tudom. De kérdésem az lenne hozzád, hogy tulajdonképpen te itt is csak Norbit akartad reklámozni?


Ne haragudj meg, hogy ez felvetődött bennem, nem kérdőjelezem meg a fogyásod mikéntjét és irigy sem vagyok :) Én is ledobtam a szüléssel felszedett 30kg-ból már 40-et :)úgyhogy abszolút jól vagyok.

Csak elgondolkodtam a cikkeden, meg ezen a topicon.... (Végig nem olvastam, így nem tudom ez a téma már felvetődött-e...)

132. husom36 (válaszként erre: 131. - Mimcsy)
2009. szept. 20. 07:19

Szia!

Örülök hogy Te is olvastál, és köszi.:)


Nagyon ügyes vagy, így tovább! Biztos meglesz az eredmény.

131. mimcsy
2009. szept. 19. 19:44

Szia Husom!

Múlt szerdán olvastam a cikked. Bámulatos! Gratulálok!

Erőt adtál nekem, és reményt, hogy én is meg tudom csinálni.

Múlt csütörtökön kezdtem, és a 7. napon már -4kg-ot mutatott a mérleg. Jelenleg 124 kg vagyok. :( Még...

De mostmár nem csak hiszem, hanem tudom is, hogy leszek kevesebb is. :)

Örülök, hogy rátaláltam a cikkedre!

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook