Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti mennyire engeditek a pasitokat "szabadjára"? fórum

Ti mennyire engeditek a pasitokat "szabadjára"? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2011. nov. 25. 15:10

a kérdés nem gyó...zért visszapassz:

Te megkötve tartod?

137. judit87
2010. júl. 2. 13:25
bocsánat *legtöbb
2010. júl. 2. 13:25
néha lemehet egyedül sétálni, a piskát persze neki kell összeszednie, és 10 óra után alvás a helyén.
135. judit87 (válaszként erre: 134. - Kiddy)
2010. júl. 2. 13:22
Anyum tapasztalata szerint minden pasi ilyen, nekik mindent szabad nekünk semmit.Ja a nők rögtön levannak k...va bezzeg nekik mindent lehet.
134. kiddy (válaszként erre: 132. - Judit87)
2010. júl. 2. 12:58
DETTO!!!!!!!!!tudom mirol beszelsz!ugyanez van nalunk is.neki mindent nekem semmit...es raadasul allitja hogy ez nem igy van...
2010. júl. 2. 12:56
Mindenhova elengedem a szívecskémet:)
132. judit87
2010. júl. 2. 12:48
Hát én eléggé szabadjára engedem, de szerinte meg nem is annyira.Hetente elmegy kocsmázni a haverjaival meg pizzázni ide oda.Bezzeg ha én megyek évente egyszer akkor hivogat, hogy hol vagyok, mit csinálok.Múltkor már otthon is úgy hívott fel ,hogy mit csinálok hol vagyok.Áhh ettől a falra mászom.Én nem is élek. Ő meg jól elvan.Ja a haverjai meg a munkatársai szerint papucs.Nem értem miért mikor mindenhova elmehet:S
131. süni70
2010. jún. 27. 14:19
Mikor csalmeg a férj ha megver vagy mikor csúnyán beszél vagy nem ad fizetést????????
130. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 129. - Liliana30)
2009. szept. 3. 16:19
Szia, hogy vagy? Változás, javulás a kedélyedben?
129. Liliana30 (válaszként erre: 128. - Harminchatos)
2009. szept. 2. 10:47
De tudod, hiába mondod ezt egy nőnek, annyira -de annyira más a gondolkodásunk hogy félelmetes! Viszont megint nagyon igazad van... Tényleg elég csak ebbe belegondolni, mivan ha nincs a másik, tényleg néha érdemes csak saját magunkért élni!!!
2009. szept. 1. 18:03

egyszer azt mondtam az egyik páromnak, akivel hosszabb időre tervezgettünk: sose engedd meg azt nekem, de magadnak se, hogy azt gondold, hogy a barátnőidre és a barátaidra most már nincs elég mosolyom, időm, energiám... sőt pénzem


rájuk mindig legyen, arányosan - hiszen Te ismered legjobban a kellő mértéket -, mert mi lesz, ha egyszer majd én nem leszek?


akkor majd rájuk kell számítanod, különböző téren... és nem szabad őket addigra elvesztegetni

2009. aug. 28. 22:49
én mindig tisztázom az elején a dolgot, ha nem kellek mondja meg, ha hazudik az meg úgyis kiderül, én szinte sose féltékenykedem, csak ritka esetekben.
2009. aug. 28. 21:51
háááát... Én szabadjára Engedem, csak magamban örlődök néha, hogy mit csinálhat most?!?! de ez az Én önbizalom hiányom miatt van, sajnos :(
2009. aug. 28. 21:27
amennyire ő engem :)
124. sonci
2009. aug. 28. 21:26
Hááát az én férjem most épp bulizni van, én meg itthon a kislányunkkal. Igazából ő nem kezdene ki senkivel de ... sajnos vannak olyan nők akiknek pont ez kell. Én inkább emiatt aggódom.
2009. aug. 28. 20:43

Ez egy nagyon jó téma!Én is kíváncsi voltam rá,másoknál hogy működik ez a dolog.


3 és fél éve vagyunk együtt a barátommal,aki másfél éve a vőlegényem.Előtte sem jártunk el együtt bulizni,mert más zenei stílus iránt érdeklődtünk.Kocsmázni elmentünk néha,de nekem abból nagyon elegem van.


Együtt nem igazán járunk el sehova,de viszont külön sem.Mikor megismerkedtünk,kb.másfél évig ő még eljárkált a haverokkal/munkatársakkal inni,főleg fizetéskor.Bezzeg ha ezt én csináltam volna.Nem mehetek el sehova nélküle,ami mostmár így évek után nagyon zavar.Én úgy érzem,hogy még nem szórakoztam ki magam és nem buliztam eleget,én szeretnék menni.

Én nagyon szeretem őt,de néha úgy érzem,hogy semmi életem nincs és megfulladok.Szerintem egy idő után ez kivégzi a kapcsolatot.

Szerintem kell,hogy néha külön legyünk egy kicsit.

122. Liliana30 (válaszként erre: 121. - Tavaszilány)
2009. aug. 28. 19:38
Igen, sajnos volt rá példa, mikor össze voltunk veszve pár napra. Emiatt is aggodalmaskodom duplán ha el akar menni nélkülem! Most tényleg megpróbálom hogy nem vitázom, és ha úgy is megtörténik, akkor elhagyom végleg...
2009. aug. 28. 14:05

Liliana!

Egy másik fórumon írtad, hogy folyton megcsal a pasid! Hát így már azért érthető, mitől vagy úgy kiakadva!De ezek után én elgondolkodnék a helyedben, hogy kell-e ez nekem?!

120. Enix
2009. aug. 28. 12:49
szerintem annak könnyebb valamivel aki már együtt él a párjával vagy a férje...mert mi alig találkozunk igy is. és még a haverokkal is kell lenni persze.
2009. aug. 28. 12:12

A férjem bárhova elmeghet, ahova akar. Mehet pókerezni, mehet meccsre, mehet sörözni a haverokkal, mehet céges bulira stb.

Igaz, tudja a mértlket, mert kb 2 hetente egyszer van, hogy külön kimarad.

118. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 117. - Liliana30)
2009. aug. 28. 11:33
Utazz el bulizni és ottaludni a barátnőidhez. Tutira, hívni fog állandóan. Neked is jót tenne. Tudom nehéz elindulni és valamit csinálni, de tudd, hogy utána már könnyen gurul magától a dolog.
117. Liliana30 (válaszként erre: 115. - H3llk3)
2009. aug. 28. 11:30
:D kicsit felháborodott, hogy na nehogy most meg azt szabjam meg, hogy állandóan menjen! Kiváncsi leszek most hétvégén mi lesz, elvileg mennie kéne, mert szülinap lesz, de komolyan mondom nem is érdekel! Főként hogy tényleg belegondolok ha itt lennének a barátnőim.... Tudod azt hiszem egy kicsit irigy is vagyok rá, hogy Ő megteheti én meg nem:)
116. Liliana30 (válaszként erre: 113. - Pitypang79)
2009. aug. 28. 11:26
Jaj nagyon nehéz! Olyan sokszor érzem én is, hogy bár itt lennének az otthoni barátnőim, nem érdekelne hogy mit csinál, na akkor őt üthetné meg a guta, mert régen én is nagyon csavargós voltam. Mindegy, ügyesnek kell lenni, és meg kell oldanunk. Néha úgy elkeseredem én is, most jobb hogy ide megírtam minden hozzá szólásból merítek egy kicsit!
115. h3llk3 (válaszként erre: 112. - Liliana30)
2009. aug. 28. 11:12
Liliana mit mondott arra,hogy ezt mondtad neki???Örült?
114. h3llk3
2009. aug. 28. 11:11
Hát igen..az ember minnél idősebb annál nehezebb barátokat találni..de nem lehetetlen!!!! Sok sikert pitypang79 nem szabad szomorkodni!Tessék sokat mosolyogni:))
2009. aug. 28. 11:07
én is teljesen új környezetbe csöppentem , új emberek...szinte minden új,nekem sincs itt még senkim se barátom sem ismerősöm....nagyon nehéz emiatt...nekem igazából ez okozott hasonló problémákat..többekközt önbizalomhiány...amit nagyon nehezen viselek...de próbálok keresni ismerősöket, keresek valamit amitől jól érezzem én is magam, több kevesebb sikerrel..........
112. Liliana30 (válaszként erre: 109. - Dragonessa)
2009. aug. 28. 10:46
Tegnap este már én is mondtam neki, hogy akkor ne csak sóvárogjon hanem menjen is , sőt mehet minden hétvégén, majd legalább megutálja :) Jó ehhez rengeteg idő kell, hogy én is normálisan álljak a dolgaihoz, de biztos sikerülni fog!
111. Liliana30 (válaszként erre: 110. - Kovrisz)
2009. aug. 28. 10:43
Tudod én is ugyan így gondolkodtam, fő az őszinteség! Most megpróbálok változtatni, tényleg titokzatos maradni, kicsit barátnőzni...Sokkal jobb volt minden, amikor még nem voltam ilyen megkeseredett! Jó ennek oka van... De az már a múlt, és azzal próbálok nem törödni! Amúgy nekem egy kicsit ám amiatt is nehéz, mert egy éve lakom itt vele, teljessen új környezetben, új emberek stb... De mindegy, tényleg változtatnom kell, egy lelkileg egészséges ember, nem csak társaságban érzi jól magát! Régen mikor kicsit "zsivány" voltam, remek volt minden:D
110. Kovrisz (válaszként erre: 105. - Liliana30)
2009. aug. 28. 09:03
Én úgy gondolom, hogy a női praktikák nélkül is működhet egy kapcsolat. Sőt úgy kellene működnie. Nálam alap a teljes őszinteség. Ha bánt valami elmondom, persze ő is, és megpróbáljuk megoldani. Mindkettőnknek az a legfontosabb, hogy a másik jól érezze magát a kapcsolatban. Sajnos én is túlságosan elvárom, hogy mindig velem foglalkozzon. Ha úgy érzem, hogy elhanyagol ( sajnos elég könnyen megtörténik.:)), mindíg azt hiszem már nem vagyok elég fontos neki. Ilyenkor elég szólnom, és azonnal én leszek a középpontban. Tudja, ez milyen fontos nekem. Éppen ezért, ha néha néha elmegy nélkülem ide oda, nem bánom. Persze, ha ezt gyakran szeretné, biztosan tisztáznám vele, hogy ez a kapcsolatunk rovására megy. Ha ezt nem érti meg a párod, akkor szerintem nem elég érett egy kapcsolatra. Bocs, ha hosszú voltam.:)
2009. aug. 27. 21:30

ebben nagyon igazad van. Én amikor hajtom uram hogy menjél már sörözni nyugodtan, meg akár el is viszlek csak menjél !! Akkor mindig néz rám: most meg mire készulsz??? Na és régen jott a duma: nem szeretsz mar velem lenni??? Na ettől a falnak megyek:DDDD

Én szeretek magam lenni, még télen is amikor az ember hajlamos befordulni...

Liliana, azt is éreztetheted hogy oké menjél logni a haverokkal, de amikor haza jon, vagy taliztok érezze ugy egy cseppet sem unatkoztál nélkule...Sőt csinalhatnal spontán progikat is!!!!! Szóval drukk hogy legyozd ezt az egezset!! Biztosan sikerulni fog!!!!!!!!!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook