Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mióta gyermekeim megszülettek /legkisebb kétéves/, nem kívánom a sexet.Szeretem a férjemet de valahogy mégsem kívánom.Mit tanácsoltok? fórum

Mióta gyermekeim megszülettek /legkisebb kétéves/, nem kívánom a sexet.Szeretem a férjemet de valahogy mégsem kívánom.Mit tanácsoltok? (tudásbázis kérdés)


23. b59e85f65a (válaszként erre: 4. - Kacago325)
2011. szept. 27. 21:20
Igen ez igy van .. hasonlo gondjaim vannak:(
2009. szept. 13. 20:30

Legyetek többet kettesben! Gyerek nélkül...Most elsősorban anya vagy, és csak másodsorban érzed szükségét annak, hogy nő legyél.

Ez tökéletesen megfelel a gyermekeidnek, de nem a párodnak. Ha nem teszel azért, hogy visszaálljatok a régi kerékvágásba, könnyen elhidegülhettek egymástól.

Fedezzétek fel újra egymást! Játszatok el különböző élethelyzeteket: nővérke-doki, rendőr-delikvens...usw. Ehhez remek kis öltözeteket lehet kapni, vagy készíteni otthon. A lényeg, csak egymásra figyeljetek! Teremtsetek meghitt, nyugodt környezetet, ne zavarjon senki és semmi meg benneteket.

Ha tehetitek, remek egy közös túra, szeretkezés az erdőszélén, vagy réten titokban:) Akárcsak amikor lopva összebújtatok régen...biztos a siker!

2009. aug. 27. 14:51
Na mennem kell, majd később jövök...
2009. aug. 27. 14:49

VAgy köhögés, tüsszentés, stb...


Én is átestem a műtéten, de akkor már nagyon nemt udtam visszatartani a vizeletem, és nem én voltam ott egydül ilyen műtétes...

Sokan voltak inkontinenciával az osztályon...


ÉS tényleg, utánna helyreállnak a dolgok belül...


Bár fájdalmas a műtét, nem is kicsit, de ki lehet bírni ahhoz, hogy mgszűnjön a probléma...

És 8 hét a gyógyulási idő...


Nekem itthonra előírták,hogy még legalább a műtét után egy hónapig éjjel 3 óránként ébresztő, és ki kell üríteni a hólyagot, és em szabad túl sokat inni, ha elmegyek itthonról...


És azóta teljesen oké minden...

19. dcddaec420 (válaszként erre: 15. - D4464aaf8a)
2009. aug. 27. 14:45
Amikor biciklizem olyankor szoktam olyat érezni mintha pisilnem kellene,lehet ez attol amiről Te irtál?
2009. aug. 27. 14:36
Azért azt nem mondanám egy szülésre hogy jó élmény,/persze a kisbaby az igen ,na de a fájdalom...Utolsó szülésem az nagyon fájt.Fájásindítot kaptam mert valami miatt véreztem ,csak nem tudták hogy mitől.Nem voltam kitágulva ezért irtora fájt.
2009. aug. 27. 14:32

nálunk meg forditva van éppen. én igényelném azért hetente legalább 3szor, a párom meg annyira nem igényli az se érdekli ha egy hónapig semmi nincs. mert ugy e mindig fáradt, holott én kevesebbet pihenek mint ő..


az tuti hogy nincsen senkije... egyszerüen nem igényli.. na és ezen hogy lehet változtatni.. 24éves vagyok.. és nem akarok igy élni... hiába beszélek neki, hogy nekem ez nem jó képtelen a változtatásra... 2éves a gyermekünk...

2009. aug. 27. 14:31
visszatartási probléma
2009. aug. 27. 14:31

DE az a műtét is, amit írtam...


Sajnos nagyon sok ember nem meri bevállalni, hogy esetleg úgy itágult szülés után, hogy még vizeletvisszaítartás is fennálhat..


Ez a nőgyógy.plasztikázás műtét meg nem más, mint magyarul: inkontinencia-műtét, ezért támogatja a TB, én is átestem rajta, ezért írom le, és szerintem nem kell szégyellni...

ÉS tényleg, a műtét után sokkal szűkebb lesz a kitágult hüvely is...


Nekem nyugodtam el lehet hinni, mert ez így igaz...

14. dcddaec420 (válaszként erre: 10. - D4464aaf8a)
2009. aug. 27. 14:28
Köszi a tippet kipróbálom,hátha beválik nekem is!
2009. aug. 27. 14:25
Jaj, nem ide akartam írni, hanem egy másik fórumra...
12. Dézsa
2009. aug. 27. 14:25

Mennyire bízol meg a védekezési módotokban? Van esetleg féleéem benned egy újabb gyermek érkezésére gondolva?

Milyen volt a szülésed? Jó élmény, vagy traumatikus?


Nagyon sok dolog befolyásolhatja a nemi vágyadat.

2009. aug. 27. 14:25

De jók ezek a beszólások...


Ehhez a 3-hoz, ami itt van, még hozzáírok egyet:


Egy távolsági buszon olvastam, ki volt írva a buszvezető mögé, hogy:


"Okos ember nem szemetel, a Többinek meg TILOS!!"


Ez is nagyon tetszik...

2009. aug. 27. 14:21
EGy fórumon itt valahol olvastam, hogy állítólag csodákat művel, mindkét félnél, de szerencsére nekem nincs rá szükségem...
2009. aug. 27. 14:20
Gingseng Tea
2009. aug. 27. 14:17
Az a helyzet hogy nem szedek semmilyen fogamzásgátlót.Már gondoltam arra hogy kipróbálok valamilyen vágyserkentőt/a tévében hallottam róla./
2009. aug. 27. 14:13
Milyen fogamzásgátlót szedsz? Lehet, hogy abban van a hiba és nem benned.
2009. aug. 27. 14:13

Annyit leírok ide is, hogy van olyan,hogy szülésnél jobban kitágul a hüvely...


Lesüllyedhet a hólyag is...


VAn olyan, hogy nőgyógyászati plasztikázás, amit 100%-ban támogat a TB, mert ez nem olyan plasztikai műtét, mint a többi, és a hüvelyen át történik a műtét...

Felemelik a hólyagot, és az összevarrásnál a hüvely is kissé visszaszűkül az eredetire...


Igaz, hogy egy darabig fájdalmas, de megéri a fájdalom, mert a műtéttel nemcsak a hólyag kerül vissza a helyére, hogy felemelik, hanem a hüvely is beszűkítésre kerül, mivel azt vágják fel, és onnan férnek hozzá a hólyaghoz...


De utánna megszűnnek az ilyen problémák...

2009. aug. 27. 14:06
Ilyenkor általában mindig összekapunk a férjemmel.Azt vágja a fejemhez hogy biztos megcsalom és azért nem akarok vele!Máskor pedig megértő és azt mondja hogy menjek el orvoshoz.Ti hogy oldjátok meg beata21bea?
2009. aug. 27. 13:59
Szerintem sok nő ill. anya van ilyen cipőben,csak sokan nem merik vagy akarják bevallani.
2009. aug. 27. 13:32

Próbálj ki valami újat a szexuális életetekbe,hátha beválik!Bármit amit ketten be tudtok vállalni,és egyikőtöknek sem kínos!

Nálunk viszont mióta megszültem sokkal jobbak az együttlétek!

2009. aug. 27. 13:30
na ez tuti ilyen nálunk is...
2009. aug. 27. 13:28
Mióta gyermekeim megszülettek /legkisebb kétéves/, nem kívánom a sexet.Szeretem a férjemet de valahogy mégsem kívánom.Mit tanácsoltok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook