Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Élet a születés után fórum

Élet a születés után (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2009. máj. 4. 08:11
persze,attól elmondhatod a gondolataidat!!:)
2009. máj. 3. 11:47

" A fórumhoz tartozó cikk már nem aktív, így további szövege nem olvasható."

lehet még írni ide??

2008. nov. 11. 13:01

Megtaláltam azt a bizonyos "beszélgetést"

-Te hiszel a születés utáni életben?

- Természetesen.

- A születés után valaminek következnie kell. Talán itt is azért vagyunk, hogy felkészüljünk arra, ami ezután következik.

- Butaság, semmiféle élet nem létezik a születés után. Egyébként is, hogyan nézne ki?

- Azt pontosan nem tudom, de biztosan több fény lesz ott, mint itt. Talán a saját lábunkon fogunk járni, és majd a szájunkkal eszünk.

- Hát ez ostobaság!

- Járni nem lehet. És szájjal enni - ez meg végképp nevetséges! Hiszen mi a köldökzsinóron keresztül táplálkozunk.

- De mondok én neked valamit: a születés utáni életet kizárhatjuk, mert a köldökzsinór már most túlságosan rövid.

- De, de, valami biztosan lesz. Csak valószínűleg minden egy kicsit másképpen, mint amihez itt hozzászoktunk.

- De hát onnan még soha senki nem tért vissza.

- A születéssel az élet egyszerűen véget ér. Különben is, az élet nem más, mint örökös zsúfoltság a sötétben.

- Én nem tudom pontosan, milyen lesz, ha egszületünk, de mindenesetre meglátjuk a mamát, és ő majd gondoskodik rólunk.

- A mamát? Te hiszel a mamában? És szerinted ő mégis hol van?

- Hát mindenütt körülöttünk! Benne és neki köszönhetően élünk. Nélküle egyáltalán nem lennénk.

- Ezt nem hiszem! Én soha, semmiféle mamát nem láttam, tehát nyilvánvaló, hogy nincs is.

- No, de néha, amikor csendben vagyunk, halljuk, ahogy énekel, és azt is érezzük, ahogy simogatja körülöttünk a világot.

- Tudod, én tényleg azt hiszem, hogy az igazi élet még csak ezután vár ránk.

2006. szept. 13. 13:46

Igazad van!

Anyának lenni mérhetetlen nagy boldogsággal jár!!:)

Nagyon szép dolog!

2006. jún. 6. 12:46
Hát igen, valahogy igy van ez az életben is. Vannak aki az élet értelmét keresik /én azon járok és mondhatom van is értelme!/és vannak akik csak ugy gépiesen élik az életet mint egy ösztön lény! Nekem biztonságot nyújt ez az ut mert tudom,hogy nem értelmetlen dolgokért kell élnem!Az lehetetlen, hogy ez a sok szép megnyílvánulása a létnek egy nagy semmi legyen!
1. Ekka
2006. jan. 10. 14:22
Két kis magzat beszélget egy anya hasában...- Te hiszel a születés utáni életben?- Természetesen. A születés után valaminek következnie kell.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook