Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hepatitis B es D fórum

Hepatitis B es D (beszélgetős fórum)


7. kiskira (válaszként erre: 6. - Diegóóó)
2009. aug. 28. 08:52

Igen sajnos mar biztos,es elegge elorehaladott allapotban van.A legrosszabb pedig az,hogy nem kaphatja az interferon-os kezelest sem,ami a legjobb lenne....Sot a kedves Doktorno nemes egyszeruseggel azt mondta nekem,hogy nem adhat neki semmit.......

Ezert szept. 15-re van idopontunk a Budapesti Hepatologiai Intezetbe,Dr. Horvath Gaborhoz.Azert mert nem hiszek annak a nonek.....kell ,hogy legyen valami

Egyebkent ha valaki hallott mar errol a dokirol,vagy az intezetrol,van tapasztalata vele kapcsolatban orulnek ha irna

Minket a leteszteltek,az egesz csaladot.Hala az egnek senki nem kapta el Anyutol

6. diegóóó (válaszként erre: 5. - Kiskira)
2009. aug. 27. 13:39
Akkor sajnos ez már biztos.Sajnos nem nagyon tudok erről a betegségről semmit csak amit akkor a neten olvastunk.Bár az orvos mondta hogy ennél nagyobb butaságot nem is tehetnénk.Vannak olyan rémségek róla a neten.Gondolom azért tájékoztattak Titeket?!Téged nem vizsgáltak meg?Nekem abban is szerencsém volt hogy az én korosztályomat már oltották ez ellen,de úgy tudom hogy csak 1986-os születésűektől.
5. kiskira (válaszként erre: 4. - Diegóóó)
2009. aug. 27. 13:30

Nagyon megijedtunk amikor egy vasarnap delutan vert hanyt.......azonnal surgossegi....Hosszu lenne az egeszet elmeselni,a lenyeg az,hogy volt egy gyomorverzese,ami a kissebbik gond volt,mert kiderult,hogy egy sima fajdalomcsillapitotol volt.itt viszont eszrevettek,hogy rossz a verkepe,majd egy rakat vervizsgalat,es vegul ez lett az eredmeny:hepatitis B es D.

Tulajdonkeppen halasnak kell lennunk,hogy jott az a gyomorverzes,mert ha nincs,ki tudja mikor vesszuk eszre,hogy nagy baj van

4. diegóóó (válaszként erre: 2. - Kiskira)
2009. aug. 27. 12:41
Hogyan derült ki?Titeket nem küldtek el máj vizsgálatra?Mi átmentünk "ezen" tavaly nyáron.Apukám 20 éve volt véradó,sosem volt semmi probléma és tavaly közölték vele hogy nem adhat vért mivel hepatitis B-vel fertőzött a vére.Mi is nagyon megijedtünk.Az egész családnak el kellett mennie májvizsgálatra.(vérvételből állt)Szerencsére ott kiderült hogy senkinek nincs semmi baja.Nagyon ránk ijesztettek.Apukám vmikor csecsemő korában lehetett beteg,de az már nem fertőz és neki sincsen semmi problémája már belőle.
2009. aug. 27. 11:44
bocsi:nem vettuk eszre
2009. aug. 27. 11:43

Az Anyukam beteg....nemreg tudtuk meg....valoszinu mar hosszu evek ota fertozott,csak vettuk eszre,mivel semmilyen tunete nem volt.Teljesen veletlenul derult ki.

Es most felek........

2009. aug. 27. 11:41

Sziasztok!!!

Nem tudom,hogy van-e koztetek olyan,aki fertozott ezzel a betegseggel vagy van-e olyan ismerose aki igen,de ha van,akkor kerlek benneteket jelentkezzetek.Jo volna kicsit beszelgetni.........

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook