Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Láttad a Becstelen brigantyk című Tarantino filmet, és melyik jelenet-, ill.szinészi alakítás tetszett leginkább? fórum

Láttad a Becstelen brigantyk című Tarantino filmet, és melyik jelenet-, ill.szinészi alakítás tetszett leginkább? (beszélgetős fórum)


2009. dec. 8. 00:40
Nekem az utóbbi idők nagy kedvence ez a film.Imádom,mikor az izgalom keveredik egy csipetnyi humorral,és jó zenével!Szerintem az egész zseniálisan van összerakva.
2009. dec. 7. 16:20

nekem is Landa volt a top,egészében nagyon tetszett...talán kicsit túlmagyarázva voltak bizonyos részek, emiatt kissé vontatottnak tűnt, de összességében nagyon jó.

:)

2009. dec. 7. 16:18

A kedvenc jelenetem, amikor Brad Pitt elköszön olaszul, full amerikai akcentussal! :o)

Nagyon tetszik a film!

2009. aug. 31. 10:14
Tudja valaki,hogy Tarantino hány órakor született,mi az aszcendense?
2. agis
2009. aug. 26. 10:44

Hétfőn láttam a filmet, és még mindig nem tudtam eldönteni, hogy tetszett e vagy sem. Sok-sok tipikus Tarantino dolog volt benne....de mégsem az a "csettentősen" jó mozi...pedig a többi filmjét szeretem....


Nem tudom szinkronizálva játszák-e, de bűn lenne nem felirattal megnézni...két nyelv ismerete előnyben, ugyanis a film alapvetően angolul, németül és franciául szól, egy jelenetben pedig feltűnik az olasz is....

2009. aug. 26. 10:37
Szerintem Christoph Waltz (Hans Landa ezredes) zseniális volt!Legjobban az a jelenet tetszett,mikor Shosanna megjelenik a mozivásznon,majd lángba borul az egész mozi!De sok izgalmas jelenet volt,az egész film szerintem zseniálisan lett megalkotva.A zene,a karakterek és a szinészek...Szerintem nem volt gyenge pontja!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook