Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pharmatex hüvelykúpot használunk. Ma hányingerem volt egész enyhe, most este is.Fázom. Szerintetek lehetek terhes vagy ez más? fórum

Pharmatex hüvelykúpot használunk. Ma hányingerem volt egész enyhe, most este is.Fázom. Szerintetek lehetek terhes vagy ez más? (tudásbázis kérdés)


21. nikletty (válaszként erre: 13. - Mazsola33)
2015. jan. 28. 08:30
Szerintem is a krém jobb lehet! Én mondjuk csak ezt használtam, hisz mindjárt hat és 10órán át, nem mint a kúp.. szerintem ott az lehet a baj, hogy ki tudja, hogy felolvadt-e már, lehet hogy csak félig az aktus megtörténik és így aztán nem is tud annyira védeni a dolog... s lehet a tablettás formában van olyan összetevő ami csíp, a krém engem nem szokott csípni.
20. pocak25 (válaszként erre: 19. - 440fde8e93)
2011. márc. 9. 15:18
Nekem azt mondta a nögyogyászom, hogy nem jo , és egyáltalán nem biztonságos!
2011. márc. 9. 14:33
Pharmatex hüvelykúp 100%-os fogamzásgátló a nem kívánt terhesség ellen?
2011. febr. 13. 12:04

Mi is használtuk a Pharmatexet a párommal..és nekem nagyon nagy fájdalommal járt.

Csípő, égető érzés...de nagyon kellemetlen, fáj nagyon. Olyan mintha kimarta volna, vagy nemtudom... Ilyenkor mi a teendő, várni, vagy felkeresni esetleg egy orvost?!

Vagy erre nincs szükség?


Télibaba nevű felhasználó írta hogy elmúlik 1-2 napon belül, de idegesít, és tényleg nagyon kellemetlen így lenni!


( Szeretném tudni, hogy másnál is jelentkeztek ilyenek, és nincs semmi baj ezzel, egyszerű mellékhatás, és ezek szerint nem szabad használni többet, és nincs okom megijedni, vagy tényleg nézessem meg!? )


U.i. :


És azt is szeretném megkérdezni, hogy valaki próbálta már bekenni valami nyugtató krémmel, gondolok itt, Nivea krémre...vagy körömvirág krémre, hogy hátha " megnyugtatja " és elmúlik ez a égető, csípő érzés..ezek nélkül is, vagy nem is célszerű ezt tenni, mert ronthat is rajta?!

2009. nov. 10. 17:06
én használtam a kúpot egy ideig ,de borzasztó undoritó volt amikor "elolvadt",a tabletta pedig csípett
16. anygma
2009. nov. 9. 07:51
Nem válik be kiegészítésnek nem rossz viszont rettenetes utófolyással jár.. borzalmasan érzem magam utána napokig a második kislkányom emellett készült..m de nem azért mert nem a megfelelő módon használtam a tablettát.
2009. szept. 2. 18:12
én még csak most akartam kipróbálni,van egy fórum erről és jókat olvastam. De most jól elbizonytalanodtam hogy talán mégse annyira biztonségos..
2009. szept. 2. 17:30
Én 41 évesen a Pharmatex tabletta mellett lettem terhes,az egyik nőgyógyász azt mondta,hogy 1 hét alatt 3 nő volt nála,hogy ez mellett lettek terhesek...No comment!
2009. szept. 1. 23:56

Sziasztok!


Mi a kisfiam fogantatása előtt 15 hónapig a Pharmatex krémmel védekeztünk, mikor nem használtam,a 2. hónapban terhes lettem.

Most 2 éves a kisfiam és azóta is ezt használjuk, nekeünk bevált.

A kúpot nem próbáltam,de a tablette is borzasztóan csíp és utána tényleg olyan, mintha fel lennék fázva.

De a krém jó, 10 órán át hat, és nem csíp. És én nem lettem terhes mellette (még:)

2009. aug. 28. 09:36

Szia!

Az én egyik barátnőm emellett a fogamzásgátló módszer mellett lett terhes én ezek után nem ajánlanám a használatát.

11. Ekka
2009. aug. 26. 22:16

Érdekes amiket írtok, pedig agyba-főbe dícsérik, hogy mennyire jó, hogy mennyire megbízható..

Még jó, hogy nem próbáltuk ki, mert nincs tervbe véve kistesó:D

2009. aug. 26. 22:01
én is ezt használtam. nemsokára 3 éves lesz a lányom:))) szval nekem nem vált be, bár már akkor használtuk, amikor amúgy is terveztük a babót, csak nem tudtunk még 100%-osan dönteni, így védekeztünk valahogy. De ez az égő, csípő, kellemetlen érzés nálam is volt, így többet biztos, nem használom.
9. 2d5a00656a (válaszként erre: 3. - Monica25)
2009. aug. 26. 20:15

Nekem 2 hét után nem jött be:)

Két éve spirálom van mert e hüvelykúp mondhatni nem hozta a várható formáját és Missed Ab. után emellett döntöttem....Azért ne bízd rá a jövőd..

2009. aug. 25. 23:02
vagyis nem jött be.
2009. aug. 25. 21:40
egész pontosan 16-án. A párom meg most vidéken van úgyhogy kísérlezetni sem lehet. De nem is baj, nekem nőgyógyászom ajánlotta, de nagyon jött be.
2009. aug. 25. 21:35

Múlt héten, nekem nem volt se görcs,se csípő érzés.

Az igazság az, nem merem többször használni, vasárnap kell megjönnnie.


Spriált szeretnék felrakatni

2009. aug. 25. 21:22

Szia.Én is használtam régebben ezt ,de nagyon rossz volt...

Nekem olyan tüneteim voltak ,mintha fel lennék fázva..

Görcsöltem szúrt ,ha pisiltem stb...Ált 2-3nap után elmúlt ...

Először nem a kúpra gyanakodtam,de mikor már sokadszorra fordult elő bebizonyosodott...

és hát a közérzetem sem volt az igazi..

Én szerintem allergiás voltam rá...Lehet te is az vagy úgyhogy mielőtt bepánikolsz:D vártj 1-2 napot vagy vegyél egy tesztet.

Egyébként mikor használtátok? máskor is előfordult már?

2009. aug. 25. 21:20
A gyomrom sem túl jó és van egy kis puffadás.
2009. aug. 25. 21:19
Fogamzásgátlásra
2009. aug. 25. 21:18
mire jó ez a hüvelykup?
2009. aug. 25. 21:17
Pharmatex hüvelykúpot használunk. Ma hányingerem volt egész enyhe, most este is.Fázom. Szerintetek lehetek terhes vagy ez más?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook