Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tudja valaki, ha T-home tripla csomagból hűségidő lejárta után le szeretnénk mondani a telefont, akkor fizetni kell ezért? fórum

Tudja valaki, ha T-home tripla csomagból hűségidő lejárta után le szeretnénk mondani a telefont, akkor fizetni kell ezért? (tudásbázis kérdés)

20. syria (válaszként erre: 19. - Tappancsmama)
2009. aug. 28. 15:21

Akkor sürgősen válts szolgáltatót, vagy csomagot! A fiamnak a net mellett 2540 Ft a t-com-os számlája, valamilyen ezeréves csomag, olyat ma már nem is lehet kötni.

Ő is sokallja. Bár nem értem, miért nem beszéli le a lebeszélhető összeget, mert az tartozik hozzá. Nekem jó, mert péntek szabadnap 18 óra után ingyen hívhatom őket. Bár rühellik, mert ahhoz fel kell emelni a seggüket, a mobil meg ugye ott van kéznél. Már ha nincsenek kikapcsolva.

19. tappancsmama (válaszként erre: 18. - Syria)
2009. aug. 27. 20:41
Csak a telefonért, úgy, hogy egész hónapban fel sem veszem,mert se nem hívnak rajta se nem hívok róla senkit.Szerintem így a telefon nagyon drága.A net és a Tv külön számlán van,azért külön fizetek.
18. syria (válaszként erre: 17. - Tappancsmama)
2009. aug. 27. 19:11
Csak a telefonért fizetsz majdnem 4000 forintot, vagy a tv és a net is benne van?
17. tappancsmama (válaszként erre: 16. - Syria)
2009. aug. 26. 09:52

Én nem a net és a tv árát sokallom,azzal megvagyok elégedve,hanem azt,hogy havonta kifizetek majdnem 4000 forintot,csak arra,hogy van telefonom,amikor egész hónapban fel sem veszem.Szerintem ha ezt másképpen is meg lehet oldani akkor sok havonta kidobni a 4000 forintokat.Legalábbis nekünk.


A többi szolgáltatóról meg sok jót és sok rosszat hallottam,ezért nem biztos hogy célszerű váltanunk szolgáltatót,amikor meg vagyunk velük elégedve,ha a telefont el tudjuk intézni.

16. syria (válaszként erre: 14. - Tappancsmama)
2009. aug. 26. 08:42

Akkor nem is értem, mi a gondod?

Megkérdeztem a szolgáltatódat. Ha a tripla csomag helyett a telefon nélkülit választod, az havi 300-zal többe kerülne.


Ha sokallod amit fizetsz, körül kell nézni a piacon, hátha találsz olcsóbban, jobb szolgáltatót.

Mivel már nem köt a hűség, a váltás ingyen lesz. De jó eséllyel ott is íratnak majd alá hűségnyilatkozatot, ami egy időre megint kötni fog.

15. tappancsmama (válaszként erre: 13. - 95a0f7ade3)
2009. aug. 25. 21:05

Hát ez mégis csak jobb hír,mintha fizetném fölöslegbe a havi 4000-et.

Nálatok is IPTV van?Ha nem túl indiszkrét a kérdés akkor kb.mennyibe kerül így a net,tv és a telefon együtt?

14. tappancsmama (válaszként erre: 12. - Kobagabi)
2009. aug. 25. 15:26
Mi évek óta ebbe a tripla csomagban vagyunk és csökkent a számlánk,nem nőtt tavalyhoz képest.:)) Ugyan azért a csomagért most kevesebbet fizetünk,minta egy éve.
13. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 7. - Tappancsmama)
2009. aug. 25. 15:00

Ha lejár a hűségidő tuti nem kell fizetnetek. Nekem is telefonalapú volt a netem, szintén a T-homenál és a telefont én sem nagyon használtam. Happy szóló csomagra váltottam, így Wireless-es lett a netem és megmaradt a vonal is. A telefonra csak akkor fizetek, ha kimenő hívást kezdeményezünk, a bejövő ingyenes. (Majdnem olyan kedvező percdíjjal megy, mint ha előfizetés lenne rajta).

Ezen kívül a többi szolgáltatás fenntartható.:)

2009. aug. 25. 14:24

Nekünk is T-home tripla csomag van. Mi leminimalizáltattuk a telefoncsomagot. Arról nem is telefonálunk, tényleg csak a net miatt van, de így is 1.000.-Ft külön havonta.

Még egy kérdés érdekelne! Ha lejár a hűség, akkor a tripla-kedvezményt is elveszted? Úgy értem, nőtt e a havidíj?

2009. aug. 25. 11:19
Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!Hát ezek nem túl jó hírek Csajok!!!!!!!!!!De azért köszönöm szépen mindenkinek az infót.
10. f8db0709b8 (válaszként erre: 9. - Tappancsmama)
2009. aug. 25. 10:23
Minket köteleztek a telefon bekötésére a net miatt.Mi sem használtuk,mégis fizettük!Most ott tartunk,hogy októberben lejár a hűség,kiköttetünk mindent és műholdas netünk lesz!
9. tappancsmama (válaszként erre: 8. - F8db0709b8)
2009. aug. 25. 10:08
Na de úgy van az IPTV csomag választásnál az ár feltüntetése,hogy tripla csomaggal mennyibe kerül és dupla csomaggal vagy telefon vagy internet előfizetéssel és nem csak telefon előfizetéssel.
8. f8db0709b8 (válaszként erre: 7. - Tappancsmama)
2009. aug. 25. 09:59
a dupla telefont és netet tartalmaz!
2009. aug. 25. 09:56

Na de Csajok!


Lehet a tripla csomag helyett duplára váltani ahol az IPTV mellé vagy telefont,vagy netet kérsz a dupla csomagba.De akkor ezt mégsem lehet megcsinálni?

6. cb82b220ce (válaszként erre: 3. - Tappancsmama)
2009. aug. 25. 09:46
Így már más tészta.A telefont nem tudod lemondani, a csomagot nem tudod megváltoztatni.Erre az lenne a megoldás,hogy csomagot váltassz.Mondjuk Kábel netet.Legyen csak kábel tv-d és interneted,de ahoz megkell szüntetni az előzőt és gyakorlatilag új szerződést kötni.Ha lejár a hűségnyilatkozatod akkor nyugodtan menj be a T-home-hoz és beszélj velük.
2009. aug. 25. 09:42
Én úgy tudom, hogy ha lemondod a vezetékes telfont megszűnik az internetes hozzáférésed is, mert vonalon megy a kettő.
2009. aug. 25. 09:39
Ezt a t-home tudja megmondani. Szerintem nem lehet lemondani a telefont. Nekünk nincs csomag, csak a net jön a telefonkábelen. Nem lemondani, csak egyirányúsíttatni szerettem volna a telefont - csak minket lehet hívni, mi nem kezdeményezhetünk hívást - és azt mondták, hogy a net miatt nem lehet.
3. tappancsmama (válaszként erre: 2. - Cb82b220ce)
2009. aug. 25. 09:22

Köszönöm szépen.


A tripla csomag azt jelenti,hogy az internet,a tv és a telefon szolgáltatás is benne van ebben a csomagban.


És mi ebből szeretnénk lemondani a telefont,mert csak fizetjük de nem használjuk és ez így fölösleges pénzkidobás.

2009. aug. 25. 09:14
Ha lejárt a hűségidő akkor nem.Ez vonatkozik mobilra,internetre,kábel tv-re.Nem tudom mi az a T-home tripla csomag de szerintem ott is ugyanúgy működik.
2009. aug. 25. 09:12
Sziasztok!Tudja valaki ha T-home tripla csomagból hűségidő lejárta után le szeretnénk mondani a telefont, akkor fizetnni kell e ezért?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook