Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barátságból szerelem fórum

Barátságból szerelem (beszélgetős fórum)


1 2
2009. aug. 26. 21:51
akkor ezzel kell beérni egyenlőre ami van.
2009. aug. 26. 21:41
hát egyszer már meg említette mert hogy alig van szabad ideje de szerintem egyenlőre biztosan nem fog...
2009. aug. 26. 21:40
hát akkor passz.vagy találkoztok hétvégeken vagy ha fontos neki ez a kapcsolat keres másik melót ha igy nem működik a dolog.
2009. aug. 26. 21:37
fehérváron dolgozik és a fiú koleszban úgymond albérlős és oda én meg nem mehtek fel hozzá:S sajnos meg van hogy hétvégén is dolgozik itthon vagy szombatonként is...
2009. aug. 26. 21:30
Miért messze dolgozik nem jár haza meló után?
2009. aug. 26. 21:24
hát igen tnyleg nincsen...csak hét az baj hogy hétvégén tudunk csak mert dolgozik és csak a hétvégén van itthon...
2009. aug. 26. 21:15
Akkor ha ő is akarja miért nem találkoztok többet?Szerintem találkozzatok többet és meglátjátok mire mentek,hogy alakulnak az érzések.Erre más megoldás nincs.
2009. aug. 26. 20:38
de hívott mert kell neki valami virág amit anyukám ígért neki is így szigurúan megkötte hogy én vigyem el... é kérdeztem hogy miért én? és azt mondta mert megszeretné ismerni a leendő menyét...az a két hónap meg nagyon jó volt...mikr érettségiztem is felhvíott egy nap4 szer is... de minidg az volt hogy nem tudja van e értelme hogy keveset találkozunk:S
2009. aug. 26. 08:33
Akkor miért nem mentél el hozzájuk?Vagy aztán nem hivott csak akart?És az a 2 hónap milyen volt,miért lett vége?
2009. aug. 25. 18:36
meg az anyukája úgy hogy nem is ismer el akart hívni hogy beszélgessünk...és a fiú huga almondta nekem hogy ő még ős is meglepődött mert a tesója egyik barátnőjével sem akart még elbeszélgetni avgy érdekelte volna...meg az anyukája szerinte az utóbbi évben nagyon megváltozott...
2009. aug. 25. 18:34
hhúú hát látom sokakat érdekel a bajom... nagyon kedvesek vagytok hogy leírjátok mit gondoltokerről:D az hoy úgy voltunk együtt azt takraj hogy a fél évből körülbelül 2 hónap volt az amikor egy pár ként voltunk együtt meg mondjuk olyan fordult elő hogy ugymond össze jártunk... de szex nem volt mert úgy ő sem akarta meg én sem...
2009. aug. 25. 14:29

csak az a baj ha a srác mondjuk 2 hónap után azt mondja h bocsi de nem tudlak szeretni akk az az idő kárba ment

én azt mondom foglalkozz vele de mellette ne legyél vak hátha jön közbe vki :)

26. dittke14 (válaszként erre: 24. - 021a029148)
2009. aug. 25. 14:24

én pl mellette nem szalasztanék el semmit

aztán csak megbánnám :))

25. 3952bcd4e7 (válaszként erre: 24. - 021a029148)
2009. aug. 25. 14:20
Igen ezért mondtam én is hogy ő még fiatal ahhoz hogy szeretettel szeressék csak.Neki 18 évesen a szerelemtől kellene lángolnia.És ő ugy is érez csak sajna egyenlőre viszonzatlanul.Ezért irtam hogy adjon neki még esélyt várjon rá még valameddig de ne évekig.
24. 021a029148 (válaszként erre: 23. - 3952bcd4e7)
2009. aug. 25. 14:14
Jó, de nem mindegy hány évesen csinálja ezt az ember évekig. Mert közben ki tudja mit szalaszt el... Persze ez úgyis csak utólag derül ki, érdemes volt-e.
23. 3952bcd4e7 (válaszként erre: 22. - 021a029148)
2009. aug. 25. 14:07
Hát igen ebben is van valami.De van az a lassú viz partot mos dolog is.Láttam én már olyat is hogy kerülgették egymást éveken keresztül mire rájöttek hogy csak nem birnak egymás nélkül és azóta is dúl a love.Azt meg hogy ennek a történetnek barátság vagy szerelem lesz a vége előre nem tudja senki sem.
22. 021a029148 (válaszként erre: 21. - 3952bcd4e7)
2009. aug. 25. 13:49
Én azt gondolom, ha egy pasi nem őrül meg egy lányért, akkor abba nem kell energiát fektetni! Ha szereti, mutassa ki minden lehetséges eszközzel. Mert egy nőt meg kell hódítani, és lehet, azt mondjátok, konzervatív vagyok, de ne a nő hódítsa meg a férfit, mert azzal valamilyen szinten kiszolgáltatottá teszi magát. Természetesen jelzéseket lehet, és kell is adni, de ha erre nem reagál egy pasi, hááát........
21. 3952bcd4e7 (válaszként erre: 20. - Charly(vagybármi))
2009. aug. 25. 13:30
oké megszavaztuk kapjon esélyt.De meddig?Az se megoldás ha ő szerelmes a fiúba és vár rá még teszem azt 2 évet a fiú pedig nem fog akkor se ugy érezni iránta.Mert ha a fiú is beleszeret akkor oké az ügy.Na de ha nem?Akkor tovább szenvedjen a lány hogy találgasa mi lesz velük vagy mit érez.
2009. aug. 25. 13:21
Szerintem meg az ilyen fiatal bizonytalan, korábban csalódott fiúknak is meg kell adni az esélyt, hogy kiteljesedjenek. szerintem felerősödhetnek az érzései, meg lehet, hogy félénksége miatt nem is tudja igazán kifejezni azokat. Lehet, hogy ha közelebb engeded magadhoz jobban megnyílik, feléd is meg saját magával is jobban egyenesben kerülhet.
2009. aug. 25. 12:50
Én nem szeretnélek megbántani de szerintem nem szerelmes beléd ez a fiú.Azt megérzi az ember hidd el.Biztosan szeret de csak szeretettel és nem szerelemmel.Ami még a te korodban kevés ha csak azt kapod egy fiútol.Ha te annyira szereted várj még rá hátha lesz valami a dologból,ha pedig ugy látod továbbra sem közeledik hagyd meg őt jóbarátnak és ne akarj tőle többet.Nehéz valakire barátként nézni akibe szerelmes az ember tudom,de fiatal vagy még ahhoz hogy lekösd magad egy olyan valakivel aki nem tudja eldönteni hogy mit is érez vagy akar.
18. 021a029148 (válaszként erre: 17. - Lüszii)
2009. aug. 25. 12:41

A barátság és a szerelem között is vannak még rétegek...

Azt nem értem, hogy Ti jártatok, vagy az, hogy "voltatok együtt", az mit jelent pontosabban?

2009. aug. 25. 12:31
arra én is rájöttem már régóta hogy bizonytalan...és tényleg csak azt ne értem mit érezhet ha több vagyok neki mint barát és fontos vagyok és nem kersett mást mert itt vagyok én...és lehet azért van mert fél hogy eddig minidg csalódnia kellett:S de tudja hogy én szeretem...
16. 021a029148 (válaszként erre: 15. - Lüszii)
2009. aug. 25. 12:26
Hát kissé bizonytalannak tűnik. Akkor meg maradj annál a stratégiánál, hogy valamennyi időt hagysz neki, hogy az érzései kibontakoznak-e (de persze ezt ne közöld vele, csak magadban), és ha addig nem történik semmi, akkor lépj tovább.
2009. aug. 25. 12:24
ezt csak ő tudja...nem volt még ilyen helyzetben mi az ami több mint barátásg? és ha nem vagyok vele akkor hiányzok neki... akkor ez milyen érzés??
14. 021a029148 (válaszként erre: 13. - Lüszii)
2009. aug. 25. 12:17
Oké, ez ez a Te érzéseid, de az Övék hol maradnak?
2009. aug. 25. 12:16
szerintem azért ez mindekinél más...akik rnadiznak is kell egy kis idő míg belszeretnek egymásba...a mi estünkben az volt baj hogy nem találkoztunk eleget ahhoz az irántam való érzései megerősödjenek...én most a mindent elsöprő szerlmet érzem ahoygan azt te is írtad... de én is csak két hónap után lettem belé szerelmes...nem egyből jött nekem sem és mivel nő vagyok meg amúgy is az a tipús aki könnyen szerelmbe tud esni...
2009. aug. 25. 10:39

Én nem igazán tudok hinni abban, hogy egy egy határozatlan és gyenge érzésből szerelem lesz. Magamból kiindulva... Mert az inkább vagy egy erőlködés, vagy egy "ha nincs ló, jó a szamár is" esete.

Legalábbis nálam mindig így volt (igaz, én nő vagyok), ha elsőre nem volt meg az az ún. villámcsapás, akkor abból sosem lett szerelem.

A vonzalom nem egyenlő a szerelemmel. A szerelem az egy mindent elsöprő dolog, főleg fiatalon. (Mert idősebb korban az ember könnyebben köt kompromisszumot az érzéseivel...)


És gondolj arra, mielőtt beleerőltetnéd őt is és magadat is egy nem lángoló, csak max. halványan izzó kapcsolatba, hogy mi lesz, ha egy idő után megjön nála is a szikra, csak épp egy másik lány felé...

11. 3952bcd4e7 (válaszként erre: 10. - Lüszii)
2009. aug. 24. 22:38
A nagykönyv azt irja hogy a nő mindenkire féltékeny,a férfi csak arra akit szeret.Nos hogy igaz-e nem tudom,de szerintem nem mindig igy van.
2009. aug. 24. 20:48
meg féltékeny is mert ha én valaakire az vagyok akkor minidg vissza vág de hát hogy te is beszélsz ezzel azzal és ha féltékeny akkor aztbizonyítja hogy érze valmait nem?
2009. aug. 24. 20:05
hát remélem...hogy úgy lesz
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook